Makyaj Ürünleri Fantastik Makyaj Yarışması

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

oyunuzu vermek istediğiniz makyaj:

• 1. yarışmacı

OY: 37 10,5%
  • 2. yarışmacı

OY: 19 5,4%
  • 3. yarışmacı

OY: 116 33,0%
  • 4. yarışmacı

OY: 4 1,1%
  • 5. yarışmacı

OY: 156 44,3%
  • 6. yarışmacı

OY: 4 1,1%
  • 7. yarışmacı

OY: 9 2,6%
  • 8. yarışmacı

OY: 7 2,0%

• Ankete Katılan
    352
  • Anket Kapalı .
kesınlıkle 5 dıyorum yafrımm çok emek harcamışsınnn.kaydirigubbakcemile3 .diğer arkadşlardanda var bir iki tanee çok güzell ama beğenmedüklerımde var açıkçasıı hakeden kazansınnnn...

o zaman diğer bilmediğimde gizem oluoo:):)olay çözüldüüüü.kızz gizemm bittim yaewrum açıkta kalan yüz hatlarına gözlerineeekaydirigubbakcemile3

evet o ben oluyorum galibakaydirigubbakcemile3 teşekkür derim cnma.s.
valla eğlence olsun diye katıldım işte,yaparken de çok eğlendim,burda resimlere bakarken de,ama makyajı silerken eğlenmedim:roflol:

yine hepsi birbirinden güzel işler çıkmış ortaya
katılan herkesi tebrik ve takdir ediyorum
emeğinize sağlık buyrunnnnnnnnn
ama biri varki çok başarılı müthiş bişi yapmış
oyum da ona gitti zemuszemus

töbee töbee
nasıl beceriniz nan
bunlar kesin egitimini aldılarr
5 hakkaten süperr
bayıdımm
sanki tekneolojik ortamda yapmışş
oyums ana 5
hem kimsen nerde yaşıyor ve yaşatılıyorsan :roflol:/B]

allah allah diyorum hepsi bir birinden güzel yalnız oyum bir anda karşıma çıkıp da hey maşşallahh dediğim yarışmacıya gitti:) kime oy verdiğimizi söylüyor muyuz?

arkadaslar hepiniz emek vermişsiniz tebrik ederim tek tek hepinizi..

ama biri var ki beni de çok etkiledi altın parıltısına zaafım olduğu için ve çok emek harcadığı için ona gitti:kedi:

hak eden kazansınyerimseniben
ben oyumu kullandım,gerisine karışmam:nazar:

Son düzenleme:
bende oyumu 5.yarışmacıya verdim
hem çok güzel
hem çok uğrraşmış
hem çok farklıa.s.
bütün arkadaşların ellerine sağlık...hepiniz süpersiniz...

ben hala oyumu veremedim:nazar:
çok kararsız kaldım..
1 çok hoş aslında çiçekleri ayrı bir hava katmış,göz rengi çok goş pembeyle çok uyum sağlamış ama beyazı biraz daha az kullansaymış keşke..çiçeklerine bayıldım çok güzel olmuş ..

2 çok çılgın ve muhteşem bir makyaj var..renkeler çok hoş ve pozu duruşu aksesuarları hepsi bir karede bütünleşmiş adeta. ve fotoğrafa duygu katmış buda bence çok önemli...mor rengin etkisi makyajda artı puan olmuş..temayı çok iyi kullanmış,yaptıgını kendine yakıştrmış duruşundaki güvende resme ayrı bir hava katmış oldukça iyi..

3 muhteşem en çok begendiğim..tema illaki çok boyanmak en çok emek sarfetmek en dikkat çekici olmak falan değildi aslında.. buda onu çok iyi yansıtmış renkler oldukça iyi kırmızı ön plana çıkmış siyahı çok iyi kullanmış..maskesi mühteşem,gizemli ve makyajıyla anlattıgı birşeyler var duygu katmış resmine adeta bayıldım..ayrıca çok hoş hatun kendine de yakıştırmış duruşundaki güven beni etkiledi.. şu anda favorim 3 numara hala bunuda belirteyim..

4 de oldukça iyi çok abartı yok ama yaptıgı yüzüne çok yakışmış bence..taşları değişik bir hava vermiş keşke daha da parlasaydı resim biraz daha loş olsaydı siyah kısımlar daha belirgin olsaydı keşke çizimi gerçektende çok başarılı bence hatta en düzgün çizimlerden diyebilirim..fotograf sanki doğru ışık alsa ve daha net olsa çok daha güzel bir poz yakalayabilirdi..

5 oldukça başarılı renk uyumu ve renklerle aksesuar uyumu çok iyi olmuş ..1.. ve 2. fotograftaki duruşu çok mükemmel makyajı sadece okadarıyla görsem bende bıraktıgı izlenim gerçektende çok çok iyi..ama diğer pozlarındaki beyazın ön plana çıkması ilk pozlardaki izlenimi biraz etkilemiş.. çok emek var aksesuarları falan makyajı tamamlamış sim kullanması çok çok iyi olmuş..dudak kısmındaki çizikler olmasa çok iyi olurdu bakıldıgı zaman fazla karmaşa gözü biraz yoruyor diye düşünüyorum tabikide nacizane bu benim fikrim..

