Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

evet aynen tam heyecanlı yerinde bitti:26:
fatmagül kapıyı açıpta mustafayı karşısında görünce ne yapacak merak ediyorum:KK53:

umarım kapıyı açar mustafayı görür ve yaptığı hatayı anlar:KK23:
mustafanın sevgisine layık olmadığını kerimin onu daha çok hakettiğini anlar:KK19:

Sanki dizinin başrolu asu,
vural onunla mustafa onunla fatmagül onunla..yuh diyorum..

Bence fatmagül delikten mustafayı görünce kapıyı açmıycak..Mustafanın elinde çiçeklerde olduğu için büyük bi ihtimalle asunun sevgilisi olduğunu sanıcak..Mustafa gittikten sonra evden kaçıp gidecek..Tıpış tıpış kerime geri dönecek:KK9:

bencede çünkü kerime karşı bişeyler hissetmesi için mustafaya olan hislerinin ölmesi lazım...

Bence fatmagül delikten mustafayı görünce kapıyı açmıycak..Mustafanın elinde çiçeklerde olduğu için büyük bi ihtimalle asunun sevgilisi olduğunu sanıcak..Mustafa gittikten sonra evden kaçıp gidecek..Tıpış tıpış kerime geri dönecek:KK9:

bende bunu ümit ediyorum işte:KK31:
hem asuyla ilişkisini öğrenirse mustafadan soğuma ihtimali yüksek:KK24:

Allahıııım, ne kadar sıkıcıydı yarebbim, hoooffff:KK19:

Dizinin ilk 15 dksına baktım, sonra gittim kızımın ödevlerine yardım ettim, sütlerini ısıttım, içirdim, oğlanın pijamasını giydirdim, masal okudum, yatırdım, ortalığı topladım, ojelerimi sildim, yenisini sürdüm, gldim tekrar bi bakiyim dedimki, Fatmagül hala evde mıymıymıy, ayyyyy salon kadını imajımdan çıkıcam ulen:KK4:

Son düzenleme:
ya fatmagülle kerim telde knşyordu yaa allahım evdeki herkes dediki bu nasıl bir ses bunasıl bir cazgırlık yaa ya bu berenin sesine knşmasına nolmuş::KK53:

ya sesi cok itici gercekten, kizginken hic konusmasin aglasin herzamaanki gibi daha iyi))))))) aslinda bu diziden sklmama neden olan sey Kerime bukadar kotu davranmasi))) aralarinda ask baslarsa daha heyecanli olabilir.

ya fatmagülle kerim telde knşyordu yaa allahım evdeki herkes dediki bu nasıl bir ses bunasıl bir cazgırlık yaa ya bu berenin sesine knşmasına nolmuş::KK53:

kızlar ben bu diziyi hiç beyenmedim hiç heyecan yok fatmagül nerdeyse hiç konuşmuyo aşkı memnuya bayılırdım fatmagüldede beren oynuyo güzel bi dizi olur dedim ama hüsrana uğradım hatırla sevgilidede beren çok iyiydi yane açıkcası bu dizide sürünüyo beren

evet ya sesi o kadar itici oluyor ki bağırırken:KK53:
sanki rol yapma yeteneğini kaybetmiş bu dizide beren
küçük osman bile ondan daha güzel rol yapıyor:KK53:

Aynen yaa,
Mukaddes beğenmiyor, tabi cıvıl cıvıl işlek yerler lazım ona ki göğüslerini sallaya sallaya yürüsün kalabalığın içinde.

O evde yaşamak isterdim ben. Oh bahçeli önünde deresi :KK31:
kızlar benim de o evi gördükçe içim sıkılıyor.gerçi ben doğa içindeki evleri falan sevmemde ondan heralde.bu bölümde de her zamanki gibi baya saçmalık vardı.fatmagül baya salak çıktı.kaçmasının amacı ne anlamadım.bir süreliğine sendeyim diyor eniseye de sonra ev mi tutmayı planlıyor acaba.parası yok pulu yok.tek başına yaşayınca ne kazanacak acaba ve nasıl yaşıycak.aslında senaryo basit geliyor saçmalık çok ama ben diziyi seviyorum.

kızlar benim de o evi gördükçe içim sıkılıyor.gerçi ben doğa içindeki evleri falan sevmemde ondan heralde.bu bölümde de her zamanki gibi baya saçmalık vardı.fatmagül baya salak çıktı.kaçmasının amacı ne anlamadım.bir süreliğine sendeyim diyor eniseye de sonra ev mi tutmayı planlıyor acaba.parası yok pulu yok.tek başına yaşayınca ne kazanacak acaba ve nasıl yaşıycak.aslında senaryo basit geliyor saçmalık çok ama ben diziyi seviyorum.

bende izliorum sürekli ama çok basit oldu gerçekten mantıksız yürüo fatmagül kaçıo ama enazndan düşünme sahnesi olabilrdi ne yapacak nereye gidecek nerde çalışacak para nasl bulacak

Son düzenleme:
Aynen yaa,
Mukaddes beğenmiyor, tabi cıvıl cıvıl işlek yerler lazım ona ki göğüslerini sallaya sallaya yürüsün kalabalığın içinde.

O evde yaşamak isterdim ben. Oh bahçeli önünde deresi :KK31:

O kadar güzel bi yer ki siz hangi şehirde yaşıyosunuz bilmiyorum ama orası sanki istanbul değil bambaşka bi yer gibi..Tabi araba gürültüleri biraz ortamı bozuyo ama yinede güzel:KK61:Eski istanbul kadınları ellerinde şemsiyeler göksu deresi üzerinde kayıkta ve sahilinde gezinti yaparlarmış ya:KK61:

Asunun adam fatmagülü almaya geliyo heralde..İyi oluyo fatmagüle bi tecavüzde o etsin:63:

X