Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

Alıntıdır.

Fatmagülün Suçu Ne Yayın Saati Belli Oldu Daha önce yayın gününü duyurduğumuz dizimizin şimdiden yayın saatini sizlere sunuyoruz.16 eylül perşembe akşamı yayınlanacak olan dizinin başlama saati 20.20 olarak belirlendi. Fatmagülün Suçu Ne 1.Bölüm 16 eylül perşembe 20.20 de kanal d ekranlarında..

Bu kız çok güzel yaa,evet evet çok güzell :-)

Dizinin ses getirceği zaten geçen sezondan belliydi. Fragmanın da verilmesi iyi oldu

hııı öyle demek
aşk-ı memnu kadar sükse yapar mı bilmem ama
dizinin tutacağına %100 veririm

Berenin dizileri tutarvereliniortak

Şu anda o saatte kanal d de kavak yelleri var galiba onu başka bi güne alcaklar o zaman

Alıntıdır.
DİZİDEKİ OYUNCULAR VE KARAKTERLERİ

Beren Saat: Fatmagül

Engin Akyürek: Kerim

Musa Uzunlar: Reşat

Sumru Yavrucuk: Ebe Nine

Murat Daltaban: Münir

Fırat Çelik: Mustafa

Buğra Gülsoy: Vural

Kaan Taşaner: Erdoğan

Engin Öztürk: Selim

Deniz Türkali: Perihan

Seda Güven: Meltem

Veda Yurtsever İpek: Ender

Esra Dermancıoğlu: Mukaddes

Bülent Seyran: Rahmi

Murat Daltaban Münir rolünde yer alacak.Fatmagül'ün abisini Bülent Seyran canlandıracak.Kendisi deliden çok saf görünümlü birini canlandıracak.Sumru hanım Kerim'i büyüten kişi rolünde.Murat ve Musa Beyler kötü karakterde birlikte hareket edecekler.

Son düzenleme:
Fragmanı beğendim, Beren'i daha çok ama. kaydirigubbakcemile3

16 Eylül gel gelll :eek:

Zaten kanal d nin perşembe günü reytinglerini elinde tutmak için çok iddaalı bir diziye ihtiyacı vardı. Öyle sıradan bir diziyle geçirilecek bir gün değil perşembe. Bu dizinin günü çok mantıklı

Vayyy bee daha dizi başlamadan ne kadar çok tıklanmış bu topik.
Beren Saat farkı bu olsa gerek :))

Başka bir sitede şöyle bir şey yazılmış:
'gerçi engini gördüm ama bereni bir türlü yakalayamadım. sunu söyleyeyim enginin bıyıklar gitmiş
saclarıda uzamıs baya'

bere248-4602_248.jpg

saçlarıda çok güzel uzamış
belki bu kadar uzundu da bn fark etmedim
hep maşalı olduğu için:KK1:

bol bol hülya avşarın demeçlerini görürüz artık, müjde arın aşkı memnu demeçleri gibi:hulya:

Zaten kanal d nin perşembe günü reytinglerini elinde tutmak için çok iddaalı bir diziye ihtiyacı vardı. Öyle sıradan bir diziyle geçirilecek bir gün değil perşembe. Bu dizinin günü çok mantıklı

beren gününde, beren saatindesempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

Nedir Bu "Gel Gel Kayıkçı"?

Ay Yapım tarafından Kanal D'ye çekilen, Fatmagül'ün Suçu Ne dizisi için tanıtım fragmanında Beren Saat, kendi sesiyle Yeni Türkü'nün "Kayıkçı" adlı şarkısını seslendiriyor. Sade ve dinlendirici bir tanıtım olmuş. Olmuş olmasına da, çok kilit nokta olan birşey var bu tanıtımda.

Beren Saat'in tanıtım boyunca elinden düşürmediği mendil, denizci olan nişanlısının mendili. Fatmagül, tecavüze uğradığı sırada bu mendili dişlerinin arasında sıkacak, manevi olarak nişanlısına sığınacak ama tabi sonrasında ona kimse kol kanat germeyecek. Kayıkçı şarkısı ise yine nişanlısının denizci olmasına ithafen söylenen bir şarkı.

Dizifilm.com

Nedir Bu "Gel Gel Kayıkçı"?

Ay Yapım tarafından Kanal D'ye çekilen, Fatmagül'ün Suçu Ne dizisi için tanıtım fragmanında Beren Saat, kendi sesiyle Yeni Türkü'nün "Kayıkçı" adlı şarkısını seslendiriyor. Sade ve dinlendirici bir tanıtım olmuş. Olmuş olmasına da, çok kilit nokta olan birşey var bu tanıtımda.

Beren Saat'in tanıtım boyunca elinden düşürmediği mendil, denizci olan nişanlısının mendili. Fatmagül, tecavüze uğradığı sırada bu mendili dişlerinin arasında sıkacak, manevi olarak nişanlısına sığınacak ama tabi sonrasında ona kimse kol kanat germeyecek. Kayıkçı şarkısı ise yine nişanlısının denizci olmasına ithafen söylenen bir şarkı.

Dizifilm.com

:gitme:

X