Makyaj Ürünleri Fantastik Makyaj Yarışması

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

oyunuzu vermek istediğiniz makyaj:

• 1. yarışmacı

OY: 37 10,5%
  • 2. yarışmacı

OY: 19 5,4%
  • 3. yarışmacı

OY: 116 33,0%
  • 4. yarışmacı

OY: 4 1,1%
  • 5. yarışmacı

OY: 156 44,3%
  • 6. yarışmacı

OY: 4 1,1%
  • 7. yarışmacı

OY: 9 2,6%
  • 8. yarışmacı

OY: 7 2,0%

• Ankete Katılan
    352
  • Anket Kapalı .
3 ile 5 arasında kaldımmm bakalım karar vericem az sonra

5 ve 2 numara kim ya ben tanıyamadım??kedimi ebişi tanıdım.düşü tanıdım o bi dost yazanı zaten biliomm:)manakk gacı yaa yok ortaslıkta.8 aquam onu da tanıdımm.7 yi heç sevmemm delü karının tekidirr:)

valla kimin fikriyse bu yarışma tebrik ederim, katılanlarıda tabii tebrik ederim süpersiniz, katılımcıların nicklerinide yazsaydınız keşkekaydirigubbakcemile3
oyumu kullandıma.s

3le 5 arasında kaldım ama oyum 3. yarışmacıya :) ellerinize ve yüzlerinize sağlık kızlar hepsi süper :))

valla kimin fikriyse bu yarışma tebrik ederim, katılanlarıda tabii tebrik ederim süpersiniz, katılımcıların nicklerinide yazsaydınız keşkekaydirigubbakcemile3
oyumu kullandıma.s

benim:lepi:
pembeli bi makaj eklemistim gözmakaji topigne, hadi bakalim kim en cok benzetcek dediydim:lepi::nazar:
fikiranasi gimizili

ben 5 numarayi cok begendim.

gercekten cok fantastik olmus.

herkesin emegine saglik

wowWww acayip cekismeli olacakk ..
simdiden belli yanii

dü$ makyajini hecc begenmedim :roflol:
bence arkadas disaklifye edilmesi gerekioo :))))

merakli allah civirttigini vermesin emii ii bak belki cikarirsin..

o zaman diğer bilmediğimde gizem oluoo:):)olay çözüldüüüü.kızz gizemm bittim yaewrum açıkta kalan yüz hatlarına gözlerineeekaydirigubbakcemile3

oyumu kullandım ama demeyeceğim kim için kullandığımı oyumu...yerimseniben
ama itiraf etmeliyim hepsi birbirinden iddialı ve hoş olmuş doğrusu..:lepi:
tebrikler arkadaşlar...

2 , 3 ve 5 arasinda kaldim kafamçokkarıştı

2.ci yarismacinin nedense makyaji disinda,aklim gözlerine ve yüz güzelligine takildi kaydirigubbakcemile3 masallah diyim önce :nazar:

3.cü yarismacinin makyajinida begendim ama en cok gizemli bakislari cok etkiledi

yapmis oldugu makyajla cok gizemli bir hat vermis yüzüne onada masallahh :nazar:

5.ci yarismaci ise cok detayli bir is cikartmis ortaya ,ama keske dudaginin rengini koyu kahve yapipta diger rengi uzerine yapsaydi ,cünkü baktikca icim bi tuhaf oliiiyy kaydirigubbakcemile3

diger yarismaci arkadaslarda güzel seyler ortaya cikartmislar onlarida tebrik ederim ayrica

hepinize bol sanslar arkadaslar

bambamim bu güzel yarisma icin ayrica tesekkürler

ben bu üc arkadasin ikisine gönülden digerinde resmen oy versem kabul olur mu ki bambamimm hepsi ayri güzel yha :sinifsinif:

oyum 3 numarayaa opuyorumnanaktan

X