Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

netten buldum bakın bir gazete haberi..

Deniz Türkali: Eşim Atıf Yılmaz Türkan Şoray’a aşıktı
Atıf Yılmaz’ın eşi Deniz Türkali, üç yıl önce kaybettiği eşiyle ilgili çok ilginç itiraflarda bulundu; ‘Atıf, Türkan Şoray’a aşıktı ama sorun etmedim’ dedi

Orada Neler Oluyor’a konuk olan Deniz Türkali 3 yıl önce kaybettiği eşi ünlü yönetmen Atıf Yılmaz’la ilgili çok özel açıklamalarda bulundu. Türkali, Atıf Yılmaz’ın ’Hayatındaki en özel kadın kim’ diye sorulduğunda şu cevabı verdi:
Toplamında Deniz Türkali biraz da Türkan Şoray. 32 yıl evli kaldık, çok fırtınalı bir aşk yaşadık. O, Türkan’a da aşıktı ama bu durumu hiç kıskanmadım dert etmedim. Çünkü Yılmaz’a hiçbir zaman ipotek koymadım dedi.
O’na söyleniyorum ama!..
Eşini çok özlediğini belirten Deniz Türkali, "Çok özlüyorum. Bazen evde onunla kavga ettiğim oluyor. Yukarıya bakıp parmağımı sallayarak ’Ah Yılmaz Ah’ diyerek söyleniyorum... Ama o hiç cevap gelmiyor. İşte bu çok acı. Filmlerini de hiç izlemiyorum çünkü kendime acı çektirmek istemiyorum. Mazoşist değilim" diye konuştu...

.............................................

Son düzenleme:
vedat türkali,deniz türkalinin babasıymış.

alıntı;
''Deniz Türkali;
Yazar Vedat Türkali'nin kızı, yönetmen ve senarist Barış Pirhasan'ın ablası, yönetmen Atıf Yılmaz'ın eşi, şarkıcı Zeynep Casalini'nin annesi olan sanatçı, çeşitli film ve dizilerde rol almaktadır.''

Son düzenleme:

Deniz Türkali'nin,
''İlk eşi Ernesto Casalini’den olan kızı Zeynep Casalini de sanatla bu kadar haşır neşir olan bu ailede, müzisyen oldu.''

ya kızlar şu eskortu oynayan asude yani enise fatmagülden daha güzel sanki o gözler o kaşlar
hemde çıtıpıtı daha hoşuma gitti

aa ben de bunu bilmiyodum megim.....
şaşşırdımm...

bu arada iyi araştırma yapmışsın canım,sağolasın....:KK52:

ben tam teçhizatlı kameraman vede araştırmacı gazeteci sultan meg..(ayh muhteşem yüzyılın etkisindeyim de halaa:KK60:)

bakalım yarın nolucak fatmagülgillerde:86:

gögüsleri görünmüyo hayreett:KK53::KK53::KK53:

ebe nine yılbaşı hedayesi olaraktan balıkçı yaka kazak almıştı da,mukaddes ben daralırım bu yakayla,v yakası yokmuydu bunun demiştiydi..
allam allamm:KK60:

ben tam teçhizatlı kameraman vede araştırmacı gazeteci sultan meg..(ayh muhteşem yüzyılın etkisindeyim de halaa:KK60:)

bakalım yarın nolucak fatmagülgillerde:86:

bakalım bakalım...

aman ne olacak,fatmagül yine çemkiriyo kerime...istemiyom işte,gittt,sevmiyom işte diyerekten...:KK53:

a aaa mukaddese bakın hele:KK60:

ahahahahaha :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

bu ne laaa.....

bu sefer alttan vermiş dekolteyi :KK37:

umarım bugün biraz değişiklik olur dizide :KK24:
fatmagül azıcıkda olsa yüzünü güldürür kerime diyeceğim ama öyle görünmüyor yine:KK23:

zavallı kerim
al başını git ne bekliyosun ki bu kızdan..
ekşın istiyoruz senaristler huuu
sesimizi duyurmak lazım..
1-2 bölüme kadar bırakırım gibi:82:

Ya kizlar Beren'in sesine nolmus Allahaskina yaaaa.Cirt cirt ötüyorrrrr.Tam bir cirtlak bu yaaa

ya bu kız niye habire kerim in canını yakıyooo... gücü ona yetiyo tabi, öbürlerinden niye çıkaramıyo hırsını

X