Gebeliğe Hazırlık Famera kullanacaklar ✨hamile kalanlar🤰 buraya

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhabalar, kac ay kullandiniz neler oldu, inşallah hayırlı zamanda aliriniz guzel haberinizi

Canım selam tekrardan. Femara günde tek doz kullandım olmadı . Bu ay klomen +merional iğne kullandım 4 yumurtam gelişti çok şükür dün çatlatma iğnesi oldum nolur bana da dua edin

Canım selam tekrardan. Femara günde tek doz kullandım olmadı . Bu ay klomen +merional iğne kullandım 4 yumurtam gelişti çok şükür dün çatlatma iğnesi oldum nolur bana da dua edin
Hayırlı zamanda rabbim kavuştursun insallah ne kadar sure femara sonrasi olmadi diyip degistirdiniz peki?

Ben ilk kez bu ay femara kullandım 1 yılı geçti evleneli hep istedik olmadı bende pco var ve kendimi bildim bileli adetim düzensizdi femara yı 5 gün kullandım 10 günü kontrole gittim yumurtam 18mm olmuş ovitrelle çatlama iğnesi vurdı ve şuan iğden 13.günüm kan verdim ve 2.7 çıktı hala beklemedeyim çok kaşık ağrılarım siZde nasıl olmuştu ?

Bende de kasık ağrısı göğüs ağrısı olmuştu ama malesef olumsuz sonuç aldım. Dün tekrar kullanmaya başladım yani 2. kez denicem.

Ben femaraya yanıt vermedim yumurtam gelişmedi hayırlısı olsun inşallah

Ben femaraya yanıt vermedim yumurtam gelişmedi hayırlısı olsun inşallah
Merhaba canım bende klomen ve catlatma iğnesi kullandım olmadı adaylığım şuan doktora geldim bakalım ne diyecek birde internette c life diye bir urun var özellikle pcos olanlara çok iyi diyorlar doktoruma sorup ondan da kullanıcam inşallah hayırlı haberler alırız

Ben femarayı kullanırken doktor bana çatlatma iğnesi vermedi, kendiliğinden çatlıyor diye gerek duymadı. Hep kontrole gittim belli günlerde hep yumurta oluşmuştu, çatlama da oldu ama döllenme olmadı. Ve adetimi tam düzene sokmuştu ama hamile kalmamı sağlamadı. İnşallah sizde işe yarar.

Bende işe yaramadı canım iğne ile büyüttük

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…