Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

ay meldam senin alıntının içine yazmışım ya, edit tuşuda yok, yandım valla ben:KK1::KK1:

merakla bekliyorum bu diziyi beren aşkı memnudaki reytingi yakalayabilicekmi acaba bu diziylede?

Twitter'da Buğra Gülsoy şunları yazmış:
'Sinema filmi tadında bir dizi çekiyoruz... 16 Eylül'ü bekleyin... '

'@BugraGulsoy ne zaman İstanbuldasınız

@TemmuzK Ekim...'

sempatiksalakcinni:KK3::KK3:ben fatmagülün suçu ne filmini şu alamancı kocasının yıllar sonra gelip çocuğunu götürdüğü filim sanıyorum akannehir
hiç izlemedim ben bu filmi sanırım fisfisfis
neyse bu sezon da bihterin basma elbiselerini, boncuk kolyelerini konuşucaz demek zemuszemus kaydirigubbakcemile3

yazımın başına o smiller ne zaman gelmiş, editleyemiyorum da :roflol::roflol:

sempatiksalakcinni:KK3::KK3:ben fatmagülün suçu ne filmini şu alamancı kocasının yıllar sonra gelip çocuğunu götürdüğü filim sanıyorum akannehir
hiç izlemedim ben bu filmi sanırım fisfisfis
neyse bu sezon da bihterin basma elbiselerini, boncuk kolyelerini konuşucaz demek zemuszemus kaydirigubbakcemile3

o Alamancının Karısı :1closedeyes::1closedeyes::1closedeyes:
beren hülyanın izinden gidiyor zatii
o filmde dizi olur :1closedeyes:Berlin Berlin de delikafaduldendelikafadulden

şu dizide başlasa artıksempatiksalakcinni
kıvançtan sonra diğerlerine beren nasl dayancakaklinialirimsmile

40989_128380033876532_113884478659421_144924_2748714_n.jpg

Tekir ölmesin diye beni öldürüyosun ? Beni kaybetmeyi göze alabiliyomusun ? Beni ? Beni ? Beni ? Beni ? Minnoş'unu ?

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
çok güldüm bn buna yaaa

Son düzenleme:
40989_128380033876532_113884478659421_144924_2748714_n.jpg

Tekir ölmesin diye beni öldürüyosun ? Beni kaybetmeyi göze alabiliyomusun ? Beni ? Beni ? Minnoş'unu ?

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
çok güldüm bn buna yaaa

iki tane daha arka arkaya "beni?" olması gerekiyodu:roflol::roflol:

X