Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

dizinin adını değiştirip izleyicinin suçu ne yapsınlar
koca kış geldi hala mukaddesin koca sarkık memelerini izliyoruz..gözümüze gözümüze sokuyor hatun..iğrendim artık
dün izlemedim,bir ara bakayım dedim hoplatıp duruyordu dans ederken

:KK53::KK53::KK53::KK64::KK64::KK64::KK64: cok haklısın cok güldüm eleştirine bayıldım hatta

kızlar bu son bölümdeki sarışın kızın adını biliyormusunuz. şu yaşaranların gelininin kuzeni.
burun şekli çok hoşuma gitti.

Yıpranmış eski bir ayakkabının altında numarasını bulursanız banada söyleyin. O ayak numaraları ayakkabı yıpranmadan yok olmaya başlıyorlar. Bence bu detay çok akıllıcaydı.

valla hatırladığım babet tarzı ve hiç de eski olmayan bi ayakkabıydı.bana göre o sahne saçmalıktı.size göre akıllıca olabilir.görüş farkı :21:

Fatmagül kötü yola düşecek galiba, zaten o eskort kızın yanına gittiğinde dedim hah tam adamını buldun seni de görürüz barlarda kaldırımlarda, fragman da eskort kızı pazarlayan herif Fatmagül e de göz koyuyor. Çok salakça olmaya başladı bu dizi sıkıldım. Eğer Fatmagül Mustafa ya dönerse daha da bu diziyi izlemem. Hala gözü gönlü onda kendisine kullanılmış mendil muamelesi yapan o herifte.

Mustafa nın olayın üzerine gitmesini hiç anlamıyorum. Kız tecavüze uğradığında terketti araştırıp soruşturmadı bile kız evlenince ihanete uğradım diye geziyor ortalıkta. Çünkü böylesi işine geliyor, kızın evlenmeye mecbur bırakıldığına inansa nolacak geri kazanmaya çalışmayacak sahip çıkmayacak, o yüzden ihanete uğradığını düşünmek daha işine geliyor. Bu eskort kız da ne yapmaya çalışıyor. Her yerden yırtık dondan fırlar gibi çıkıyor. Tecavüz çemberinde maşallah herkesle bir iletişimi var. Filmin gerçek senaryosundan çok uzaklaştılar. Mustafa yı neden bu durumu kabullenemeyecek bir kişilikten, olayın üzerine giden bir kişiliğe büründürdüler anlamadım? Nasıl bağlayacaklarını merak ediyorum.

Selim in annesine üzüldüm, kuyumcu takıları karıştırmıştı ya o sahnede içim acıdı kadına, madem mal mülk senin koy dötüne tekmeyi gitsin, ne çekiyosun bu adamı..

Fatmagül kötü yola düşecek galiba, zaten o eskort kızın yanına gittiğinde dedim hah tam adamını buldun seni de görürüz barlarda kaldırımlarda, fragman da eskort kızı pazarlayan herif Fatmagül e de göz koyuyor. Çok salakça olmaya başladı bu dizi sıkıldım. Eğer Fatmagül Mustafa ya dönerse daha da bu diziyi izlemem. Hala gözü gönlü onda kendisine kullanılmış mendil muamelesi yapan o herifte.

Mustafa nın olayın üzerine gitmesini hiç anlamıyorum. Kız tecavüze uğradığında terketti araştırıp soruşturmadı bile kız evlenince ihanete uğradım diye geziyor ortalıkta. Çünkü böylesi işine geliyor, kızın evlenmeye mecbur bırakıldığına inansa nolacak geri kazanmaya çalışmayacak sahip çıkmayacak, o yüzden ihanete uğradığını düşünmek daha işine geliyor. Bu eskort kız da ne yapmaya çalışıyor. Her yerden yırtık dondan fırlar gibi çıkıyor. Tecavüz çemberinde maşallah herkesle bir iletişimi var. Filmin gerçek senaryosundan çok uzaklaştılar. Mustafa yı neden bu durumu kabullenemeyecek bir kişilikten, olayın üzerine giden bir kişiliğe büründürdüler anlamadım? Nasıl bağlayacaklarını merak ediyorum.

