Falımpir

Hımmm anladım canım,olmuşla òlmüşe çare olmaz,standart duada olsa Allah okuyan herkesinkini kabul etsin.

Amin canım inşallah, özellikle duada garanti yahut %100 gibi şeyler olmaz. Ben duayı 1 yıl okurum olmaz, sen aynı duayı 1 kez okursun Allah kabul eder. Ya da ben yüzlerce dua okurum ya nasibim değildir ya vakti saati değildir olmaz, aynı niyete sen bir besmele çekersin Allah kabul eder ..

Amin canım inşallah, özellikle duada garanti yahut %100 gibi şeyler olmaz. Ben duayı 1 yıl okurum olmaz, sen aynı duayı 1 kez okursun Allah kabul eder. Ya da ben yüzlerce dua okurum ya nasibim değildir ya vakti saati değildir olmaz, aynı niyete sen bir besmele çekersin Allah kabul eder ..
Aynen öyle tabiki,ya varya canım Allah istesin içinden bile geçirsen anında gerçek yapar.O yüzden duanın dediğin gibi garantisi olurmu?Yukarıdan tasdikmi geliyor bu dua garanti diye tövbe tövbe..

Aynen öyle tabiki,ya varya canım Allah istesin içinden bile geçirsen anında gerçek yapar.O yüzden duanın dediğin gibi garantisi olurmu?Yukarıdan tasdikmi geliyor bu dua garanti diye tövbe tövbe..

Aynen öyle canım benim, bilhassa falcılardaki bu iddiayı anlamıyorum yok kesin çözüm yok garantim altındadır ne demek ? Sana bu garanti belgesini kim veriyor ? Bu resmen çaresi tükenmiş insanlara yapılan bir psikolojik oyun .. Yazıktır günahtır insanların umuduyla oynamak .. Hadi kuldan utanmıyorsun Allahtan da mı korkmazsın ? Dilerim ki herkesin duası kabul olsun herkes gönlündekine kavuşsun .. :KK16:

Aynen öyle canım benim, bilhassa falcılardaki bu iddiayı anlamıyorum yok kesin çözüm yok garantim altındadır ne demek ? Sana bu garanti belgesini kim veriyor ? Bu resmen çaresi tükenmiş insanlara yapılan bir psikolojik oyun .. Yazıktır günahtır insanların umuduyla oynamak .. Hadi kuldan utanmıyorsun Allahtan da mı korkmazsın ? Dilerim ki herkesin duası kabul olsun herkes gönlündekine kavuşsun .. :KK16:

Amin Pericim,malesef bazı insanlar kişilerin zaaflarından hić rahatsız olmadan faydalanabiliyorlar.Şu garanticilik olayı zaten bir falimpir klasiği ...

valla çok sinirlendim kendime burdaki söylenenlere baktım gönderdim herapunzele resmen hikaye yazmış göndermiş hiç alakası olmayan şeyler...birazcık ucundan tutsa neyse dicem enerji meselesimidir nedir pişmanım pişman!! :KK43:

evet, ben aylardır dua ediyorum ama bişey olmadı bakalım... Allah büyüktür yine de bekliyorum :) innnşallah oluuur :KK8:

Amiiiin :) inşallah

evet, ben aylardır dua ediyorum ama bişey olmadı bakalım... Allah büyüktür yine de bekliyorum :) innnşallah oluuur :KK8:

Tatlım öyle düşünme sakın, duanın ne zaman kabul olacağı belli olmaz. Allah kabul etmeyeceği duayı kuluna ettirmezmiş. Ve Allah duada ısrarcı kulunu severmiş. Sen duanı etmeye devam et canım, eğer olmayacaksa emin ol Allah senin içine soğukluğunu verir dua bile edemezsin. Bir yazı eklemiştim Tellwe topiciğindeydi sanırım ümitsizliğe kapılanlar okusun diye. O yazı, ben tam artık dua etmicem olmuyor boşa çabalıyorum dediğimde tokat gibi çıkmıştı karşıma

Vallahi benim hicbir duam kabul olmuyor.....bazen dusunuyorum, istedigim seylerin tersi icin mi dua etsem :KK1:

Öyle düşünme kuzucum, bazen biz bilmeden duygusal davranarak aslında kendimiz için hayırlı olmayan şeyleri de istiyoruz. Oysa Allah bizim için hayırlı olmadıını bilip, bize hayırlısını verir. Tabi biz zannederiz ki duam kabul olmadı olmuyor .. Henüz zamanı gelmemiş olabilir. Bir de şöyle düşün herkesin anlayacağı bir örnek vereyim :KK9:

Şimdi seni isteyen 2 erkek var. Birisi bir kez sana duygularını açıkladı seninle olmak istediğini söyledi. Diğeri ise aylarca sana yalvarıyor çabalıyor senden elini çekmiyor. Sen hangisine şans verirsin ? Muhtemelen aylarca çabalayana ..

