Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

Kolay kolay bir oyuncuya mükemmel demem. Ama Beren mükemmel yaa !! Ufak tefek kusurlar kadı kızında da olur. Ama son zamanlarda Beren kadar iyi bir oyuncu daha gördünüz mü ekranlarda. Hem hoş biri, hem de yetenekli bayanssulusmile

Ayrıca gündemde olan yapımlar istenirse izlenmeyebilir. Kurtlar Vadisi de bangır bangır izlenen bir dizi. Bizim evde de izlendiği halde Aşk-ı Memnu'nun reklamlarda bile denk gelse izlemezdim ben. Geçerdim başka odaya. Kumanda bu işler için. Beğenmediğin şey denk gelirse ekranda,bas bir tuşa geç başka kanala :lepi:
He he he masalım benim ya dimi ama:lepi:

Beren bence de mükemmel hem güzel hem iyi oyuncu :lepi:
Bence Engin Akyürek süper performans sergiler bu dizide.
Çok iyi bi oyuncu o da..

Bir Bulut Olsamda çok beğenmiştim ben onu iyi oynar bence devereliniortak

mutlaka iyi oynarlar ama ama...
bakalım kanal d nin bütün dizileri tutuyo e buda çok beyenilir bence

aglamasi ve yurumesi disinda cidden rolunun hakkini veren bir oyuncu beren saat...
ozellikle aski memnuda annesi ile cekilen o oluyorum anne anlasana diye isyan ettigi bir bolum vardi.. oyunculuguna hayran kalmistim cidden..
sarkiyi kendisi soyluyor demi? onun sesine benzettim ben.. hosuma gitti baya..

bende ağlamasına takığım zaten evet orda kendi sesi fena değil bence

aşk ı memnuyu tam takip ederek izlemedim zaten bundada öyle olur kediyi öldüren meraktır dye br söz var ya benim kide o hesap merak ediyorum bakalım nasıl oynayacak hülya avşarla filmi izlemiştim bakalım nasıl olacak dizisi merak işte sırnaşık şey

Beren ve Engin uyumunun yanı sıra,
Toygar Işıklı'nın yeni bestelerini de beklemiyorum değil hani.
opuyorumnanaktan

Kolay kolay bir oyuncuya mükemmel demem. Ama Beren mükemmel yaa !! Ufak tefek kusurlar kadı kızında da olur. Ama son zamanlarda Beren kadar iyi bir oyuncu daha gördünüz mü ekranlarda. Hem hoş biri, hem de yetenekli bayanssulusmile

Ayrıca gündemde olan yapımlar istenirse izlenmeyebilir. Kurtlar Vadisi de bangır bangır izlenen bir dizi. Bizim evde de izlendiği halde Aşk-ı Memnu'nun reklamlarda bile denk gelse izlemezdim ben. Geçerdim başka odaya. Kumanda bu işler için. Beğenmediğin şey denk gelirse ekranda,bas bir tuşa geç başka kanala :lepi:

bencede mükemmel
dizileri bitince başka yapımla ekran gelen oyunculara adapte olamıyorum
aşka sürgün zilan :1closedeyes: hatırla sevgilide yasemin:1closedeyes: aşkı memnu bihter :1closedeyes:hepsinin de hakkını verdi alkisalkisalkis

bihterde ilk zamanlar vasattı. son zamanlar pişti gibi bişi.. ama bence fatmagül daha güzel oturacak beren saate.
hatta ben bereni biraz hülya avşarın gençliğine benzetiyorum.. gözler, kalın kaşlar falan...

daha bir cuk oturacak sanki fatmagüle..

bereni müjde arın yerine koyamadığımdan batmıştı bihterliği..
fatmagülken sevecem sanki..
tabi izlersem.. şimdilik vakit bulamıycam gibi çünkü..

gerçi şu sıra küçük sırlarda izlediğim sinem kobaldan sonra kimseye kötü oyuncu diyemem.. o ne kabiliyet düşmanı kız ya.. neyse burası yeri değil, küçük sırların topiğine geçeyim ben

He he he masalım benim ya dimi ama:lepi:

Beren bence de mükemmel hem güzel hem iyi oyuncu :lepi:

Bir Bulut Olsamda çok beğenmiştim ben onu iyi oynar bence devereliniortak

Evet canım kesinlikle öyle :lepi:

bende ağlamasına takığım zaten evet orda kendi sesi fena değil bence

aşk ı memnuyu tam takip ederek izlemedim zaten bundada öyle olur kediyi öldüren meraktır dye br söz var ya benim kide o hesap merak ediyorum bakalım nasıl oynayacak hülya avşarla filmi izlemiştim bakalım nasıl olacak dizisi merak işte sırnaşık şey

Bizden daha iyi takipçisi olurmuşsunuz bir de dizinin :roflol:

Beren ve Engin uyumunun yanı sıra,
Toygar Işıklı'nın yeni bestelerini de beklemiyorum değil hani.
opuyorumnanaktan

Ayy evet hevinim yaa çok merak ediyorum çokkk bilmiyorumkismile

bencede mükemmel
dizileri bitince başka yapımla ekran gelen oyunculara adapte olamıyorum
aşka sürgün zilan :1closedeyes: hatırla sevgilide yasemin:1closedeyes: aşkı memnu bihter :1closedeyes:hepsinin de hakkını verdi alkisalkisalkis

