Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

[video=youtube;2EWoLvgvWvI]http://www.youtube.com/watch?v=2EWoLvgvWvI[/video]

buu mustafaya gitsiiiinnn

Son düzenleme:
Dizinin perşembe akşamı yayınlanacak olan yeni bölümünde;

Fatmagül, hayallerini geride bırakarak ayrıldığı İzmir'e Kerim ile geri dönecek.

Yaşaranlar'ın tutuklanmasıyla derin bir nefes alan Fatmagül, Kerim ile arasındaki engelleri yıkmaya başlarken, mutlulukları bir kez daha gölgelenecek.

Mustafa, Yaşaranlar'a verdiği sözü tutacak ve Fatmagül'ü derinden sarsacak olan yeni planını uygulamaya başlayacak...

alinti

Bu pislik ne söz vermişti ki:26:

Bu pislik ne söz vermişti ki:26:

hani baba yaşaran didi ya mustafa adisine;
anlaştığımız gibi olcak bak konuşmıcaksın..
mecbur kalırsan da ben ne dersem onu tekrar etceksin..
yoksa hepimis 3 kere yanarız didi..

tabanca onlarda ya,belki o zamandan kalma anlaşmadır vs vs
tam bilmiom o kalleşlik anlaşmalarını da ben

Bu baba yaşaranda senaryo bitmiyo zaten

Kişiliksiz satılmış mustafa bıyun posun devrilsin inşallahh

anaaağm ankım sakin ol sen,ben hasta yataamda yeterince fenalık geçiriyom zaten hepimis adısına :2:

Son düzenleme:
Mustafa cok gıcık ya sevdıgıne sahıp cıkamadın barı sımdı konusss Fatmgulu savunda ıcın vıcdanın rahat etsın

anaaağm ankım sakin ol sen,ben hasta yataamda yeterince fenalık geçiriyom zaten hepimis adısına :2:

Megimmmm hastamı oldun sennn geçmiş olsun canımcımmm sen merak etmeee ben hallederimmm mustayııııııı sen yat dinlen azıcıkkk

Ölsün fazlalık zaten

Ne miras kalır demiiii selimeee şimdiiii

Megimmmm hastamı oldun sennn geçmiş olsun canımcımmm sen merak etmeee ben hallederimmm mustayııııııı sen yat dinlen azıcıkkk

Ne miras kalır demiiii selimeee şimdiiii

Selimde ayrı bi gıcıkÇakma kıvanç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…