Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

Bir tek o tecavüz etmedi

Kanal D'nin yeni dizisi 'Fatmagül'ün Suçu Ne?' çok konuşulacak gibi. Başrollerinde; Beren Saat ile Engin Akyürek oynadığı dizi, tecavüz mağduru bir genç kızın hikayesi ve onun etrafında gelişen olayları anlatıyor. Dizinin çekimleri Çeşme'nin Ildır Beldesi'nde devam ediyor. İlk bölümü 16 Eylül Perşembe akşamı ekrana gelecek dizide Fatmagül'e tecavüz etmeyen tek kişi, rol arkadaşı Engin Akyürek. Beren Saat bu diziyle de adından yine söz ettirecek gibi.

Beren Saat kaşlarını köylü kızı olacağı için bilerek aldırmamış..Bunun dışında diğer haber ise yukarıda verdiğim haber.. Yani Kerim Fatmagül'e tecavüz etmeyecekmiş..

Ben biryerde 1. bölüm özetini okumuştum.
Fatmagül'ün nişanlısı oturacakları evi kendi elleriyle yapıyormuş Fatmagül'üde çocukluğundan beri seviyormuş.
Tecavüz olayından sonra evi yakıyor.Sonra bunlardan intikam almaya çalışacak sanırım.
Fatmagül'edemi öfkeli yoksa tecavüzcülere mi onu yazmamışlar.

Teşekkürlera.s.

Bir tek o tecavüz etmedi

Kanal D'nin yeni dizisi 'Fatmagül'ün Suçu Ne?' çok konuşulacak gibi. Başrollerinde; Beren Saat ile Engin Akyürek oynadığı dizi, tecavüz mağduru bir genç kızın hikayesi ve onun etrafında gelişen olayları anlatıyor. Dizinin çekimleri Çeşme'nin Ildır Beldesi'nde devam ediyor. İlk bölümü 16 Eylül Perşembe akşamı ekrana gelecek dizide Fatmagül'e tecavüz etmeyen tek kişi, rol arkadaşı Engin Akyürek. Beren Saat bu diziyle de adından yine söz ettirecek gibi.

Beren Saat kaşlarını köylü kızı olacağı için bilerek aldırmamış..Bunun dışında diğer haber ise yukarıda verdiğim haber.. Yani Kerim Fatmagül'e tecavüz etmeyecekmiş..

Zaten fragmanda dikkat ettiyseniz Kerim içten içe Fatmagülden hoşlanıyor. Yapamamıştır o işi. Zaten adam olan yapmaz yani :eek:lmaz:

Bana dizi filmden daha farklı olcak gibi geliyor.

oyuncular isabetli olmuş ,önceki rollerinden ötürü izleyiciler hemen aşina olacaklar diziye.ama ben izlemem sanırım erkeklere olan nefretim depreşir iyice.

aşkı memnuda da alınmış değildi kaşları bence bi nihalle bi peykerle hatta katyay la bile kaş alma konusunda bi tutulamaz bence o kadar para içinde yüzüyorlar bi kaş mı alamıyor geç ya alsanaalsanasmile

aşkı memnuda da alınmış değildi kaşları bence bi nihalle bi peykerle hatta katyay la bile kaş alma konusunda bi tutulamaz bence o kadar para içinde yüzüyorlar bi kaş mı alamıyor geç ya alsanaalsanasmile

Herkes kaşlarını aldırmak zorunda değil ki. Kaşları çirkin mi değil. Yakışıyor mu yakışıyor. Ee o zaman neden aldırsın ki. Asıl ince kaş berene yakışmazdı

Herkes kaşlarını aldırmak zorunda değil ki. Kaşları çirkin mi değil. Yakışıyor mu yakışıyor. Ee o zaman neden aldırsın ki. Asıl ince kaş berene yakışmazdı

ben aldırsın diye demiyorum arkadaşım alıntı yaptığım arkadaşımız sankki köylü kızını canlandırıyor diye almıyor gibi bi anlamda yazmıştı onun için dedim.tabiki herkes alıp almamakta özgürdür.berene yakışıyorda.ben zaten almıyordu aşkı memnudada dedim canlandırdığı karakterlerle diğer karakterlerde karşılaştırma yaptım filan işte..

Berenin kaşları doğal duruyo..Hoş yani..Biz aldırdıkta noldu..Durmadan çıkıyo keşke aldırmasaydım bendesempatiksalakcinni

Berenin kaşları doğal duruyo..Hoş yani..Biz aldırdıkta noldu..Durmadan çıkıyo keşke aldırmasaydım bendesempatiksalakcinni

başlarda gözüme çok itici geliyordu şimdi alıştım kaşlarına
banada yakışsa ben de aldırmam boshayallersmile

bende bu diziyi çok merak ediyorum kızlar yaaaaaaaa ooofff aşk ı memnu bitti die sevinmiştim bunların sonu yokki anammafoldumben

ben aldırsın diye demiyorum arkadaşım alıntı yaptığım arkadaşımız sankki köylü kızını canlandırıyor diye almıyor gibi bi anlamda yazmıştı onun için dedim.tabiki herkes alıp almamakta özgürdür.berene yakışıyorda.ben zaten almıyordu aşkı memnudada dedim canlandırdığı karakterlerle diğer karakterlerde karşılaştırma yaptım filan işte..

Yazdığınız mesaj o anlama çıkmış.

Hee yaa. Keşke bizimki de yakışsaydı da bizde aldırmasaydık. sürekli elimizde cımbız bayanssulusmile

[BBu sabah Urla kemik hastanesinde çekimleri vardı.Beren Saat ambulansla hastaneye girişi çekildi.Üstünde basma elbisesi ile ufak tefek minnacık bişi.Aşkı memnuda alışmıştık havalı şık giyim ve tavırlara basmaların içinde bi garip geldi Neyse ona da alışırız artık[/B]

[BBu sabah Urla kemik hastanesinde çekimleri vardı.Beren Saat ambulansla hastaneye girişi çekildi.Üstünde basma elbisesi ile ufak tefek minnacık bişi.Aşkı memnuda alışmıştık havalı şık giyim ve tavırlara basmaların içinde bi garip geldi Neyse ona da alışırız artık[/B]

ufak tefek ama büyük işler başarıyor :jeyyar::jeyyar:

vay be dizi daha baslamadan 40 sayfa yazilmis belliki bu diizi tutucak baya

hülya avsarin filmini izledim ben ama begenmedim tabi bu yeni versiyonu cok daha güzel olucaktir

kızlar fragmanda izledim başrolünü oynadığı kişi zengin çocuklarından biri gibi
ama sanki burda fakir oğlan o olacak gibi okudum
bari hazır dikkat çekmişken bi filmini verseler de önce onu izleyeydim, sıfır bir senaryo gibi izlicem vala sempatiksalakcinni

ufak tefek ama büyük işler başarıyor :jeyyar::jeyyar:
:roflol::roflol::roflol: mayaksın olum ya :roflol::roflol:
fragmanın sonunda nasıl da ufak tefek masum görünüyo, böyle savunmasızmış gibi bakmış içim eridi he :1hug:

Yeni bir sesli fragman daha çıkmış.

Kırmızı kurdele falan diyo bu nişanlı çocuk. Bekaret takıntısı malum.

Yaa tecavüz ya tecavüz. Zavallı kızcağızı sırf takıntısı yüzünden bıraktı iyi mi

X