Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

aynen katiliyorum cok sacma dizinin icinde böyle bi reklam yapilmasi cok yapmacik

mustafadan daha çok asuya sinir oluyorum yapıştı resmen adama bişe dicemde forum kurallarına uygun değil diyemiyorum

bütün ümidim vural
en azından bi vicdan var vuralda.
işlerin çıkmaza girdiği yerde vural konuşabilir

annem diyor ki erdoğanların olduğu karakolda arka sokaklardaki mesut olacaktı bak bakalım öyle şov yapabiliyormuydu

mustafa ne adi herifsinhele o annen babanbeter ol mustafa
vuralımı o hale getiren senaristler tez elden mustafayı da getirn
melteme yılın salaklık ödülünü veriyorum
ayrrıca kerim yıkan artık,o ne yağlı sAçlar allasensende gözümde bi şey değilsn

mustafadan daha çok asuya sinir oluyorum yapıştı resmen adama bişe dicemde forum kurallarına uygun değil diyemiyorum

bende baştan sinir oluyordum çünkü Fatmagül'ü kıskandığı için yerini bildiği halde Mustafa'ya bulamadım demişti saklamıştı bi de Fatmagül'e gdip bir sürü de yalan atmıştı neyse ki sonra foyası orrata çıktı. Ancak o da Mustafa'yı sevdiği için öyle yapıyordu ve kıskanması da Fatmagül kadar temiz saf olmaması nedeniyle idi. Bir bataklığın içinde olması onun suçu değildi düzgün bir kız çünkü. Çok seviyor Mustafa'yı değmediği halde ve ona hakaretler ettiği halde bırakmadı. Hem Mustafa gitti yine ona yanına taşındı. Asıl pislik Mustafa kız ondan hamile kaldı ama Mustafa nerden bileyim benim olduğunu dedi. Madem o bataktan kurtardın yanında kalıyosun ediyosun bunu demeye ne hakkı var. Ne kolay dedi aldırırız diye bir iyilik yaptı ama batırdı. Yaptığı da iyilik değil gözümde. Vicdanını temizlemek ama ne yapsa temizlenmez. Kız da gitse de kurtulsa ondan yeni bir hayat kursa.

yok ben nefret ediyorom asudan. mustafa gerçekleri öğrenip asunun yanında guya vicdan yapıyordu ben adi adamın tekiyim diye.
bu asu demezmi ya ne üzülüyon o kız sana zaten yaramazdi diye. hee doğru birbirinize yakışırsınız zaten siz.
mustafa elensin bu asuyla anasına da kapak olsun.

Son düzenleme:
meltem duydu ya en çok ona sevindim ..ama hala saf kii mustoyu arayıp uyarıyo kız naapsın asil entrikasız aileden gelmiş gözü hiç açılmamış

meltem duydu ya en çok ona sevindim ..ama hala saf kii mustoyu arayıp uyarıyo kız naapsın asil entrikasız aileden gelmiş gözü hiç açılmamış

aslında meltemin babasıda az değilmiş hemen yaşaranlarla işbirliğine girdi

dizide dört mevsim birarada yaşanıyor.

fatma gül cüm hırkalarını sırtından çıkarmazken,

mukaddes derin göğüs dekolteli kısa etekleriyle

dolanıyor ortalarda.kadına adamın vantilatör tutası geliyor

kerim nihayet deri montunu dolaba kaldırdı,güve yesede daha giymese

fatma gül artık yeni hayatında imajını değiştirir.o tesbihimsi boncukları

boynunda çıkarır,saçları açarbotlarını atar

kerim,le fatma gül nihayet birlikte olurlar

onlar erer muratlarına, mukaddes çıkar kerevetine

rahmi,bu yazılanları okusa ne der =deme öyle,deme

rahmi,bu yazılanları okusa ne der =deme öyle,deme

Çok güldüm yorumlarına dilanaz...Bence olaylar dahada derine inecek. Mustafayı fatmagülün yengesini de sorguya alsalar seyret bakalım curcunayıııı....Mustafa yaşaranlarla iş birliği yapabilir. Nede olsa erdoğanda mustafayı ele verecek silah var. Olayları farklı şekilde anlatabilir..
Tahminim böyle ama inş. olmaz...Artık adalet yerini bulsun değil mi?

bend emustafanın annesi ve babasına sinir oluyorum en basından beri diyolardı yaa ahhh gelinimiz nasıl çıktı kötü kız oldu tecavğze ugradı bize yakısmaz die o aralar onları dövmek istyrdum

A aaaaaaaaaa pislik mustafaya baaakkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…