Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

bencede...çok itici...

:KK9: güzel tasvir....

o değilde engin akyürek ne güzel ağlıyor:)

ben bu çocuğu sevmezdim hatta baştan onun olduğunu duyunca aman demiştim,dizilerde izlememiştim daha önce gerçi....ama bu dizide oyunculuğunu çok beğendim....
başarılı gerçekten,özellikle ağlama sahnelerinde....

gerçekten çok güzel ağlıyor ya :) boncuk boncuk dökülüyo o kara gözlerinden yaşlar... :p (nasıl bi anlatım bu ya bendeki:26:)

:KK69::26::KK69::26: utandım yeminle .. feriştah gibi hissettim kendimi megimm :26:

edeleli füçütlu mükhreminin o kara gözlerindeeenn,puncuk poncuk dökülmekteydi yaşlarrr:KK53::90:

çok şekersin kız:KK16::KK19:

edeleli füçütlu mükhreminin o kara gözlerindeeenn,puncuk poncuk dökülmekteydi yaşlarrr:KK53::90:

çok şekersin kız:KK16::KK19:

hihi :)))) ben sadece tasvir olsun diye şey ettimdi yoksa baaaaaneeee elin adamından :98:

sende çok şekersinn :KK71::KK71::KK71:

artık aşk meşk başlasın sıktı bu kadar bunalım ama dizide.
fatmagülde biraz yumuşasın ne o öyle yaban atı gibi çifteye hazır.

çok antipatik bu dizide bu kız..
ses tonu,kırsalca konuşma çabaları..
valla bence de acilen başlasın aşk meşk olayları,sıktı iyice:63:

kerim nasıl olduda taaaaaaaaaaaaaa uzaktaki fatmagülü hemen gördü onu anlamış değilim ben kısa mesafe sandım ama koşunca fatmagülün yanına uzun mesafe oldugunu anladım:68:

kerim nasıl olduda taaaaaaaaaaaaaa uzaktaki fatmagülü hemen gördü onu anlamış değilim ben kısa mesafe sandım ama koşunca fatmagülün yanına uzun mesafe oldugunu anladım:68:

aşkkkk aşkkkk gözleri dürbün gibi yapıyo :KK53::KK53:

fragman çıkmış.her zamanki gibi çok sıkıcı fatmagül çeyizi atıyor.artık herşey deişsin istiyorum diyor.kerime boşanalım artık diyor kerimciğim ise hayır boşanmıycam seni bırakmıycam diyor.

hep aynı senaryo:KK19:

anladık tecavüze uğradında bizim suçumuz ne:KK6:

offffffffffffffff :95:baydi :KK57: kerimin hatrina bile izlemicem artik :KK19:
ferihayi izlicem :63: hem orda emir var :98: kerim yedekte bulunsun :94: reklam aralarinda el atarim
:86::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

dizide mustafanın annesini oynayan kadının,gerçekte erdoğan'ın annesi olduğunu biliyorsunuz dimi?

bilmiyorsanız söyliyim dedim

biliyorsanız sorun yok :KK37:

(aman ne önemli bilgi) :KK53:

offffffffffffffff :95:baydi :KK57: kerimin hatrina bile izlemicem artik :KK19:
ferihayi izlicem :63: hem orda emir var :98: kerim yedekte bulunsun :94: reklam aralarinda el atarim
:86::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
kanka emir kim:KK60::KK60::KK60:deli kankam benm yaa:KK69:
kanka bizim sucumuz fatmagülü hala bihter zannetmek :KK19:
evet ben hala bihter diyorum:KK24:
dizide mustafanın annesini oynayan kadının,gerçekte erdoğan'ın annesi olduğunu biliyorsunuz dimi?

aaa :KK53:erdoğanda hoş haa:KK23:

anaa :KK53: ana ogul ayni dizide :KK60::KK60:
yanliz o kadin cok güzel rol yapiyo :94: sanki gercekten hastaymis gibi yansitti:KK31:

kanka emir kim:KK60::KK60::KK60:deli kankam benm yaa:KK69:

evet ben hala bihter diyorum:KK24:

aaa :KK53:erdoğanda hoş haa:KK23:
kanka 15liye bak :KK23: ufak capli bi emir tanitimi yaptim :KK52::KK60::KK60::KK60: kos kos:KK62: :KK60::KK60:

bana deli diyene bak :KK60::KK60::KK60: erdogani duyunca hemen erdoganda hos haa diyo :KK60::KK60::KK60: kankalar kankasi :KK48::KK69:

ayyh ne iğrenç bir sesi var bu berenin yaa niye niye niye bağırırken ıyyyyhhh dedim sanki tavuğu sıkmışsında ciyak ciyak bağırıo:KK52::KK52::KK52:

X