Fal Sepeti Deneyimleri

AYten ce ‘nin sanırım hem falsepetinde hemde telwede hesabı var. 2sinin adı da aynı şekilde yazılmış ce’si ayrı olarak. İkisi aynı kişi mi acaba? Ben falsepetindekini denemiştim çok uzun vade verdi çıkarsa mucize olur o derece yani :KK43:

Merkür kedisini beğenmedim Benin.nedenine gelince tarot bakıyormuş ben tarota inanmıyorum daha doğrusu eline kart alıp bakmakla bakılmaz..bunun çok güzel eğitimini verenler var ki onlarda pahalıdır.öncelikle kendisi verdiği randevunuz saatini unutmuştu bu ilk başta benim için eksi bir durumdur.bana istediklerimi söyleyip söylememesi açısından değil beğenmemem..tarot her kartta değişiyor yorum daha doğrusu doğru yorum önemli...
Ben boşandım bunu kartların vermesi gerekirdi ama söylemedi ve beni evlendirdi ..dahası daha yeni ayrıldığım kişiyi hayatıma soktu tekrar çıkardı tekrar soktu ve tekrar çıkardı...bilemiyorum.bana kalırsa kendisine sadece halihazırda ilişki yaşayanlar müracaat etsin,,,

Birde Merkür kedisi isim istiyor,tarot bakıyor ne alaka isim
niyet ederek bakıldığı için tarotta isim detayı gerekebiliyor merkür kedisinde sevmemiş olabilirsiniz ama aslında sanıldığı gibi karttan ibaret değil.. tarota şans vermenizi öneririm ücretsiz sitelerden kendinize baksanız bile şaşırtıcı cevaplar verir

Canım sormayın vallahi,benim kartlarla aram iyi değil zaten... Yzlnız boşanmak oldukça önemli bir durum bence, bunu görmesi gerekirdi diyorum. Bir de randevu saatini mesajda farklı yazıp, deftere farklı yazmış... Bilmem benim için iyi bir durum değildi bu
Fala gelince, yazmıştım zaten bir ayrılık, bir yoksulluk bir ölüm hesabı diyeyim.
Kişiliğimizi söylüyor vallahi canım 46 yaşındayım kişiliğimi çok net biliyorum. Bu arada eski arkadaşımı da biliyorum merak etmeyin..
Anda iyiydi... Derken, sonrasında bir araya gelip ayrılmayı söyledi... Başım döndü diyeyim
Ve evleneceğimi söyledi farklı biriyle adam da ilginç birine benziyor vallahi
Selamlar

Merhaba. Fal sepetine girmeyeli 2 ay oldu. Twitterda Merkür kedisini denedim ama alık iyi iken gelecek çıkmadı. Şuan @amara_meyers ve @ineffabletarot adlı kişilere danışıyorum. Amara hayatıma girecek yeni kişiyi bildi. İştar yani diğer hesaba kariyer için baktırdım %50 oldu, tamamlanmasına vade var. Hiç atama fikri ortada yokken bu aylarda gündeme geleceğini ve Ekim-Kasım da atanacağımı söylemişti. Atama sayıları belirli, alım bekleniyor. Umarım %100 de olur. 🤭
Var mi bir gelisme?

Cevap için teşekkürler. Bende nerdeyse 7.aydan beri ara ara baktırıyorum bu kadar ısrarla baktırma sebebim aslında ilk falından beri aynı tarih aralığını vade vermesiydi.Ekim-Kasım vadesi verildi. Her zaman oldugu gibi tarih yaklaştıkça yeni bakılan fallarda tarih ileriye atıldı. Sizde de böyle oluyor mu? Ben bu durumu ilk Beril yavuzda yaşadım. Yani ilk fallarında söyledikleri o kadar tutarlı ve doğru ki sanki verdikleri vade de kesin çıkacakmış gibi geliyor. Vade bekleniyor ve tekrar fal baktırılıyo ve sonuç yine ertelenme...Ama yorumlarına bakınca da milletin 3. Kez tarihler tuttu yazıları... Yani artık inancım kalmadı. Falsepetine bişeyler oldu son 1-2 senedir. O yorumların çoğunun bilerek yazıldıgını düşünüyorum site tarafından. Ayrıca benim çok şüphelendiğim 2. Konu ise falsepetine üyelik hesabımızdan sürekli fal yolladığımız için bence falcılar bir sekilde bizim eski fallarımıza yada soru kısmımıza hatta verilen cevapları bile görebiliyor. Bu konuda çok şüpheleniyorum çünkü son 15 falımda soru kısmına aynı seyi sordum ve nerdeyse 10 farklı falcı aynı şeyi söyledi. Ama gerçekleşen en ufak birşey yok. Uzun oldu kusura bakmayın. Acaba benimle aynı şeyi düşünenler var mı merak ediyorum?
Kesinlikle ben de uzun zamandir sizin gibi dusunuyorum falcilarin bizim eski fal yorum bilgilerimizi ve sorularimizi gorebilmeleri konusunda... Dun hatta bu konuda Binnaz topic te yazdim. Birkac yorum aldigim bir gun en son yorum aldigim kisi beni oldukca etkilemisti ki sonradan ayni gun icersinde almis oldugum fal yorumlarindan bol bol beslendiginden suphelendim. Gelecek icin dedigi bir konunun tam tersi oldu diger ongoruleri hic cikmadi zaten ve de yine kendisinden yorum aldigim ayni gun bir arkadasim sifir hesaptan yorum aldi ve ona hicbir nokta atisi yoktu mesela. Ben de aylar sonra 2. bir sans vereyim dedim ama cok yakin gecmiste fal yorumum olmadigindan hic nokta atisi olmadi ve de uslubu cirkin ve ukala idi... :/

Evet haklısınız,bende bundan şüphelendiğimden beri üye olmadan fal yolluyorum. E tabi böyle olunca gelen fallarda çok yuvarlak cevaplar ve bir seneyi kapsayan vadeler veriliyor. :KK43:
Kesinlikle ben de uzun zamandir sizin gibi dusunuyorum falcilarin bizim eski fal yorum bilgilerimizi ve sorularimizi gorebilmeleri konusunda... Dun hatta bu konuda Binnaz topic te yazdim. Birkac yorum aldigim bir gun en son yorum aldigim kisi beni oldukca etkilemisti ki sonradan ayni gun icersinde almis oldugum fal yorumlarindan bol bol beslendiginden suphelendim. Gelecek icin dedigi bir konunun tam tersi oldu diger ongoruleri hic cikmadi zaten ve de yine kendisinden yorum aldigim ayni gun bir arkadasim sifir hesaptan yorum aldi ve ona hicbir nokta atisi yoktu mesela. Ben de aylar sonra 2. bir sans vereyim dedim ama cok yakin gecmiste fal yorumum olmadigindan hic nokta atisi olmadi ve de uslubu cirkin ve ukala idi... :/

X