Gebeliğe Hazırlık Famera kullanacaklar ✨hamile kalanlar🤰 buraya

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben pko hastasıyım iki sefer çatlatma iğnesi vuruldum glifor ve folik asit kullanıyorum bu ay femara kullanıp catlatma iğnesi oldum fakat yine hastalandım bir kere daha kullanıp catlatma iğnesi olacağım bu süreçte incir kuru soğan suyu gibi şeyler tüketip hamile kalan var mı var ise nasıl tüketmem ve ne kadar tüketmem gerekiyor soğan suyu ve kuru inciri yardımcı olur musunuz

Ben pko hastasıyım iki sefer çatlatma iğnesi vuruldum glifor ve folik asit kullanıyorum bu ay femara kullanıp catlatma iğnesi oldum fakat yine hastalandım bir kere daha kullanıp catlatma iğnesi olacağım bu süreçte incir kuru soğan suyu gibi şeyler tüketip hamile kalan var mı var ise nasıl tüketmem ve ne kadar tüketmem gerekiyor soğan suyu ve kuru inciri yardımcı olur musunuz
İncir prolaktini yükseltiyor haberiniz olsun. Araştırın yine isterseniz. Prolaktin yüksek çıktığında Doktorlar ilaç dahi yazamıyor. Değer normal değil diye.

Eşinizin sonuçlarına bakıldi mi? Rahim filmi cektirdiniz mi

Merhaba kızlar. Bu ay bende femara başladm temmuzda klomen çatlatma iğnesi oldum ama tutmadı o ay trıod yukselmiş kontrol altına alındı şu an.. herhangı bır sorunumuz yok kıstım myomum yada pcom da yok pazartesi kontrole gidicem regl biter bitmez başladm femara 5gun sabah akşam kullanıcam sonra çatlatma iğnesi olucam herkesin Allah yardmcısı olsun bnm durumumda olanlar varsa bılgılendıklerımızı paylaşırız inş🙏🏻

Bu arada femara ile inofolic ve regenesis max yani omega vita mineralde başlattı doktor bunları beraber kullanmak gerekiyormuş

Merhaba kızlar bende Bu ayFEMARA ve inofolic toz folik asit kullandım FEMARA yı 5 gün kullandım bugün kontrole gittim yumurtam 14 cm olmuş cuma tekrar gideceğim muhtemelen iğne vuracak
Rabbim inş isteyen herkese nasip etsin
Bende polikistik overliyim

Merhaba kızlar bende Bu ayFEMARA ve inofolic toz folik asit kullandım FEMARA yı 5 gün kullandım bugün kontrole gittim yumurtam 14 cm olmuş cuma tekrar gideceğim muhtemelen iğne vuracak
Rabbim inş isteyen herkese nasip etsin
Bende polikistik overliyim
Kızlar ben de Klomen kullandım bugün kontrole gittim 11. gün yumurtaların biri 11 milim biri 12
Perşembe günü 14. gün oluyor ozamana 18 falan 19 olur mu

X