Famera ile transfer hazırlığı

pinkheartt

Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2024
752
347
26
Kızlar donmuş embriyo transferi olucam famera ile doğal siklus denenecekmiş. Bu şekilde transferi pozitif olan var mı

Kızlar donmuş embriyo transferi olucam famera ile doğal siklus denenecekmiş. Bu şekilde transferi pozitif olan var mı
Merhaba burada bir yorumda okumuştum doğal siklusta önce femara veya gonal f ile yumurtalar büyütülüp sonra çatlatma yapılıyormuş çatlayınca rahim kendiliğinden kalınlaşıyormuş bu yüzden doğal transfer oluyormuş. Ben böyle okudum inşallah yapan kişiler yorum yazıp tecrübelerini paylaşırlar benim tramsferlerim hiç doğal olmadı o yüzden bu kadar bilgim var

Teşekkür ederim yazdığınız için

Canım ben varım. Adetin 2.günü femera kullanmaya başladım. 5 gün boyunca peş peşe 2 tane şeklinde aldım. Sık sık kontrole gittim transfere 7 gün kala ovitrelle vurundum. 2 gün sonra kese kontrolüm var çok şükür

Ayy gerçekten mi işte tamda duymak istediğim mesaj buydu sizin için çok sevindim bende pcos olduğu için bu yöntem uygun olur mu o kafamı karıştırdı

Ayy gerçekten mi işte tamda duymak istediğim mesaj buydu sizin için çok sevindim bende pcos olduğu için bu yöntem uygun olur mu o kafamı karıştırdı
Seni o kadar iyi anlıyorum ki burada o kadar çok şey araştırdım yazmadan geçemezdim doktoruna güven bence bana ilk bunu uyguladığı ay progesteron sınırdan fazla çıkmıştı iptal ettik daha sonra yeniden başladık ve tuttu ve çok az ilaca maruz kalıyorsun konforlu yani.

Doğru söylüyosunuz sizde problem neydi tüp bebek tedavisi oldunuz?

Merhaba, bende de pcos var ve femara ile sürecim ilerledi. Transferden 7 gün önce çatlatma iğnesi vuruldum. Ek olarak bu sefer doktorum transferden sonra 3.gün de çatlatma iğnesi verdi. Bugün sonucumu öğrendim pozitif :)

Ay ne diyosunuz bu harika bir haber sizin için çok sevindim bana büyük umut oldunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…