Falımpir

Ben urmiaa28'e baktırdım söyledikleri %99 çıktı şimdi gelecek için söylediklerini bekliyoum

Derviş'e baktırdım promosyon faldan cevap olarak su falı baktırman lazım nişanlınla ayrılık gözüküyor demiş. Anlayacağınız promosyonu sallıyorlar illa paralı bakacaklar korkutuyorlar ki paralı baktıralım. 50 tl su falı hiç güven vermedi tamamen sahtekarlık. Promosyon fala düzgün baksaydı kesinlikle baktırırdım.

oyle arkadasim ya sana da onceden soyledgim gibi insanlarla dalga geciyorlar resmen
YAZILARINIZI OKUYUNCA YAZMAK İSTEDİM,BEN HERAPUNZEL BİZZAT BAKTIRDIM HİÇ SİZİN DEDİĞİNİZ GİBİ ÇIKMADI,ÖNEMLİ BİR KONUDA .ÇOK FAYDASINI GÖRDÜM.MÜBALA ETMİYORUM ALDIĞIM DUA İLE OLMAYACAĞIN OLDUĞUNA BİZZAT ŞAHİT OLDUM.ÇOĞU KEZ O DUALAR İNTERNETTE VAR OKUYORUM,BU ZAMANDA İNTERNETTE NE KALMADI HER İSTEDİĞİN VAR,YALNIZ TAM FORMÜLÜ YOK.ARKADAŞLAR KİŞİYE ÖZEL HER ZAMAN FARKLI BENİM KANAATİMCE ÖYLE,VERDĞİ DUA BİREBİR AYNI DUA DEĞİL SAYI FARKLI,HADİ HEPSİNİ GEÇTİM BENDE TUTTU,BİRAZ İNANMAKLA VE TAM VERİLENİ OKUMAKLA İLGİLİ GİBİME GELİYOR.HER KONUDA ÖYLE DEĞİLMİ,GENELDE DERSLERİMİZE ÇALIŞIRSAK DAHA İYİ SONUÇ ALIYORUZ,MADEM BEN PARA VERDİM HERAPUNZELDE GARANTİ VERDİ ÖYLEYSE TAM YAPMAM LAZIM..BANA GÖRE OLMADI DİYE YAKINANLAR BİRŞEYLERİ YANLIŞ YAPIYOR.YORUMLARINA ÇOK SÖYLEYECEK SÖZ YOK,KADIN DETAYLI YAZMIŞTI BANA ,BAŞKALARINA NE YAZAR BİLİR BİLMEZ BİLEMEM,BEN 100% MEMNUN KALDIM.
senin durum hepten saka gibi dalga gecer gibi

YAZIYI TESADÜF GÖRDÜM YAZMADAN EDEMEDİM,DERVİŞEDE BU KADAR HAKSIZLIK YAPILMAZ PES YANİ,BİR KERE DERVİŞİN SU FALI 20 TL,BEN ONA HEP BAKTIRIYORUM.BARİ ADAMIN HAKKINDA YAZIYORSUN DOĞRU YAZ,BEN 6-7 AYDIR DERVİŞE BELLİ ARALIKLARLA YOLLARIM BİRDE O KADAR ŞEKER BİRİ ÇOĞU KEZ FAL YOLLAMA ESKİ FALDAN SOR,PARAN GİTMESİN SEN TALEBESİN DER BANA.ADAMIN AHINI ALACAKSIN EBRU ,SONRADA ÇARE İÇİN KOŞTURUR DURURSUN

