Famera ile transfer hazırlığı

Seni o kadar iyi anlıyorum ki burada o kadar çok şey araştırdım yazmadan geçemezdim 🥰 doktoruna güven bence bana ilk bunu uyguladığı ay progesteron sınırdan fazla çıkmıştı iptal ettik daha sonra yeniden başladık ve tuttu ve çok az ilaca maruz kalıyorsun konforlu yani.
Dogal siklusla yapilan ilk denemenizde mi tuttu acaba yani daha once ilacli filan mi denediniz yada dogal siklusla deneyip de tutmayan transferiniz mi var daha onceden erkek faktorli bizim de ama ben iki sefer ilacli oldum kimyasal oldu biri 2. De negatif oldu

Dogal siklusla yapilan ilk denemenizde mi tuttu acaba yani daha once ilacli filan mi denediniz yada dogal siklusla deneyip de tutmayan transferiniz mi var daha onceden erkek faktorli bizim de ama ben iki sefer ilacli oldum kimyasal oldu biri 2. De negatif oldu
Toplamda 3 tüp bebek yaptırdım. İlki tuttu 8 haftalık düşük yaptım. Doktor değiştirdim. İkinci ilaçlıydı tutmadı. Doğal siklus la denedik tuttu dün de kesemizi gördük çok şükür 🙏

Canım ben varım. Adetin 2.günü femera kullanmaya başladım. 5 gün boyunca peş peşe 2 tane şeklinde aldım. Sık sık kontrole gittim transfere 7 gün kala ovitrelle vurundum. 2 gün sonra kese kontrolüm var çok şükür 🙏
Merhaba bende aynı şekilde ilerliyorum sizin lh ve progesteron seviyeniz neydi acaba. Benim adetimin 12. Günü lh 13 çatlatma vuruldum bugün hafta sonu transferim var

Merhaba, bende de pcos var ve femara ile sürecim ilerledi. Transferden 7 gün önce çatlatma iğnesi vuruldum. Ek olarak bu sefer doktorum transferden sonra 3.gün de çatlatma iğnesi verdi. Bugün sonucumu öğrendim pozitif :)
Tüp bebebek mi denediniz yoksa femra ve çatlatma iğnesimi hayırlısı olsun rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin

X