Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

Kerim, Fatmagül’ü yalnız bırakmamak için işleri bitirmekle uğraşıyor. Fatmagül ise müşterilere belli etmeden hem işini yapmaya hem de Mustafa belasını başından savuşturmaya çalışıyor.

Ebe Nine ve Rahmi ifade vermek için gittikleri İzmir’den dönemeyince Kerim ile Fatmagül yine yalnız kalıyorlar.

...Kerim, Fatmagül'e sinemaya gitmeyi teklif ediyor.

Mukaddes, oğlunun hasretine dayanamayıp Rahmi’yi arıyor.

Yaşaran’lar,düştükleri zor durumdan çıkmak için çırpınmakta...

Ebe Nine’de bazı değişiklikler farkedeceksiniz bu bölüm...Güzel değişiklikler...

Bunca olaydan sonra daha sıcak ve daha elle tutulur gelişmeler olsun istiyorsunuz belki ama bu bölümdeki küçük bir sahneyi çok sevdim ben... Öyle tutkulu tarafından bir öpüşme değil, elele tutuşup sarılıp dolaşmalar hiç değil, büyük kelimelerle aşk itirafları mı o da değil... Sadece küçücük bir temas...Temas etmek için yapılanından değil...Hani günün bütün sıkıntısı, yorgunluğu üzerindeyken başın bir omuza düşüverir ve kalır ya orada... Hani o omuz ona dayandın diye saatlerce durur ya hiç kıpırdamaksızın...O kadarcık bir şey işte...

Mukaddes’in hayatında bomba bir gelişme var. Bakalım tahmin edebilecek misiniz?

Bir replik yazacağım siz onun ne olduğunu tahmin edersiniz zaten...

FATMAGÜL: Keriiim Ölmeee…

Etrafında gelişen olaylardan şüphelenen Kerim, sarsıcı bir gerçekle karşılaşırken bu kez geri adım atma sırası Fatmagül'e gelecek...

A aaa yeni gelişmeler var ve çok karşık durumlar ya :26:

iyi olur aslında ikicinin zamanı gelmiş geçiyo bile rahminin yapacağı yok zaten yorulmadan bir çocuk sahibi daha olur işte :KK1:
aslında rahmini çok seviyorum keşke tüm erkekler bu kadar iyiniyetli olsa saf mı desem bimiyorum rahmiyi çok beğeniyorum.

:KK1:
bazen çok güzel örnek oluyor ,yardım ediyo falan mukaddese

mukaddes rahmiyi azarlarken çok acıdım ya hem suçlu hem güçlü ahh rahmi ahhh biraz aklı başında olsan olmaz mıydı adam rolünü çok güzel oynuyor bakışları falan tam hissettiriyo :KK31:

mukaddes rahmiyi azarlarken çok acıdım ya hem suçlu hem güçlü ahh rahmi ahhh biraz aklı başında olsan olmaz mıydı adam rolünü çok güzel oynuyor bakışları falan tam hissettiriyo :KK31:

rahmi suçlu değil.. sadece zeka seviyesi düşük... mukaddes tarafından kullanıldıysa bunda onun suçu ne..

heyooo kızlar nerdesinizzz fatmagülgiller başladı kimseler yok ortada:26:

allammm ya bi insaana bu denli uyuz olduğumu hatırlamıyorum bi dizide nefretliksin mustafaaaaa:KK47::KK47::KK47:

X