Falımpir

bende lebuda'nin dedikleri çıkmıştı bir de kimsenin söyleyemedigim şeyleri bilmişti... Sonuçta güvenince falcilara anlatıyoruz özelimizi bisekilde kimseye anlatamadgm abudik şeyleri söylemişti...

Nerede baktığını ve telefon numarasını paylaşabilir misiniz rica etsem?

falimpirde medyum mystery die çok hoş bi bayan var ona baktırdım ben 2ay önce 4aydır sevgilimlen ayrıydık onun sayesinde 17günde geri aldım sevgilimi bi paççozun elinden domuz büyüsü vardı bozdu etti çokda ilgiliydi onu tavsiye ederim hala birlikteyiz şuan 14 kasımda nişan bile yaptık

falimpirde medyum mystery die çok hoş bi bayan var ona baktırdım ben 2ay önce 4aydır sevgilimlen ayrıydık onun sayesinde 17günde geri aldım sevgilimi bi paççozun elinden domuz büyüsü vardı bozdu etti çokda ilgiliydi onu tavsiye ederim hala birlikteyiz şuan 14 kasımda nişan bile yaptık

peki kimi önerirsin

yaşadığım bişi paylaştım sizlerde yararlanasınız die kötü niyetli yorumlarını kendine sakla bence
yaşadığın bişeyi 3 kere ard arda ısrarla paylaşma sebebin nedir sen de onu söyle bakalım..anladık yazdın bi kere, nedir bu ısrar ya

yaşadığın bişeyi 3 kere ard arda ısrarla paylaşma sebebin nedir sen de onu söyle bakalım..anladık yazdın bi kere, nedir bu ısrar ya
yeni üye oldum kullanmasını tam saptayamadım bu yüzden yazdıklarımı silemedim cevap yazmak istemiştim 3 kere yazmışım hepsi bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…