Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

Palavra yaa ,reklamı olsun diye reyting rekoru kırıyo falan diye yutturuyolar,

Ben ilk üç dört bölümden sonrasını izlemiyorum,arada denk geldiğinde bakıyorum da çok saçma devam

ettiğini görünce izlememekle çok iyi yaptığımı anladım...

rüyamda beren satt mişim (pehhh)
kerim geliyor şişmanlamış siyah beyaz çizgili bir pantolon giymiş iğrençti
kalın kalın çizgili
sonra ben yani fatmagül kerime gidip diyorumki,senin beni sevdiğine inanıyorum,sen benim iyiliğimi istiyorsun,sana güveniyorum,nolur beni yalnız bırakma deyip yanaığından öpüyorum

Vay başıma, demek Kerimi öpüyorsun hemi, gitti namus,
Kerim'de yakışıklı çocuk şimdi Allah var

Vay başıma, demek Kerimi öpüyorsun hemi, gitti namus,
Kerim'de yakışıklı çocuk şimdi Allah var

valla bi heyecanlanıyorum sorma,sanki liseli gencim,o kadar gerçek yaşadım.içim pır pır,karnımda kelebekler falankalkınca çok güldüm..halbuki kerim hayranı falanda değilim..zap yaparım arada öyle izlerim..:44:

fstk kankam kerim hayranıdır.bi öptüğünü duysa aboo
ama o vural yok mu:92:

çok sıkıcı bir dizi beş dakika bakmaya tahammül edemiyorum...

bnecede çok sıkıcı izlemeyi bile düşünmüyorum hi. zap yapmaktanda vazgeçtim tamamen bıraktım:86:

bişey kaçırmamışım yanii..:86: aman kaçırsam nolcak çokta tınnn..sırf vakit kaybı

Yine mi bişey olmadı. Hani fragmanda tırıs tırıs lardı.

Yok yok bu dizi tez elden kalkmalı Beren de adam gibi bir projede yer alıp kendini kurtarmalı..

valla bizden kimse izlemiyor ama kurtlar vadisinden cok izleniyor dizi sadece gecen hafta 2.siradaydi oda izlenme payi cok yakindi birbirine..1.5 saatlik filmi 1 seneye yayarlarsa boyle yaya kalirlar iste konu yok bosun a emek harciyorlar sette

Son düzenleme:
bir ben izliyorum galiba
ama hanımlar heyecanlı yerinde bitti dizi
beren eskort kızın evinde tek başınaydı mustafa elinde çiçekle evin kapısına dayandı zile bastı beren kapıyı açacakken dizi bitti:26:
bakalım ne olacak:44:

evet aynen tam heyecanlı yerinde bitti:26:
fatmagül kapıyı açıpta mustafayı karşısında görünce ne yapacak merak ediyorum

Bence fatmagül delikten mustafayı görünce kapıyı açmıycak..Mustafanın elinde çiçeklerde olduğu için büyük bi ihtimalle asunun sevgilisi olduğunu sanıcak..Mustafa gittikten sonra evden kaçıp gidecek..Tıpış tıpış kerime geri dönecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…