Aynen bu örnekte olduğu gibi Allah da duada ısrarcı olan kulunu severmiş ..

valla çok sinirlendim kendime burdaki söylenenlere baktım gönderdim herapunzele resmen hikaye yazmış göndermiş hiç alakası olmayan şeyler...birazcık ucundan tutsa neyse dicem enerji meselesimidir nedir pişmanım pişman!! :KK43:

Ne göndermiştin acıbaa ?

Öyle düşünme kuzucum, bazen biz bilmeden duygusal davranarak aslında kendimiz için hayırlı olmayan şeyleri de istiyoruz. Oysa Allah bizim için hayırlı olmadıını bilip, bize hayırlısını verir. Tabi biz zannederiz ki duam kabul olmadı olmuyor .. Henüz zamanı gelmemiş olabilir. Bir de şöyle düşün herkesin anlayacağı bir örnek vereyim :KK9:

Şimdi seni isteyen 2 erkek var. Birisi bir kez sana duygularını açıkladı seninle olmak istediğini söyledi. Diğeri ise aylarca sana yalvarıyor çabalıyor senden elini çekmiyor. Sen hangisine şans verirsin ? Muhtemelen aylarca çabalayana ..

Aynen bu örnekte olduğu gibi Allah da duada ısrarcı olan kulunu severmiş ..

Vallahi hangisinden etkileniyorsam ona giderim. Elektrik yani :KK37::KK37:

27 yasindayim be Perican, zaman ne zaman gelecek, 45 yasimda mi?:KK37:

Bu arada bir fikrim var, sunu denesek mi:

Fatiha suresi 3 defa okumadan önce aşağıdaki sözleri 33 defa zikredersen, matlubunu rüyasında iken ona güzel görünüp muhabbetinle celb edersin:

“Akaddu nevme —matlubun ismi— ala muhabbeti —kendi isminiz— ve ıshki bi hurmetis suretil Fatiha.”

Vallahi hangisinden etkileniyorsam ona giderim. Elektrik yani :KK37::KK37:

27 yasindayim be Perican, zaman ne zaman gelecek, 45 yasimda mi?:KK37:

Bu arada bir fikrim var, sunu denesek mi:

Fatiha suresi 3 defa okumadan önce aşağıdaki sözleri 33 defa zikredersen, matlubunu rüyasında iken ona güzel görünüp muhabbetinle celb edersin:

“Akaddu nevme —matlubun ismi— ala muhabbeti —kendi isminiz— ve ıshki bi hurmetis suretil Fatiha.”

Canım elektirikti, özellikleriydi vs .. hepsi eşit olan 2 kişiden bahsediyoruz yani anlatmak istediğim çaba göstereni göz ardı edemezsin çok fazla ama hemen pes edip aman olmuyor işte deyip gidene de el sallarsın :KK9:

Ayrıca daha gençsin be güzelim dur hele, bu duayı okumuş muydum acaba yaa :44: Hatırlayamadım, neyse basit bir uygulama üstelik yapılabilir elbette. Yalnız dikkat edilmesi gerek şu, aynı anda birden fazla uygulama yapma. misal bunu yapıyorsun ve başka bir şey gördün onu da denemek istiyorsun. Önce elindekini oku, 3-7 gün ara ver diğerine o şekilde başla. Aynı anda üst üste okumak karşı tarafı bunalıma sokup ters etki yapar aman dikkat !!

Eğer şuan hiçbirşey yapmıyorsan ve bunu yapacaksan duaya başlamadan evvel salavat ve tövbe istiğfar getir, duanı oku. Okduktan sonra 3 fatiha 1 ihlas okuyup peygamber efendimiz ve ölmüşlerimizin ruhlarına bağışla. 3 defa erhamerrahimin 4 defa elhamdülillahi rabbil alemin oku ki melekler de sana Amin desin. Okuma süresi olarak da 3-7-21 gün devam et. Bir gece okudum hadi rüyasında görüp beni arasın diye bekleme :KK9:

bir süredir fal sitelerine girmiyorum ama bu falimpir hala mı aynı yaahuu.. herkes ya çevrimiçi ya falda maşallah... ya kaç kere söylüyoruz bu editörlerine, kardeşim online olmayan falcı online gibi gözükmesin !! sonra millet fal gönderiyor günlerce bekliyor.. eski tas eski hamam yine anlaşılan..

yapma ya o kadar mi kötü ? Allahtan maji gôndermemissin o zaman

aman aynenn kahrolurdum herhalde :) herkes tecrübesini paylaşıyor tabi burda ve kesin çözümler tarihler diye reklam yapılıyor ama olan durumu bile bilememiş hikaye yazmış o kadar diyim

X