Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

fragmana aldanmayalım ya bu dizi hep vasat gider.gerçi ben yine seyrediyorum ama:KK9::KK9:

kerim kurtarır fatmagülü ve böylece büyük aşk başlar

Son düzenleme:
bence rüyadır.erdoğan niye saldırsınki

ay inşallah rüyadır be :KK19:
ama hülya avşarlı filmde,tecavüz edenler bi daha bi girişimde bulunuyolardı diye hatırlıyorum ben of:KK47:
sinirim bozuldu bana noluyosa:KK47:

Son düzenleme:
Bu diziye çok gülmeye başladım son bölümlerde :)
Güzel espiriler yapıyorlar, son bomba da Kerim'e geldi, "tek başına ne yapabilirsin ki" :KK53:

Bu diziye çok gülmeye başladım son bölümlerde :)
Güzel espiriler yapıyorlar, son bomba da Kerim'e geldi, "tek başına ne yapabilirsin ki" :KK53:

ben o lafa çok duygulanmıştımdı halbuki :KK59:
ama şimdi düşündüm deeee :KK60::KK60::KK60:

ya ciddiye alıp izlesek,ruhsal durumumuz bozulur zaten..:86:konuya bak hele konuya..

Yaani (Yahçi Cazo versiyonu)
Yengeyi örnek almalı, bak nasıl espiri üstüne espiri patlatıyo :KK60:

''bana gelin demeeee'' diye çemkirir kulak tırmalarcasına bir sesle fatmagülgil..:84:
ne diyim? ''gidin gidin mi diyim'' der mukaddes ona :KK64:sinir bozucu bir sakinlikle..

Cem Tatlıtuğ, Kıvanç Tatlıtuğ*un abisi,Kanal D'nin sevilen dizisi "Fatmagül'ün Suçu Ne"nin önceki gün yayınlanan 18. bölümüne konuk oyuncu olarak katıldı. Ebe Nine'nin evini satın almaya çalışan birini canlandıran Tatlıtuğ, kamera karşısındaki rahat tavırlarıyla dikkat çekti.

Son düzenleme:

Cem Tatlıtuğ, Kıvanç Tatlıtuğ*un abisi,Kanal D'nin sevilen dizisi "Fatmagül'ün Suçu Ne"nin önceki gün yayınlanan 18. bölümüne konuk oyuncu olarak katıldı. Ebe Nine'nin evini satın almaya çalışan birini canlandıran Tatlıtuğ, kamera karşısındaki rahat tavırlarıyla dikkat çekti.

Kimmiş bu:78::86:

ama bu kadar mı benzememezlik olur aa :26:

bu fragman ne böyle ya benim tahminim düğün mahvolduya belki o yüzden saldırmışlardır yada arkadasların dediği gibi rüyadır ama kerimin rüyasıdır bence

erdoğan selimi sevmiyor ki selim ve reşat yaşaranın rezil olması hoşuna gider bence rüyadır değilse küfür ederm sırf reyting içn birdaha mı tecavüz edecekler yinemi haftalarca tecavüz konuşulacak

X