Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

3. fragaman çıkmış.. Youtube da ve facebookta bulabilirsiniz..

Karakter resimleri de eklenmiş. Onlar da Kanal D'nin dizi sayfasında ve gene facebook'ta var..

Oh bee en sonunda ciddi ciddi fragman çıkmış. Fragman etkileyici. Hadi bakalım kaldı 10 gün :lepi:

Karakterlere bakacak olursak Engin Akyürek çok iyi olmuş,hoş olmuş.Başından beri dediğimiz gibi rolünün hakkını verecek. Bakışlar falan süper.

Sumru Yavrucuk ve Murat Daltaban tam aklıma gelen şekilde çıktılar fragmanda da.

Fırat Çelik de Kış Masalındaki halinden daha iyi görünümde. Iyy o şekilde olsaydı çekilmezdi zaten.

Buraya koysanıza fragmanı sevaptır..sempatiksalakcinni

fatmagül, bu defa çamaşır yıkarken değil, koyunları otlatırken ticavüze uğrıcak sanırımsempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

ay bu arada beni kandırdınız engin zengin çocuğu gibi fragmandasempatiksalakcinnisempatiksalakcinni sempatiksalakcinni

chess engin zengin çocuğu gibi ama zengin değil işte. 3 zengin çocuğuyla takılıyo ya ondan öyle görünüyo.

kızlar peki bu tecavüz olayından kızın nişanlısı haberdar oluyomu filmide izlemiştm ama o bölümü hatırlamıyorm

dediğim gibi hülya başladıkaydirigubbakcemile3

-tecavuz-sahnesinde-yastik-yoktu--816176.Jpeg

"Tecavüz sahnesinde yastık yoktu"
Hülya Avşar, 1986’da oynadığı ‘Fatmagül’ün Suçu Ne?’ filminin dizi versiyonunda rol alan ve tecavüz sahnesi için psikolojik destek aldığını söyleyen Beren Saat’e taş attı: “Ben o sahne için psikolojik destek almadım, yastık falan da kullanmadım"

16:14 | 08 Eylül 2010

Aşk-ı Memnu dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ’la sevişme sahnelerinde aralarına yastık koyduklarını söyleyen Beren Saat’e bir taş da Hülya Avşar’dan geldi. 1986’da oynadığı Fatmagül’ün Suçu Ne? adlı filmin dizi versiyonunda rol alan Saat’in “Tecavüz sahnesi için psikolojik destek aldım” açıklamasını soran gazetecilere Avşar Kızı ilginç bir cevap verdi:

"BEN O SAHNEDE ZORLANMADIM"

“BEREN Saat’ in başarılı olacağına inanıyorum. Yeni jenerasyonun en başarılı isimlerinin başında geliyor. Ama tecavüz sahnesinin o kadar ağır olduğunu düşünmüyorum. Ben o sahnede hiç zorlanmamıştım. Bizim zamanımızda öyle yastık filan da yoktu. Psikolojik destek alınacak bir sahne değil. Ben o sahne için hiç psikolojik destek almadım..."

Uğur Soysal / Habertürk

heeee anladım
kaydirigubbakcemile5

Ama engin içten içe fatmagüle yanık bayanssulusmile fragmanda kızın içine düşcek nerdeyse kaydirigubbakcemile3

dediğim gibi hülya başladıkaydirigubbakcemile3

-tecavuz-sahnesinde-yastik-yoktu--816176.Jpeg

"Tecavüz sahnesinde yastık yoktu"
Hülya Avşar, 1986’da oynadığı ‘Fatmagül’ün Suçu Ne?’ filminin dizi versiyonunda rol alan ve tecavüz sahnesi için psikolojik destek aldığını söyleyen Beren Saat’e taş attı: “Ben o sahne için psikolojik destek almadım, yastık falan da kullanmadım"

16:14 | 08 Eylül 2010

Aşk-ı Memnu dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ’la sevişme sahnelerinde aralarına yastık koyduklarını söyleyen Beren Saat’e bir taş da Hülya Avşar’dan geldi. 1986’da oynadığı Fatmagül’ün Suçu Ne? adlı filmin dizi versiyonunda rol alan Saat’in “Tecavüz sahnesi için psikolojik destek aldım” açıklamasını soran gazetecilere Avşar Kızı ilginç bir cevap verdi:

"BEN O SAHNEDE ZORLANMADIM"

“BEREN Saat’ in başarılı olacağına inanıyorum. Yeni jenerasyonun en başarılı isimlerinin başında geliyor. Ama tecavüz sahnesinin o kadar ağır olduğunu düşünmüyorum. Ben o sahnede hiç zorlanmamıştım. Bizim zamanımızda öyle yastık filan da yoktu. Psikolojik destek alınacak bir sahne değil. Ben o sahne için hiç psikolojik destek almadım..."

Uğur Soysal / Habertürk

Şu kadını bir türlü sevemiyorum yaa akannehir

Berenle uğraşmaktan taşların altında kalcaklar yakında delikafadulden Popülarite sağlamak için bir sürü çaba. Ne gerek var. Kıza verilmiş işte rol. Sus otur yerine,ne polemik yaratıyon :eek:klava:

Fragmandaki müziğe bayıldım.
Toygar Işıklı yine güzel işler çıkaracak anlaşılan. :))

kızlar peki bu tecavüz olayından kızın nişanlısı haberdar oluyomu filmide izlemiştm ama o bölümü hatırlamıyorm

Ben biryerde 1. bölüm özetini okumuştum.
Fatmagül'ün nişanlısı oturacakları evi kendi elleriyle yapıyormuş Fatmagül'üde çocukluğundan beri seviyormuş.
Tecavüz olayından sonra evi yakıyor.Sonra bunlardan intikam almaya çalışacak sanırım.
Fatmagül'edemi öfkeli yoksa tecavüzcülere mi onu yazmamışlar.

Alıntıdır:

'Özel Haber :Fatmagül'ün Suçu Ne ?... Ekim ayında çekimler İstanbul'da Garipçe köyünde'

X