Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

mukogil saçını toplamış,meryemgil açmış..
noliyi :82:

bir koşu gidip fatmagül gillerin gül mutfağından dolma alıp getirdim size :p

yalanci_dolma_sarma.jpg

Allah razı olsun bacım.. :86:

bir koşu gidip fatmagül gillerin gül mutfağından dolma alıp getirdim size :p

yalanci_dolma_sarma.jpg

:KK56::KK56::KK56::KK56::KK56:

o mahalleye açmadılar canım

Ev sahibinin oğlu yanlarındaydı ya ben öyle sandım :KK17: sağol cnm :KK71:

onun tipsiz çakması :63::63::63:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Sarı ya karıştırdım ben :KK37: :KK60: :KK60:

güya başka mahallede açtılar ama evin önüne bir dükkan yapmışlar sırf dizi için başka yere taşınmasnlar dizi çekimlerine diye herhal eşim söyledi akşam görmüş fatmagülgillerimi gitti o da nedir :KK53:

:KK60::KK60::KK60::KK60:

evet kızlar yine bol çemkirmeli, hiç halvetli, az buçuk atraksıyonlu bi bölüm oldu. ileriki bölümlerde meltem kız ile mıstık' tan Bihter ve Behlül' ü aratmayacak sahneler göreceğiz gibime geliyi :KK23:

çok süper heycanlı bi bölümdü arkadaşlar izlerken hop oturdum hop kalktım :KK1:
gerizekağlı mustafa bide çiçek yollamış ne manyak bişeymiş ya :KK57:
bu meltemde az zilli değilmiş hayatımda biri var diye oturttu hemen lafı :KK45:
mustafanın evine giderken mini etek göğüs dekolte giymesinden hemen dedim zaten mustafa buna iş olur diye :KK47:

erdoğanada söylüycek bişeyim kalmadı lugatımda onu ifade etmeye kelime yok artık :KK60:

Son düzenleme:
Şöyle başa sarıp bitiriyolar ya diziyi çok sinir oluyorum :KK57:

boşanma davası açtım ve başka biriyle halvet olmaktayım didi meltemgil selimgile

aşk olmayınca sarmiyi bu bölümler beni yaaa yakınlaşmalılar k:KK69::KK69::KK69:i bizde böle olmalıyız:KK53::KK53::KK53:

çok süper heycanlı bi bölümdü arkadaşlar izlerken hop oturdum hop kalktım :KK1:
gerizekağlı mustafa bide çiçek yollamış ne manyak bişeymiş ya :KK57:
bu meltemde az zilli değilmiş hayatımda biri var diye oturttu hemen lafı :KK45:
mustafanın evine giderken mini etek göğüs dekolte giymesinden hemen dedim zaten mustafa buna iş olur diye :KK47:

erdoğanada söylüycek bişeyim kalmadı lugatımda onu ifade etmeye kelime yok artık :KK60:

erdoğan psikolojik delii :KK37: :KK60:

avukata dilekçe verdim, boşanma davasını açıyorum senin gibi bir pisliğin karısı olmak istemiyorum ayrıca hayatımda başka biri var dedi :KK51:

kelimesi sözcüğüne bööle didi valla :92:
efferim:KK71:

bence mıstığın bu çiçek gönderme işi mahkemede işlerine yarayabilir siz ne dersinis kıslar:26:

bence mıstığın bu çiçek gönderme işi mahkemede işlerine yarayabilir siz ne dersinis kıslar:26:

bizim saf fatmagül giller düşünemez onu gari birsürü delil vardı oysaki saf işte bunlar en başta vurulduğunda kerim gidip şikayet etseydiler herşey değişrdi

X