Aynı zamanda sinema filmlerinde de çok iyi. Ben bi de onlarla kıyaslıyorum da aynı dönemde bambaşka iki karakteri canlandırmak da kolay iş değil hani.

bihterin kesinlikle hakkını verdi şimdi yiğidi öldür hakkını yeme zemuszemus

Yanii.

bihterde ilk zamanlar vasattı. son zamanlar pişti gibi bişi.. ama bence fatmagül daha güzel oturacak beren saate.
hatta ben bereni biraz hülya avşarın gençliğine benzetiyorum.. gözler, kalın kaşlar falan...

daha bir cuk oturacak sanki fatmagüle..

bereni müjde arın yerine koyamadığımdan batmıştı bihterliği..
fatmagülken sevecem sanki..
tabi izlersem.. şimdilik vakit bulamıycam gibi çünkü..

gerçi şu sıra küçük sırlarda izlediğim sinem kobaldan sonra kimseye kötü oyuncu diyemem.. o ne kabiliyet düşmanı kız ya.. neyse burası yeri değil, küçük sırların topiğine geçeyim ben

Evet bak orda haklısın başka kız bulamamış gibi Sinem'i getirmişler yine başrole. Ben de sevmiyorum o kızı.

Son düzenleme:
Evet canım kesinlikle öyle :lepi:

Bizden daha iyi takipçisi olurmuşsunuz bir de dizinin :roflol:

Ayy evet hevinim yaa çok merak ediyorum çokkk bilmiyorumkismile

Aynı zamanda sinema filmlerinde de çok iyi. Ben bi de onlarla kıyaslıyorum da aynı dönemde bambaşka iki karakteri canlandırmak da kolay iş değil hani.

Yanii.

Evet bak orda haklısın başka kız bulamamış gibi Sinem'i getirmişler yine başrole. Ben de sevmiyorum o kızı.

ya sinem, selena da falan oynasın, büyü neyim yapsın. ya da daha güzeli arda turanla evlensin, evinin kadını olsun kurtulalım ondan. ayşegülü oynayan japon kız onu solda sıfır bırakıyor dizide :teytey:

Perşembelerimin boş geçmesini istemiyorum artık.
Başlasın artııık alsanaalsanasmile

Beren Saat fragmandaki ''gel kayikci'' turkusunu ciplak sesiyle seslendirmis valla bravo ne guzel sesi varmis

Tecavüz sahnesi yumuşatılacak!..
Sinemadan televizyona uyarlanan ‘Fatmagül’ün Suçu Ne?’ dizisinin kritik anlarını yansıtacak tecavüz sahnesibu hafta çekilecek. Sahne filmdeki kadar sert olmayacak

Kanal D’nin bu sezon ekrana getireceği en iddialı dizilerinden biri olan ‘Fatmagül’ün Suçu Ne?’ için çekilen tanıtım filmi (teaser) internette tıklanma rekoru kırıyor. Sadece beyazperdeden aynı isimle televizyona uyarlanan dizinin teaser’ı değil ilgi gören; 1986’da Süreyya Duru tarafından çekilen filmdeki tecavüz sahnesi de en çok izlenen videolar arasında yer alıyor.
Yazdıkları tüm dizilerle izlenme rekorlarına imza atan Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu’nun kaleme aldığı dizinin tecavüz sahnesi bu hafta çekilecek. Hilal Saral’ın yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin bu sahnelerine çok titiz yaklaşılıyor. Oyuncuların bu sahneler için psikolog desteği de aldığı dizide tecavüz gerçeğinin altını çizmek için olayın psikolojik yönüne vurgu yapılacak. Yapım televizyonda yayınlanacağı için, Hülya Avşar’ın filmde oynadığı sahnelerde olduğu kadar açık sahneler dizide yer almayacak.

Çekimler gizli yapılacak
Çeşme’de yapılacak çekimlerde basına görüntü sızmaması için de önlem alındı. Ekibin çok dikkatli davranacağı ve çekimlerin gizlilikle yapılacağı öğrenildi. Üç bölümü Çeşme’de, diğer bölümleri ise İstanbul’da çekilecek dizide, Beren Saat’in canlandırdığı Fatmagül, balıkçılık yapan nişanlısı Mustafa’yı uğurlamak için deniz kenarına gidiyor. Bir gün önce babasının baskısıyla nişanlanıp, sabaha kadar içen Selim (Engin Öztürk) ile Erdoğan (Kaan Taşaner), Vural (Buğra Gülsoy) ve Kerim (Engin Akyürek) isimli dört arkadaşın yolu deniz kenarında Fatmagül’le kesişiyor. 4 genç şaka olsun diye, kendilerinden kaçan Fatmagül’ü kovalarken, aslında ömür boyu peşlerinden gelecek bir utancı izliyor...

Milliyet Magazin Servisi

fatmagülün suçu neymişki kı??
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

fragmanina bende baktim az önce,,, berenin kendi sesimi acebagialkisalkisalkis gercekten cok hos eger kendi sesi ise..

dizi baslasin artik ya lüppen:kahve:

bi araştırayım dedim filmini ve afişini buldm

akannehir

wurr7k.jpg

X