Selim in annesine üzüldüm, kuyumcu takıları karıştırmıştı ya o sahnede içim acıdı kadına, madem mal mülk senin koy dötüne tekmeyi gitsin, ne çekiyosun bu adamı..

bende katılıyorum bütün sözlerine arkadaşım,
dizi gitgide çok saçmalaşmaya başladı...:KK37:

fatmagülün ömrü aglayarak:KK53: kerimin ise saclarini savurta savurta yürüyerek geciyo :86:
hele fatmagülün sürekli ayni laflari geveleyip zirlamasi cidden bunaltti:KK47:
az eksin olsun bea :KK4: hep ayni hep ayni olmaz ki ama :KK19:
nerde o eski bihter :KK31:
yengenin dakka basi bana bak :89:demesine bitiyorum allam :KK60::KK60:oda olmasa vay dizinin haline :KK60::KK60: ne güzel memeleri sallayarak yar yaraman diye sarki söyledi :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
bu arada bu kerim
:KK23: gün gectikce gözüme daha bi yausuhlu geliyo anam :KK56::KK53::KK60::KK60:

3 kişinin tecavüzüne uğramış bir kız ne cesaretle evi terkedip gidebiliyor hiç tanımadığı büyük bir şehirde anlam veremedim. Bu kızın akıllanması ve artık daha dikkatli olması gerekmiyor mu? Önüne çıkan ilk kadına güvenip ondan yardım isteyecek kadar saftirik mi bu Fatmagül? Gerçekten saçmalığın daniskasını yapıyor bu diziyi yazanlar. Fatmagül çok antipatik bir karaktere dönüşüyor. Yetti yani, artık acıyası da gelmiyor insanın. Engin Akyürek olmasa hayatta izlemem zaten. Hatta kaldırılsa keşke. Yeni fragman da zerre heyecan yaratmadı bende. Acaba neler olacak diye düşünemiyorum. :KK19::KK19:

fatmagülün ömrü aglayarak:KK53: kerimin ise saclarini savurta savurta yürüyerek geciyo :86:
hele fatmagülün sürekli ayni laflari geveleyip zirlamasi cidden bunaltti:KK47:
az eksin olsun bea :KK4: hep ayni hep ayni olmaz ki ama :KK19:
nerde o eski bihter :KK31:
yengenin dakka basi bana bak :89:demesine bitiyorum allam :KK60::KK60:oda olmasa vay dizinin haline :KK60::KK60: ne güzel memeleri sallayarak yar yaraman diye sarki söyledi :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
bu arada bu kerim
:KK23: gün gectikce gözüme daha bi yausuhlu geliyo anam :KK56::KK53::KK60::KK60:

o yengenin memelerine bir ben uyuz oluyorum galiba:KK53:
ama cidden artık midem bulanmaya başladı her gördüğümde ıyyy diyorum
perşembeleri bişey yok diye ara ara zap yapıyorum tümünüde hiç izleyemedim ama hep yengeli zamanlara geliyorum:KK60:

baydı dizi..
başarısızlığa doğru adım adım..
koca istanbulda ne büyük tesadüftür
mustafa, fatmagül, vural hepsi o eskort kızın eline düştü bu ne yaa

yeni fragmanı izledimde hiç bir aksiyon yok yine bence fatmagül hiç konuşmasın konuşunca saçmalıyo çünkü kerima bagırısını hala unutamıyorum o nasıl bir cırtlak ses o nasıl bir hızlı knşma hızlı knşcam derken kendini rezl etti beren saat iyice zayıfladı oyunculuk konusunda. bu diziyi götüren yenge ve kerim ha bide münir:KK70: onlar süper oynuyorlar sırf onlr için izliyorum.bu arada yeni bölüm hakkında düşüncelerim şu sen ne die 2 günde tanıstıgın bir kızın evine gidersin nasıl güvenirsin? mustafaya ne demeli kıza tecavüz ettiler daha araştırıp kızı dinlemeden vay basıma gelenler vay fatmagül beni aldattı die yırttı kendini hele annesi fatmagüle demediğini bırakmadı bundan çıkarılcak bir ders var kimseye güvenmiceksin bak sevdiğin adam bile seni dinlemeden bırakıp gitti

KIZLAR YA ben çok merak ediyorum fatmagüllerin istanbulda yaşadıkları ev hangi semtte neresi orası yaa çok hoş bir yer

su son fragmani gordum, ayy bu nee yaa. su kizin evine gidiyor ordaki adamda bu kiza goz koyuyo. cok sacmaladilar, acaba yeni bisi olucakmi diye seyrediyorum hep ama cok sacmaliyorlar yaa. hic begenmedim bereni burda. aslinda hic guzel degilmis dedim oyla Bihterken cok guzel buluyordum onu)))

baydı dizi..
başarısızlığa doğru adım adım..
koca istanbulda ne büyük tesadüftür
mustafa, fatmagül, vural hepsi o eskort kızın eline düştü bu ne yaa

aynen yaaa
ne kadar saçma olmuş burası:KK37:daha yaratıcı bir senaryo yazsınlar:KK19:

ya benim anlamadigim dizi bu kadar uyuz ve herkes bunun farkindayken nasil oluyoda reyting rekorlari kiriyo bu fatmagül?

X