Fal Sepeti Deneyimleri

Çok uzun zaman oldu buraya bakmayali belki animsayanlar cikacaktir neyse sadede geleyim taniyanlar ne kadar cok fala baktirdigimi bilir 2 yila yakiz zaman gecti fal baktirdigim kisiyle tesadufi bir karsilasma oldu ama ben biraz yuz versem konusacak bunun farkindayim onuda ben yapmiyorum o zamanda demistim sevgi degil benim ki ofke diye. Fallarda gelecek diyenler vardi ama ben fallara yine inanmiyorum bunu da belirteyim. Herseyi zamana oluruna birakin sadece.

Ben de bir falcı için iade istemiştim hatırlamıyorum şimdi kim olduğunu tellwe den mesaj geldi iadeye uygun görülmedi diye
yanıtınız için teşekkür ederim ama ben fal sepeti için sormuştum tellwede çalıştım iade koşullarına uymadığı için etmemiş olabilirler müşterisi olarak iade aldığım da olmuştu ama bazen bir yıldız verince bile puanı düşmesin diye iade verenler var kişiden kişiye değişiyo biraz

yanıtınız için teşekkür ederim ama ben fal sepeti için sormuştum tellwede çalıştım iade koşullarına uymadığı için etmemiş olabilirler müşterisi olarak iade aldığım da olmuştu ama bazen bir yıldız verince bile puanı düşmesin diye iade verenler var kişiden kişiye değişiyo biraz
Aaa peki biliyor musun gercekten fal bakmayi?

X