Fal Sepeti Deneyimleri

Merhaba. Fal sepetine girmeyeli 2 ay oldu. Twitterda Merkür kedisini denedim ama alık iyi iken gelecek çıkmadı. Şuan @amara_meyers ve @ineffablatarot adlı kişilere danışıyorum. Amara hayatıma girecek yeni kişiyi bildi. İştar yani diğer hesab kriye için baktırdım %50 oldu, tamamlanmasına vade var. İkisi de 30 dakika civarı bakıyor. Amara sınırsız soru hakkı veriyor, İştar ise 3 soru. ☺️

Merhaba. Fal sepetine girmeyeli 2 ay oldu. Twitterda Merkür kedisini denedim ama alık iyi iken gelecek çıkmadı. Şuan @amara_meyers ve @ineffabletarot adlı kişilere danışıyorum. Amara hayatıma girecek yeni kişiyi bildi. İştar yani diğer hesaba kariyer için baktırdım %50 oldu, tamamlanmasına vade var. Hiç atama fikri ortada yokken bu aylarda gündeme geleceğini ve Ekim-Kasım da atanacağımı söylemişti. Atama sayıları belirli, alım bekleniyor. Umarım %100 de olur. 🤭

kızlar bana genel bakan biri lazım fincanımda kocaman kalp var ve ben anlamını öğrenmek istiyorum catladım resmen, kimi önerirsiniz
twitterda venustenalhaber kahvede çok iyiymiş nisanda baktığında arkadaşımın tayin yerine kadar her şeyi bilmiş..ve exi için herkes dönecek derken bu kız dönmeyecek demiş arkadaşım çok kızmıştı hatta bu yüzden

Kullanici adinizla bahsettiginiz kisinin adinin ayni olmasi cok inandirici gercekten
hahaha kullanıcı isimlerimiz aynı değil ama sanırım benzettiniz, bir noktada haklısınız şüphelenmekte ama inanın değilim.. inanmasanız da olur gerçi, ben sadece fikir olsun diye yazdım buraya sonuçta herkes hür ve kendi iradesi ile karar veriyor..

yorumcu zeus a fal baktırdım burada görüp hayatımda boyle benimle alakasız ve sallamasyon bir fal daha bakmamıştı kimse bana :KK70: bir de kalbin çok temiz niyetin iyi falan filan lafı uzatmış da uzatmış çok kötüydü yani

yorumcu zeus a fal baktırdım burada görüp hayatımda boyle benimle alakasız ve sallamasyon bir fal daha bakmamıştı kimse bana :KK70: bir de kalbin çok temiz niyetin iyi falan filan lafı uzatmış da uzatmış çok kötüydü yani
😀 Bana da aynı şekilde fal baktı maalesef. Bir daireye taşınıyorum dedim, evet çok yüksek bir kata taşınıyorsun dedi. Dedim ki, yok ablam benimki ikinci kat çünkü yükseklik korkum var 😂 Yani kadına her şeyi anlattığım halde yine de bir şey tutturamadı 🙈🙈 Çok ilginç ama çünkü ilk falı çok tutarlıydı ama ikinci falı maalesef hayal kırıklığı 🤷🏻‍♀️

😀 Bana da aynı şekilde fal baktı maalesef. Bir daireye taşınıyorum dedim, evet çok yüksek bir kata taşınıyorsun dedi. Dedim ki, yok ablam benimki ikinci kat çünkü yükseklik korkum var 😂 Yani kadına her şeyi anlattığım halde yine de bir şey tutturamadı 🙈🙈 Çok ilginç ama çünkü ilk falı çok tutarlıydı ama ikinci falı maalesef hayal kırıklığı 🤷🏻‍♀️
benim baktırdıgım ilk faldı ve berbat ötesiydi :KK70: bana da işyerinde sıkıntılar yaşıyorsun falan demiş de benim iş yerim yok bir işim de yok :KK70: inanılmaz sallamış her şeyi, kardeşimi evlendirmiş falan

sürpriz falımı zeliş can almış, hiçbir öngörüde bulunmamış, iyi hissedersen iyi şeyler olur demiş sürekli. 7 dakika boyunca bunu demiş. ayrıca enerjisi de aşırı ağırdı gerçekten mahvetti beni. ama yorumlarına baksak kendisi ilahtan hallice. hiç tavsiye etmiyorum. ayrıca eskiden taa martta leyla seçkine baktırmışım aşırı yuvarlak konuşmuş 3 ay demiş. hiçbir şekilde de detay vermemiş. dediği şeyler de zaman da olmadı. bilginize. fulya nasa da temmuz sonunda baktırmıştım. onun da dediği şeyler ve vakit olmadı. bunlar oranın en yüksek puanlıları kime ne diyorlar da bu kadar seviliyorlar anlamadım.

Hanımlar merhaba. Promosyon falımı Elena Günce yorumlamış. Ona baktıran var mı ? Vadeleri falan çıkıyor mu ? Nasıldı falı ? 🌼

sürpriz falımı zeliş can almış, hiçbir öngörüde bulunmamış, iyi hissedersen iyi şeyler olur demiş sürekli. 7 dakika boyunca bunu demiş. ayrıca enerjisi de aşırı ağırdı gerçekten mahvetti beni. ama yorumlarına baksak kendisi ilahtan hallice. hiç tavsiye etmiyorum. ayrıca eskiden taa martta leyla seçkine baktırmışım aşırı yuvarlak konuşmuş 3 ay demiş. hiçbir şekilde de detay vermemiş. dediği şeyler de zaman da olmadı. bilginize. fulya nasa da temmuz sonunda baktırmıştım. onun da dediği şeyler ve vakit olmadı. bunlar oranın en yüksek puanlıları kime ne diyorlar da bu kadar seviliyorlar anlamadım.
Leyla seçkin e 3 defa baktırdım analizleri çok doğruydu ama dediği gerçekleşmedi fulya nas tan da yorum aldım onunda analizleri çok yerindeydi ama vadesi geçti çoğu kişi yorumlarda çıktı yazmış bir bize çıkmıyor şimdi didar evreni denemek istiyorum o nasıl acaba onun da çok begeneni var

Leyla seçkin e 3 defa baktırdım analizleri çok doğruydu ama dediği gerçekleşmedi fulya nas tan da yorum aldım onunda analizleri çok yerindeydi ama vadesi geçti çoğu kişi yorumlarda çıktı yazmış bir bize çıkmıyor şimdi didar evreni denemek istiyorum o nasıl acaba onun da çok begeneni var
yani ben de anlamadım ki nasıl çıkıyolar.. çıkacak bi şey dememişler ki bana. didar evreni beğenmiyorlar diye biliyorum, okuduğum şeyler böyleydi ama siz bilirsiniz ben kendim denemedim

kızlar benim kahvemde böyle bir sekil cıktı pek hayırlı diyemicem ama neden böyle oldu ki mübarek elle cizilmiş gibi hahahahahah anlamı ne olabilir acaba

Eklentiler

• 714BDEA6-D607-47F9-9D93-16100C5F6EF9.jpeg
    714BDEA6-D607-47F9-9D93-16100C5F6EF9.jpeg
    89,8 KB · Görüntüleme: 46
bugün de falcı nezoya baktırdım fal, katina falıydı ama sanki tarot bakmış gibiydi. sürekli beni anlatmış tekrarlayan kelimelerle. anda bilemediği bir sürü şey vardı, kesinlikle katina bilmiyor. gelecek için dediği şey imkansız zaten. kesinlikle tavsiye etmiyorum, hiç hissiyatlı biri değil. :KK43:

X