Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

evet aynen tam heyecanlı yerinde bitti:26:
fatmagül kapıyı açıpta mustafayı karşısında görünce ne yapacak merak ediyorum

umarım kapıyı açar mustafayı görür ve yaptığı hatayı anlar
mustafanın sevgisine layık olmadığını kerimin onu daha çok hakettiğini anlar

Sanki dizinin başrolu asu,
vural onunla mustafa onunla fatmagül onunla..yuh diyorum..

bencede çünkü kerime karşı bişeyler hissetmesi için mustafaya olan hislerinin ölmesi lazım...

bende bunu ümit ediyorum işte
hem asuyla ilişkisini öğrenirse mustafadan soğuma ihtimali yüksek

Allahıııım, ne kadar sıkıcıydı yarebbim, hoooffff

Dizinin ilk 15 dksına baktım, sonra gittim kızımın ödevlerine yardım ettim, sütlerini ısıttım, içirdim, oğlanın pijamasını giydirdim, masal okudum, yatırdım, ortalığı topladım, ojelerimi sildim, yenisini sürdüm, gldim tekrar bi bakiyim dedimki, Fatmagül hala evde mıymıymıy, ayyyyy salon kadını imajımdan çıkıcam ulen

Son düzenleme:
ya fatmagülle kerim telde knşyordu yaa allahım evdeki herkes dediki bu nasıl bir ses bunasıl bir cazgırlık yaa ya bu berenin sesine knşmasına nolmuş:

ya sesi cok itici gercekten, kizginken hic konusmasin aglasin herzamaanki gibi daha iyi))))))) aslinda bu diziden sklmama neden olan sey Kerime bukadar kotu davranmasi))) aralarinda ask baslarsa daha heyecanli olabilir.

ya fatmagülle kerim telde knşyordu yaa allahım evdeki herkes dediki bu nasıl bir ses bunasıl bir cazgırlık yaa ya bu berenin sesine knşmasına nolmuş:

kızlar ben bu diziyi hiç beyenmedim hiç heyecan yok fatmagül nerdeyse hiç konuşmuyo aşkı memnuya bayılırdım fatmagüldede beren oynuyo güzel bi dizi olur dedim ama hüsrana uğradım hatırla sevgilidede beren çok iyiydi yane açıkcası bu dizide sürünüyo beren

evet ya sesi o kadar itici oluyor ki bağırırken
sanki rol yapma yeteneğini kaybetmiş bu dizide beren
küçük osman bile ondan daha güzel rol yapıyor

inş kapıyı açar mustafa bır guzel dower fatma gulu de aklı basına gelır

kızlar benim de o evi gördükçe içim sıkılıyor.gerçi ben doğa içindeki evleri falan sevmemde ondan heralde.bu bölümde de her zamanki gibi baya saçmalık vardı.fatmagül baya salak çıktı.kaçmasının amacı ne anlamadım.bir süreliğine sendeyim diyor eniseye de sonra ev mi tutmayı planlıyor acaba.parası yok pulu yok.tek başına yaşayınca ne kazanacak acaba ve nasıl yaşıycak.aslında senaryo basit geliyor saçmalık çok ama ben diziyi seviyorum.

bende izliorum sürekli ama çok basit oldu gerçekten mantıksız yürüo fatmagül kaçıo ama enazndan düşünme sahnesi olabilrdi ne yapacak nereye gidecek nerde çalışacak para nasl bulacak

Son düzenleme:

O kadar güzel bi yer ki siz hangi şehirde yaşıyosunuz bilmiyorum ama orası sanki istanbul değil bambaşka bi yer gibi..Tabi araba gürültüleri biraz ortamı bozuyo ama yinede güzelEski istanbul kadınları ellerinde şemsiyeler göksu deresi üzerinde kayıkta ve sahilinde gezinti yaparlarmış ya

Asunun adam fatmagülü almaya geliyo heralde..İyi oluyo fatmagüle bi tecavüzde o etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…