Fal Sepeti Deneyimleri

Bende öyle oluyorum ama enerji meselesi şöyle gibi geliyor nasıl biz aynı enerjide olduğumuz insanları çekiyor ya da itiyorsak farklı enerjide olunca bilgileri alamıyor olabilirler

O anda gerçekten iyi birde olumsuz durumlarida görüp söylüyor

gül gibi ondan da memnunum. bir falinin baska faliyla celistigini bilmem. mesela ahu oyle degil bazen bir dedigi digerini tutmuyor. ahunun arada ucuncu kisi var dedigi durum icin gul ve gokce asla yok demisti yokmus. basta ahu da yok diyordu sonra kendiyle celisip durdu

Ben güle hep şu attim kahvesi dahami iyimi acaba kararsiz kaldım.

gül suda nasıl bilmiyorum. su baktiranlar yazsin
Gül abla hepsinde iyi bence. Hele bir de iskambille desteklerse tadından yenmiyor. Bana kısa vadede olacak dediği birçok şey oldu. Yani çok da önemli olmayan ayrıntılar garanti çıktı. Asıl olay hala olmadı ama Gerçi o başından beri belli bir şey söylüyor ve vade de vermiyor. Olsun diye bekliyorum bakalım.

Ci

Cisem hakkinda cok yorum yok burada iyi bakiyor mu acaba nokta atisi var mi?
Anı cok ıyı bıldı bende hıc detay vermedıgım halde tarıh verdı vade 3 seklınde tuttu bugun ucuncu gun ıletısıme gectı anlattıgı seyler benım tarafımdan duygusal durum olarak cok cok dogruydu karsı tarafında davranıslarını acıkladı mısal cok sessız tepkısızdı ben bunu baska seye yorarken onun dedıgı gıbı cıktı bugun aradıgında ondan da emın oldum ben begendım yanı ya gulde cok ıyı bence

Bende asil olay da cikti tekrar baktirdim daha yeni ve bence baktirmana gerek kalmamis dedi. Bir olayla ilgili vadesi var birkac güne belli olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…