6 numarada seçim oldukça ilgi çekici..tema çok hoş aslında farklı olmuş flim makyajlarından esinlenmiş sanırım..ama keşke kırmızılar daha kırmızı ve beyazlar da birazdaha belirgin olsaydı birde resmi biraz keserek toparlayıp vücudun geri kalanıda aynı renkteymiş gibi bir izlenim bırakmak için boyun bölgesinden sonrasını fazla göstermeseydi..çizikler daha belirgin olsaydı daha iyi olurdu..birde yüzdeki ifadenin makyajla bütünleşmeside bence çok önemli kötü bakışlar çok etkili olabailirdi mesela..

7 numarada oldukça iyi ama bişeyler eksik kalmış makyaj tamamlanmamış gibi sanki..göz rengi çok güzel ama kaş ve göz daha ön plana çıkabilirdi bir rimel bile burda makyajı değiştirebilirdi..çizgiler kalın değilde daha ince olsa hatlar daha doğal dursa makyajın etkisi daha farklı olurdu diye düşünüyorum.. ama güzel renkler kullanmış birde bakış ve duruşta önemli sanırım..farklı bir açıdan çekseydi keşke fotografı..

8 numara bunda da çok emek var göz kısmı oldukça başarılı siyalar ve taşlar birbirinle çok bütünleşmiş göz kısmındaki detaylar oldukça iyi...kaşlarını göz makyajıyla bütünleştirmesi benm çok hoşuma gitti ama yüzünün diğer kısmına yaptıgı çizikler çok fazla sanki.. gözü biraz yoruyor.. ama ben begendim yinede çok emek var..

herbiri bence ayrı bir güzel olmuş..hepsinde dikkatimi çeken birşeyler muhakkak oldu..emeğinize sağlık kızlar başarılar diliyorum..

Son düzenleme:
''4 de oldukça iyi çok abartı yok ama yaptıgı yüzüne çok yakışmış bence..taşları değişik bir hava vermiş keşke daha da parlasaydı resim biraz daha loş olsaydı siyah kısımlar daha belirgin olsaydı keşke çizimi gerçektende çok başarılı bence hatta en düzgün çizimlerden diyebilirim..fotograf sanki doğru ışık alsa ve daha net olsa çok daha güzel bir poz yakalayabilirdi..''

ahanda ben 4 numarayım kaydirigubbakcemile3
düzenleme yapmadım fotolarda ışık konstrat düzey vs...olduğu gibi koydum...yasak olduğunu sanıyordum ben ...yoksa düzenleme ile çok daha iyi hal alırdı haklısın su35 ve fotoları dah iyi çekmem gerekirdi sanırım ..:sinifsinif:ama tüm arkadaşlarım özenle yapmış rakiplerim muhteşem :nazar:a.s.

4 numaram haksızlık etme yinede kendine bence oldukça iyisin ben çok begendim açıkcası..illaki çok fazla bişey yapmak gerekmiyor sade vebaşarılıydı..keşke kuralları okusaydın yasak diye yazmıyordu..fotografla ışık oyunu yapman çok fark atardı bu kesin
:gitme:

kedicik sen hangisinki meraklandım:uhm:

1 numara canım kaydirigubbakcemile3
3ve 5e verenler yazmış diğer oylar yazılmamış merak ettim bende ya sırnaşık şey

hepsi güzel sonuçta emek harcanmış ellerine sağlık hepsinin ama oyum 5 nümeroya :eek:

1 numara canım kaydirigubbakcemile3
3ve 5e verenler yazmış diğer oylar yazılmamış merak ettim bende ya sırnaşık şey
kedicik ben çiçeklerini çok begendim göz rengin çok güzel şu çiçek temalı makyajda harikaydın..doğru renklerle şu gözlerini ön plana çıkar lütfen..bir dahaki yarışmada nolur dikkate al söylediklerimi.. birde hep aynı duruşu vermeyin fotograflarda yarışmalar birbirinin devamı gibi oluyor..3 numaranın pozlara bayıldım ben kız makyaşını sergilemiş pozlarınla resmen..

kedicik ben çiçeklerini çok begendim göz rengin çok güzel şu çiçek temalı makyajda harikaydın..doğru renklerle şu gözlerini ön plana çıkar lütfen..bir dahaki yarışmada nolur dikkate al söylediklerimi.. birde hep aynı duruşu vermeyin fotograflarda yarışmalar birbirinin devamı gibi oluyor..3 numaranın pozlara bayıldım ben kız makyaşını sergilemiş pozlarınla resmen..

beğenmene sevindim cnm Şeniz
ama haklısın poz çok önemli özellikle düşümün pozları süper olmuşş kızda güzel maşallah opuyorumnanaktan
ama çoğu arkadaşı çok başarılı buldum bu kez,herkes emek vermiş zaman harcamış çok belli oluyo
ellerine sağlık güzellerim opuyorumnanaktan

su35'im dediklerini dikkate alıcam cnm yorumun için çok saol a.s.

kızlar bundan sonraki konumuzu belirleyim mi şimdiden ne derseniz..nilbera üstlenecek düzenlemeyi zaten ...belirli bir konu yoksa eğer,herkes fikrini yazsın ve birini ikonu edinip yapalım yine ne derseniz...fikirlerinizi yazın ayrıca yorumlarınızdan sonra opuyorumnanaktan

X