Fal Sepeti Deneyimleri

ben baktırmıştım çıkmadı bende, vade de çıkmadı olay da çıkmadı
Cevap için teşekkürler. Bende nerdeyse 7.aydan beri ara ara baktırıyorum bu kadar ısrarla baktırma sebebim aslında ilk falından beri aynı tarih aralığını vade vermesiydi.Ekim-Kasım vadesi verildi. Her zaman oldugu gibi tarih yaklaştıkça yeni bakılan fallarda tarih ileriye atıldı. Sizde de böyle oluyor mu? Ben bu durumu ilk Beril yavuzda yaşadım. Yani ilk fallarında söyledikleri o kadar tutarlı ve doğru ki sanki verdikleri vade de kesin çıkacakmış gibi geliyor. Vade bekleniyor ve tekrar fal baktırılıyo ve sonuç yine ertelenme...Ama yorumlarına bakınca da milletin 3. Kez tarihler tuttu yazıları... Yani artık inancım kalmadı. Falsepetine bişeyler oldu son 1-2 senedir. O yorumların çoğunun bilerek yazıldıgını düşünüyorum site tarafından. Ayrıca benim çok şüphelendiğim 2. Konu ise falsepetine üyelik hesabımızdan sürekli fal yolladığımız için bence falcılar bir sekilde bizim eski fallarımıza yada soru kısmımıza hatta verilen cevapları bile görebiliyor. Bu konuda çok şüpheleniyorum çünkü son 15 falımda soru kısmına aynı seyi sordum ve nerdeyse 10 farklı falcı aynı şeyi söyledi. Ama gerçekleşen en ufak birşey yok. Uzun oldu kusura bakmayın. Acaba benimle aynı şeyi düşünenler var mı merak ediyorum?

kesinlikle katılıyorum hatta genelde 2 haftada 2 aya kadar diyorlar. O tarih geliyor nedense tekrar 2 ay erteleniyor. Kesin ekim ayı denilirken sonra kesin aralık ayı denilmeye başlandı gülerek dinliyorum artık :) büyük ihtimal onlar da gülüyor. Belki bir umut düzgün bakan çıkar diye giriştiğim hiçbir faldan memnun kalmadım bu son vadeler de geçince

Asudeye baktırmadm. Ama zümrüt diye biri gelmiş yeni ona baktırdım ucuz diye en son, çok genel konustu uzun vade verdi, soru sordum cevabı da belirsiz yuvarlak bi cevaptı. Telve çöplüktü zaten de falsepeti iyice batırdı. Ya 15 tllik Zelişcan falan 50 küsür olmuş kim baktırıyo bunlara ya o kadar boş falcılar var ki orda, oylum genç falan teyze resmen bu zamana kadar en ufak birşeyleri çıkmadı ya ,onlara o kadar para verip kim baktırıyor şaşırıyorum gerçekten

ben en son ağustosta baktırmıstım cıkanlara baktığım zaman sadece ayısığı ve yesilcingene cıkmış. daha da baktırmadım zaten cok icim bunalınca baktırıyorum ayısığı hayatındaki kızla ayrılacaklar demiş vade vermiş cıktı, benim bi arkadasımla kavga edeceğimi söylemişti cıktı sonra yalnızlasacagımı vs söylemiş iş durumlarımı bilmiş daha da baktırmadım

Falsepetindeki ayışığı mi canım

Aslında tam da dediğiniz şeyi ben de düşünmüştüm ama aylar sonra falsepeti ile hiç bir bağı olmayan bir cafedeki eski falcıma gidip de aynı şeyleri duydum. Bence biz vadeleri bekleyerek yanlış yapıyoruz, ya da bizim yapmamız gereken bir şey var da onu yapmıyoruz. Bu yüzden gecikme oluyor. Çok tuhaf ve hala daha çözmeye çalıştığım bir durum...

Yazdan beri baktırdığım falları tekrar dinledim az önce. Belki birilerine yardımcı olur diye yazıyorum. Öncelikle malesef çıkan hiçbirşey olmadı.. BEn tek konu üzerine baktırdım hepsine aşk olarak.Ve ben hep kahve falı baktırırım. Öncelikle en boş olan falcıları yazıyorum tabi bu bana göre boş yani..
- Beste Küçük
-Beril yavuz
-Gül demir
-Zelişcan
-Oylum Genç
-Medyum sıla
-Toprak deniz
-Burcu karen
-Yağız okur
—Eylül sayar
-Hira yılmax
Malesef bu falcılara 2-3 kez baktırdm en az. Hatta berile yagıza eylüle toprak denize daha fazla. O kadar pişmanım ki. En ufak bir kırıntı bile çıkmadı ya . Bide o kadar emin konusuyolar ki resmen tarih verenler vardı tabi patladı ama.
Şu an daha vadesine zaman olanlar
Firuze şanlı, ayten ce, zümrüt ... Ama pek çıkacagını da zannetmiyorum. . Diğer falcıları denemedim çünkü fiyatlar çok artmıs falsepetinde.
Bir de genel olarak yorumcuların tarzına bakarsak en beğenmediklerimden birisi zelişcan gerçekten kadının konusması beni boğuyor sıkıyor sürekli aynı şeyleri tekrarlıyor mutlu olacaksın herşey düzelicek sana bağlı şu duayı oku ..... Medyum sıla telefonla baktırdım 2 kez. İlkinde iyiydi. 2.sinde ise telefonda baktırdığım için sürekli bana soru sorup birşeyler anlattırıyordu süre geçsin diye çok uyanık sanırım kendisi, tabi dediği hiçbişey çıkmadı temmuzdu vadesi siz düşünün yani. Şimdilik bunlar geldi aklıma yazdıklarım tamamen benim deneyimlerim içimden yazmak geldi sadece.. Bi de enerji işi falan diye düşünüyordum önceden artık pek inanmıyorum buna. Falcı falcıdır ya tamam herşeyi bilsin demiyoruz ama en azından böyle insanları salak yerine koyup burcundan yola çıkıp biraz tavsiye birazda kişisel gelişim zırvası söyleyip yalandan da bir tarih atmaları hiç hoş değil, önünde gelen falcı olmuş resmen.

Arkadaşlar aklımda birisi var geçmişteki bir erkek. Bu aralar sürekli aklımda yazıp yazmamak arasında kararsız kaldım, buna yönelik fal baktıracağım birisini önerebilir misiniz? Yani yazarsam olumlu olur ya da sakın yazma olumsuz olacak diyebilecek birisi var mı acaba falsepetinde yada telwede? Umarım anlatabilmişimdir biraz karısık oldu ama

Arkadaşlar baktırmak isteyen varsa tavsiye etmem. Ne falı, ne de verdiği vadesi çıkmadı
Sizin adınıza üzüldüm bi de elananın falsepetindeki yorumlarına baksanız güllük gülistanlık... Artık çok belli o yorumları site bilerek yazıyor hersey olumlu resmen. En azından ben böyle düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…