ARKADAŞLAR BEN ÇOK KATILMIYORUM BU DÜŞÜNCENİZE,ÇÜNKÜ ALLAH HER DERDE DEVA VERMİŞ,ARAYACAKSIN.HER DERDİN BİR ANAHTAR DEVASI VAR.DUA TABİKİ ÇOK ÖNEMLİ,ÜSTELİK GÖNÜLDEN YAPILAN DUA SAMİMİYET GÜZEL,FAKAT BUNLAR STANDART KLASİK DURUMLAR İÇİN,AT BİR KENARA DURSUN MİSALİ..ACİL DURUMLAR İÇİN FARKLI ÇARE ARANMALI,NEDENSE BİZİM MİLLETİMİZ BU KONUDA KAPALI KALMIŞ,ALLAH BAZI İNSANLARA BU YETENEĞİ VERMİŞSE,BİZLERE O İNSANLARDAN FAYDALANMAK DÜŞER,BU İNSANLARDA BAKTIKLARINDA YORULDUKLARINI BEYAN ETTİKLERİNE GÖRE,EMEK HARCIYOR,ELBETTE PARA KARŞILIĞI YAPACAK.CAMİDEKİ İMAM PARA ALMAZSA NEYLE GEÇİNECEK,HALİYLE BAKIM YAPAN KİŞİLERDE KABİLİYETİNİN KARŞILIĞINI ALMAK ZORUNDALAR.
HERŞEYİN BİR ANAHTARI VAR,BİLMEDİĞİMİZ İÇİN ZAMANI GELMEDİĞİ İÇİN VEYA ŞU ANKİ TOPLUM BUNA HAZIR OLMADIĞI İÇİN,BU GERÇEĞİ YOK SAYAMAYIZ,AKILLI İNSAN BÖYLE KİŞİLERİN YETENEKLERİNDEN FAYDALANIR VE KENDİ İRADESİNİ KATARAK DAHA RAHAT KARAR ALIR.
BUGÜN BİR BAŞINIZ AĞRISA DOKTOR DOKTOR GEZİYORSUNUZ,BENCE DOKTORADA GİTMESİN İNSANLAR O ZAMAN DUA İLE ONU HALLETSİNLER..SAÇMA GELDİ DEĞİLMİ :) O HALDE 20-30 YIL SONRA BU TARZ İNSANLAR İÇİN OLUMSUZ KONUŞAN İNSANLARDA KALMAYACAK,NASIL ŞU ZAMANIMIZDA INTERNET KULLANMAK ÇOK NORMAL GELİYORSA,30 YIL SONRADA KALP GÖZÜ AÇIK İNSANLAR AYRI BİR YERDE DEĞER GÖRÜR OLACAKLAR,BİRAZ VİZYONUNUZU AÇIK TUTUP DÜŞÜNÜN..

FAZLA ÜYELİKLERİ BENİM BİLDİĞİM KADARI İLE İPTAL EDİYORLAR,AMA ONU SADECE FALIMPİR DEĞİL BİR ÇOK SİTE YAPIYOR.NE KADAR ÇOK İNSAN PROMOSYONU SUİSTİMAL EDERSE,O KADAR YENİ ÜYELERDE BUNUN CEREMESİNİ ÇEKİYOR.BENCE SENİN PROMOSYONLARI BOŞA HİÇ ETMEMİŞLER,SENİ ÜZMEMEK İÇİN KİBARCA HATIRLATMA YAPMIŞLAR

ozeline bir baksanA bebem
evet Allah isterse öyle de buna ne demeli "

‎"Biz her insanın kaderini ; kendi
çabasına bağlı kıldık..."

*İsra 13
yaa arkadaşlar biraz uyanık olun artık,açıkca yazıyor...
sen çabalamak zorundasın,senin kaderinde o yere o isteğe çabayla gelmek varsa ,çabalamazsan ve olmazsa kalkıp da ,kaderimde öyleymiş diyemezsin,ayetle bildirmiş.
Ne gerekiyorsa ona göre davranacaksın,işlerin yolunda gitmiyormu,bak araştır sebep dış etkenlerden değilmi,o zaman manevi etkenleri araştırmak zorundasın,neden işlerin olmuyor.Belki çok nazar alan birisin,belki biri seninle uğraşıyor,ne bileyim sebepler bitmezki,neden bu konuda kilitlenip kalır insanlar anlamam.Bu gerçeğe gelince sofi kesilir herkes..dua et yeter..veya kaderde ne varsa o olur..yaa ne diyesim geliyor; karnın acıktınmı otur ne alışveriş yap ne pişir,kaderde yiyeceğin varsa o kendi pişer ağzına zıplar girer,yada hiç birine gerek yok,yemeden Allah doyurur..Allah isterse onu da yapar tabi,ama vesilelere dayanın diyor..Adamlar Amerika'da bu ilmi kullanıyor,burada bidatlarla insanlar uyutuluyor.Allah vermiş bir nimet kullan,bu kadar kolay..

