Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

eee bu hafta ne var??. varmı bir ekşın filan. İzlemeye değermi??

Anam haftasonu Spartacus başlıyor, yihuuuuu:KK19::KK66:

ayyh ne iğrenç bir sesi var bu berenin yaa niye niye niye bağırırken ıyyyyhhh dedim sanki tavuğu sıkmışsında ciyak ciyak bağırıo:KK52::KK52::KK52:

ay sanki bana birden gülüverecekmiş gibi geliyor :KK37:hiç yapamıyor bağırmaları çok yapmacık oluyor:KK37:

hey gidi bihterr fatmagüle dönünce eski halinden eser kalmadı..çok üzülüyorum ama ona yaa ama bi yandanda keremle mustayafada çok üzülüyorum:KK43: hele mustafanın masum hallerini görünce içim gidiyo ama bi yandanda sinir oluyorum ona fatmagülü hiç dinlemedi diye..ayy bu dizi beni çok etkiliyo walla her bölümde ..bu hafta ne olcak acaba hiç izleyemedim reklamını? bilen varmı?

ayy mustafa ne güzel dedi boşnamıcam seni bıramıcam diee off sesi içimi titretti yaaaaaa:KK69:

bir bilgi daha size...:KK53:

bu fatmagül'ün suçu ne nin senaryosunu mu kitabını mı ne yazan adam ,vedat türkali,dizi de selim'in annesi var ya onun kocası oluyor :KK68: (deniz türkali)

Kocası mı? Ben babası olarak biliyordum:44:

:KK60: koptum gerçekten...çünkü annem bana kocası demişti....netten bakmıştım adamın doğum yılı 1919...allah allah demiştim nası kocası oluyo....babası tabi ya,doğru...

Teşekkürler.Bir bilgide ben vereyim Fatmagül'ün köydeki evinin olduğu yer benim köyüm:KK34:

:)) bu da iyiymiş...

A aa Deniz Türkali,rahmetli yönetmen Atıf Yılmaz'ın eşiydi ama:26:

X