Falıma bakabilir misiniz?

Vivid

Para-Para-Paradise 🌼
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2011
19.706
7.488
İş durumum(çalışmıyorum), kpss, aöf sınavlarım ve arkadaş çevrem öncelikli merak ettiğim konular. bir de bir iş başvurusu düşünüyorum kararsızım. bir alım duydum...
Bilen biri bakabilirse sevinirim

Son düzenleme:
yeni içtim kızlar, bakabilecek var mı..

Son düzenleme:
Canim internette gondersene fal bakan sitelere burda bilmiyorum bakan olur mu hem olursa kuyruk olur burda

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bazen promosyon baktırabiliyorum ücretli baktıramıyorum, buradan da şansımı deniyorum yine arada

Canim biri var arkdsn cok samimisin hep onunlasin.. bi gorusmeye gidiosun ve yaninda yine onj goturuyorsun ikinizde bole ciddisniz heyecanli.. iki kizla buluscaksiniz birinin yuzu toplu bole bebek yuzlu gbi tonton azick dieri daha zyf normal.. ardindan biri daha gelcek sonradan bole zayif ve zarif biri takim elbiseli bi bayan gorusmenjz var iyi gececek gbi duruyor tam emin deilim. Bir erkek var iki yuzlu ondan uzak dur sana gelior tam arkanda cok iyi gozlemle cevrendeki erkkleri cnm ve baska biri daha var sana asik ama cevresi sarili birsuru kisi ona karsi istemiyor saldircak gbiler ama o siper almis ve asmaya calisior sana gelmek icn ama zamani var.. ama o iki yyzlu olan cok yakininda dikkat et gördüklerim bu kdr cnm gprusmede is gorusmesi olablir cnku ole bi havada gidiosun bence gitmeye karar vereceksin gosursecegn kisilerde sana gulumsuyo senden memnjnlar yani olcak gbi :) insallahta olur

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

çok samimi bir dostum yok aslında ama :26: uzakta dosta yakın diyebileceğim kişiler..
annem mi acaba, iş görüşmesine birlikte gittiğimiz oldu inşallah iştir, tabi hayırlı bir iştir :)
bu erkek daha önce de çıktı ama kim kestiremiyorum. bu çevresi kalabalık olan iyi biri yani?
bir de bunlar o gideceğim ortamda mı olacak, bu erkekler :26:

Yok canm hepsi farkli evet belkide annendir yanindaki :)) cevresi sarili olan iyi ve seni sevior ama engelleri var sana ulasamiyor henuz. Yakinindaki ise iki yuzlu biri

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

anlarım inşallah bu iki yüzlüyü :)
niye engeli var ki acaba
çok teşekkür ederim

bakan olursa sevinirim.. iyi hissetmiyorum...
tarot da olur...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…