Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

fatmagülün kerimi görünce arabadan nasıl indiğini gördünüzmü kızlar işte o an kerimin boynuna atlayıp sarılacak sandımolsun gülümsemesi bile yeter yaa
mustafada mal mal baksın orda öyle mustafada adammı be satılmış herif

Mahkeme sahnesini maç izler gibi izledim. Hakim tutuklama kararını açıklayınca yerimde zıpladım resmen :)) Ohh beee sonunda:)))

ayy şimdi ağzımıza bir parmak bal çaldılar kerim tutuksuz diye. sonra tersine dönmesin de

ya ben bıan once fatonun mustafanın yaptıgı adilikleride ogrenmesını ıstıyorum duysunki iyice nefret etsın kerımın kıymetını anlasın hem eflendi hem parayıda fatonun ustune yaptı hemde aşk verecek fatoya

Bende Mustafa'nın foyası ortaya çıksın istiyorum.Mustafa tecavüzcülerden daha adi çıktı onu görmeye hiç tahammülüm yok

selimle erdoğan nasılsa bi yolunu bulup çıkarlar ve kabus gibi çökerler özelliklede erdoğan,umarım meltem yine kanmaz

zaten biliyor ki Fato Mustafa'nın yaptığı adiliği satılmışlığı.. Mukaddes ben o zama seni kurtardım haklıydım bi yandan Mustafa bir yandan yaşaranlar kan çıkardı dedi. Fato da hiçbirşey yapamazlardı gördük Mustafa'yı onların adamı oldu yanlarında geziyor dedi hem Ebe nine yaşaranlara gittiğinde görmüştüğ Mustafa'yı hatta arabada konuşmuşlardı o da Fato'ya anlatmıştı parayla susturmuşlar felan diye..

nasılda aşkla gülümsediler birbirlerine son sahnede beehhh

birkaç bölümdür adam gibi iziyoruz şu diziyi daha önce hep çok durgun birbirinin aynı gidiyordu. Yalnız ben şurayı anlamadım yaa Selim'in kayınpederi olayın gerçek olduğunu biliyor da mı şirketten kar istiyor yoksa henüz bilmiyor da ylan mı zannediyor ama orada anlaşma yapıyorlardı Meltem'de duydu bunu boşanma olursa daha çok tazminat ödersin dedi adam anlaşma yaptı kız daha da mahvldu ama iyi dedi eğer doğruysa bende onun yanında olurdum dedi ki zaten daha yalanı mı kaldı ortada böyle birşey olmasa duurp dururken o kadar insanda şikayetçi nasıl olacak. Fatmagül'de çok iyi yaptı Meltem'e herşeyi anlattı zaten Meltem hala şüphedeydi parçaları da birleştirince daha da emin oldu. Nihayet Münir ile başa çıkacak bir avukat çıktı ortaya ohh nasıl koydu lafı ama.. tıpış tpş gittiler cezaevine. Vural bir uyansa belkide itiraf eder bir tek o ve Kerim vicdan azabı çekti zaten. Selim'in annesine de çok üzüldüm yine bu olalardan utanç duyan tek kişi o ailede. Ne kadar kolay yalan söylüyorlar yaa..

İyi ki Fato Mustafa ile evlenmemiş iyi ki olmamış ne adi, ne acımasız, karektersiz biriymiş. Kıza nerden bileyim bebeğin benden olduğunu diyor ama ya onusa bunu hiç düşünmüyor madem bu muameleyi yapacaktı neden yanında tutuyor ne diye kurtardı o hayattan onu. Sırf sığınmak için, ona sahip çıkıp kendini aklamak için. İnşallah kızda bırakır onu sürünsün pislik en az tecavüz edenler kadar suçlu o da. Öyleee bakar durur Kerim ile Fatmagül'e..

ayy fatmagülgil,kerimgilin barakasında kalmaya başlar artık geceleri

şu dizide fatmagül tecavüze uğradı mustafa köşeyi döndü. ona noluyosa kızın üzerinden hala para kazanmaya çalışıyo.bide sanki fatmagül değilde erdoğanla selim uğradı tecavüze çok mağdurlar vah yazık. sanki suçsuzlarmış hiçbişey yapmamışlarda zevkine tutuklamışlar. ulan tecavüz ettiniz umrunuzda olmadı bide üste çıktınız.iyi oldu çıkamasınlar bi daha..

şu mustafa adininde bayağısı bayağınında aşağısıymış yani asuya çocuğun benden olduğunu nereden bileyim dedi ya zaten tiksiniyordum iyice tiksindim,valla fatmagülünde şansı varmış eğer bu mustafayla evlenseymiş kızı dayak manyağı yapardı kesin adamın içinde bi exorcist yatıyor resmen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…