Göz Makyajı far bazı!

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

dewey

kozmetikasigi.blogspot
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2010
1.007
13
arkidaşlarm böyle bi konu var ama eskide kalmış..
sephora nın varmış 14.90 a diyerekten gittim sephoraya. yok artık o dedi:1no2:
too faced in varmış 30küsür bi fiyat söyledi...
uygun fiyata ve güzel hangi far bazı var?
hangilerini kullanıyosunz?a.s.

eski konudan devam etmen daha iyi olurdu kapatırlar konuyu canım :)))
bu arada ben inglot kullanıyorum ama sephoranın denemek istiyorum hala var canım o ürün bilmeyen elemana denk gelmişsin sanırım
too face de iyi bir marka onuda deneyebilirsin fiyatı pahalı diye bakma ben inglottan aldım aralık ayında 1 yıl kullanım ömrü var hala bitmedi

tamam canım çok teşekkürlera.s.

bişey değil canım netten araştır istersen biraz daha faydalı bilgi alırsın bloglardan :)

ama dediğim gibi verdiğim paraya çok diye bakma 1 yıl boyunca kullanıyorsun sephoraya tekrar git belki üürn ellerinde yoktu başka marka alasın diye üretilmiyo demiş olabilir :)))

artdeco nun var fazr bazı. sabah ıse gıtmeden farımı suruyorum onun ustune aksam eve geldıgımde makyajım yenı yapılmıs gıbı duruyo. hem fıyatı da cok uygun. boyner de satılıyo bu marka

artdeco nun var fazr bazı. sabah ıse gıtmeden farımı suruyorum onun ustune aksam eve geldıgımde makyajım yenı yapılmıs gıbı duruyo. hem fıyatı da cok uygun. boyner de satılıyo bu marka

fiyatı çok mu uygun? ben geçen ay artdeco ya sormuştum 33 mü 38 mi ne dedi:bbo:

nası ya, ben 1 ay önce aldım izmir agora sephoradanbilmiyorumkismile

Son düzenleme:
mac'ten paint pot al derim. geçen sene aralıkta mı ne aldım, yarılandı ama daha çoook işimi görür. eğer iyi bakar parmaklamaz da fırcayla kullanır bakteri oluşmasını engellemeye çalışırsan raf ömrünü uzatmış olursun üstelik.

bnu sölediin ii olmuş parmaklicaktm çünkü ben
ne kadar peki mac teki cnm?

bnu sölediin ii olmuş parmaklicaktm çünkü ben
ne kadar peki mac teki cnm?

hmm 34 filandı sanırım ben aldığımda ama bi iki ay önce fıyatları arttı bır kac lira her ürünün. bu arada ben bi güzel parmaklıyordum paintpotumu ama ne demişler hocanın dediğini yap yaptığını yapma :)) ama şimdi çukur oldu bir hayli, parmaklamaya kalkarsam tırnagıma geliyor, o yuzden concealer fırcası vardı gecen sene goz makyaj fırca setınden aldığım(yine mac) onu kullanıyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…