ALLAH ALLAH ÇOK ŞAŞIRDIM,BANA DA ÖN BAKIM FACEBOOK DAN YAPTILAR SONRA PROMOSYONUDA KULLANDIRDILAR,BEN ÇOK MEMNUN KALDIM.BİR ÇOK FALCIYA FAL ATMIŞIMDIR,HİÇ ŞU ANA KADAR TATSIZ OLAY YAŞAMADIM,TABİ DUVARDA ARTIK NELER YAZDIYSAN SENİN USLUBUN SİTEYE YAKIŞMAYINCA HESABINI DEMEKKİ KAPAMIŞLAR.AMA BOŞ VER CANIM BAŞKA SİTELERE BAKTIR DUVARDA PAYLAŞIMLARI YAZ SENDE

Beşiktaşta nerede, kaça bakıyor ? Bilgi verebilir misinz?
bir de uzmanlık alanı yıldızname mi, tarot mu, farklı bir alanı var mı? Tşk.
BİLİYORUM 200 TL İSTİYOR,2 Sİ TUTUYORSA 8 Sİ TUTMUYOR.BEN O PARAYA 20 TANE MİS GİBİ FAL BAKTIRIRIM.

VALLA BEN TELLWE YW BİNNAZABLAYA FALIMPİRE HEPSİNE FAL BAKTIRDIM,DERDİME ÇARE FALIMPİRDEKİ MYSTERY VE HERAPUNZEL OLDU,NE YALAN SÖYLİYEYİM.ALLAH TUTTUKLARINI ALTIN ETSİN,FELAKET İYİLER İŞLERİNDE.ŞEHNAZA BAKIM YAPTIRMIŞTIM ÇOK İSABETLİ BİLDİ,BENCE SENİN O SİTEYLE YILDIZIN UYUŞMUYOR,DAHA ZAMANIN GELMEMİŞ DEMEKKİ HELE BİR İHTİYACIN OLSUN,O ZAMAN DÖNER DOLAŞIR ÇARE ARARSIN.HİÇ DE PARAGÖZ DEĞİLLER,PARAGÖZ DIŞARDAKİLER NE OLDUĞU BELLİ DEĞİL,SİTEDE 100 OLANA ,DIŞARDA 500 İSTİYORLAR,SENİN DIŞARDAN BELLİKİ HABERİN YOK CANIM.

ne falıymışşş oo az paraa değill teşvikk edici konuşmasanızzz vallaaa iyi olurrr fal bu birinee tutann birinee tutmazzz

ne falıymışşş oo az paraa değill teşvikk edici konuşmasanızzz vallaaa iyi olurrr fal bu birinee tutann birinee tutmazzz
nasıl yani anlamadım?neyi teşvik edeceğim ? doğruyu söylüyorum,teşvikle ne ilgisi var??? Birine tutan diğerine tutmaz diyerek tutacağını onaylamış oluyorsunuz en azından ..nasıl görmek isterseniz öyledir

yazdım bakarlar şimdi

merve 12345 senin bayağı bir sıkıntın var bukadar atarlı cevaplar verdiğine göre sen takıl canım falcılarla hadi kolaygelsin

Kızlar bu failmpir'den uzak durun hele şu tavsiye edilen medyummyster midir nedir ondan kaçın... Ben ilk onu denedim o sitede bana dediği çok yakın zamanda erkek arkadaşından ayrılmışsın ama beklemek ile olmaz sana onu geri döndürürüm gibisinden fal yorumu yazdı.. sonra dedim benim 3 senedir bir erkek arkadaşım olmadı akademik işlerden başımı alamadım dedim. bir daha birşeyler söylemeye çalıştı aman ızak durun o siteden. iki tane de promosyon gönderdim onlarda da yine aynı geri döndürme, şans açma bilmem ne... aman kızlar dikkat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…