Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

herkes öpüşme bekliyor yalnız:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: ulen 10 bölümün neresinde öpüşcekler,kesin seneye sezon sonuna artık:KK60::KK60::KK60::KK60:

Fatmagül iyiki mustafa gibi karaktersiz biriyle evlenmemiş. verilmiş sadakası varmış.
dayaktan öldürürdü heralde.:KK47:

söylemeden geçemeyeceğim meltemin kıyafet seçimi çok güzel.

karar açıkalnırken ayy heyecandan ölecektim.

keşke gerçek hayattada böle olsa ne olayların üstü kapatılıyordur. ne masumların canı yanıyordur. ama mahkemeyi böle kolay halletmeyecekler bence zorlu bi süreç olabilir

Ya bu Kola iyice abarttı yanlız:KK20:
Her dizide reklamını yapıyor hemde her bölüm geçen ferihada yaptılar kola makinasının önünde:KK1:
Fatmagülde her bölüm var zaten.Bide çocuk dio anne coco cola içermisin :KK9:
geçen bölümdede sarı kızın kitap tanıtımındamı ne yaptılar okadar süslü bi masaya şişe kola koyuyorlar çok güldüm ya :KK1::KK1:
fatmagüllerinde tezgahın üzerindeydi bide fatmagül marka yazılı bardakta içiyodu:KK53:
fatmagülün bi an sarılmasını bekledim ama domuz sarılmadı:KK9::KK9:

en heyecanlı bölümüydü dizinin.artık bişeyler değişmeye başlar artık.

fatma gül,de, kibritçi kız gibi giyinmekten vazgeçer umarım.....

akşam diziyi heycanla izledim çokta güldüm erdoğanla münir çok tehlikeliler nasıl bağırıyolar pis iftiracılar diye bukadar olur :KK60: selim erdoğana diyo ya tamam yeter lan şov yapma :KK60:
meltemede artık uydurabilcekleri bi yalan kalmadı reşat beyiyice çıkmaza girdi yanlız merak ettiğim
eğerki erdoğan ve selim hapise girerlerse reşat yaşaran bunu fatmagül ve ailesinin yanına bırakırmı ?
her halükarda fatmagül zararlı çıkmazmı reşat yaşaran sormazmı hesabını :26:

ayrıca mahkeme sonrası mustafada ordaymış gördü fatmagülle kerimi merul merul bakışırken iyi oldu :KK69:
bende fatmgül sarılır sandım ama kerimi sevdiği dünki sevincinden belli oldu :KK69:

ayrıca fatmagül jinekolojik muayenedeyken ağlayıp ebe ninenin elini sımsıkı tutması çok kötüydü :2:

mahkemenin kararına çok sevindim,mahkemeyi bekleme sürecini hızlandırmaları iyi oldu yoksa mahkemeye kadar 1 bölüm daha izlerdik,
son sahne çok güzeldi,fatmagülün geçmiş olsun deyim gülümsemesi,karşılıklı gülümsemeleri,
mustafada gördü onları oh olsun...

ayrıca mahkeme sonrası mustafada ordaymış gördü fatmagülle kerimi merul merul bakışırken iyi oldu :KK69:
bende fatmgül sarılır sandım ama kerimi sevdiği dünki sevincinden belli oldu :KK69:

ayrıca fatmagül jinekolojik muayenedeyken ağlayıp ebe ninenin elini sımsıkı tutması çok kötüydü :2:

bende sarıl kız hadi sarıl diye tezahürat tuttum:KK1: ama olmadı:KK50:

Son düzenleme:
Ne bölümdü ya nasıl gerildim. Sevmediğim diziyi reklam aralarında bile kanal değiştirmeden izledim. Vay beee :KK52:

harika bir bölümdü çok güzel ilerledi ben melteme çok üzldüm ya çok tatlı bir kız selimi bu sefer boşar artık zeten inanmıyordu yazık çok üzüldü . fatma gülde artık kerime daha çok yaklaşır inş:KK70::KK70::KK70:

allahtan benim babam evde yoktu diziyi izlerken bişey anlamıyoruz izlediğimizden:KK6: birsürü soru soruyo dön başa anlat derken ben izlediğimden bişey anlamıyom :KK53: annemde kızıyo sıkılmadan nasıl anlatıyosun her bölüm aynı şeyleri soruyo diye :KK60:

Merhaba arkadaşlar çok güzel bölümdü ben bu bölümde erdoğana çok güldüm, kerim laf söyleyip adamı sinirlendirdi polis kızınca sataşıyo ya dedi yaramaz çocuklar gibi meltemede çok üzüldeüm yazık kızın herşeyi burnundan geliyo

en son sahnede dedimki fatmagül kerimin boynunu sarılır şimdi dedim ama olmadı yaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK59:

Bir de Fatmagül'ün kafasında Kerim ile ilgili hep şüphe vardı ama Vural gelip suçsuz olduğunu söyleyince, ayrıca mahkemede onu serbest bırakınca daha bir inandı olayda onun suçu olmadığını. O yüzden zaten mahleme seni bıraktı mı diye sevinçle sordu çünkü suçsuz çıkmasını çok istiyordu. Böylece daha da güvendi.

Dizi içinde reklam verilmesi de ço samimiyetsiz oluyor, inandırıcılığı kayboluyor sanki coca cola reklamlarından bıktık. Masada otururken anne coca koyayım mı diyor sonra içiyorlar methediyorlar felan çok yapmacık oluyor yaaa..

X