Fal Sepeti Deneyimleri

yesilcingene değil canım ayısığı ağlattı. konustugum adam bana cinsellik odaklı yaklasıyormus benim arkamdan konusuyormus dedi biz hic bir sey yaşamadık cocugunda böyle yaklasımını görmedim, biraz kullanıp atmalık bir ilişki olarak görüyor seni demiş. hayatımda hic mutlu olamıcam diye ağlamaya basladım dinlerken. sonrasında hikaye yazmış su harflerde biriyle olcaksın sonra eski sevgilin gelicek sana sen istemiceksin, bu zamana kadar hep barısma var sen eski sevgilinle olacaksın demişti. eski sevgilimin hayatında biri var bunlar ayrılsalar bile kız bunu bırakmaz yatıp kalkmak icin görüsürler dedi ama adam hic öyşe biri değil eski sevgilileriyle takılan biri değil cok garipsedim falını modum da düştü.
Ayışığı bana hiç çıkmamıştı sakin ol boşver

O onceinawhile direkt siteye sikayet et, senin yerine ben sinirlendim simdi, haksizliga, seviyesizlige hic tahammülüm yok. Kim oluyor ki o, falci diye bu durum ona sana hakaret etme, cinsel yasaminla ilgili -aktif veya degil- seni kücümseme veya yargilama hakki asla vermez. Ne aglamasi ya, sen neden agliyorsun ki? Fal ayagina kendini kötü hissetmeni saglayarak ona daha cok danisman icin bilincli bir sekilde senin zayif noktalarindan yararlanip seni manipule ediyorr, anlamiyor musun? Sikayet et ve bir daha asla yakinindan bile gecme. Bu ne isgüzar, ne sadist bir kadinmis, birak üzerinde bile durma birsey bildigi filan da yok!

O onceinawhile direkt siteye sikayet et, senin yerine ben sinirlendim simdi, haksizliga, seviyesizlige hic tahammülüm yok. Kim oluyor ki o, falci diye bu durum ona sana hakaret etme, cinsel yasaminla ilgili -aktif veya degil- seni kücümseme veya yargilama hakki asla vermez. Ne aglamasi ya, sen neden agliyorsun ki? Fal ayagina kendini kötü hissetmeni saglayarak ona daha cok danisman icin bilincli bir sekilde senin zayif noktalarindan yararlanip seni manipule ediyorr, anlamiyor musun? Sikayet et ve bir daha asla yakinindan bile gecme. Bu ne isgüzar, ne sadist bir kadinmis, birak üzerinde bile durma birsey bildigi filan da yok!
yani tam olarak o tabirlerle demese de yakınlasmak icin eski sevgilin kendi eski sevgilisiyle gizli gizli görüsebilir senle barıstığında demiş, cok saçma. 2 fal önce bu kız masumane biri öyle cinsellik yasayayım diyecek biri değil seviyeli biri demişti. Hos birinin cinsel ilişki yasaması asla bunu göstermez de, bu zamana kadar coğu baktırdığım falı cıkmıstı ama yesilcingene en azından neyse onu söylüyor hikaye yazmıyor sanırım artık tercih etmem. konustuğun adam senin icin biraz yakınlasır bir seyler yasar koparız diye düsünüyor demiş, belki de öyledir ama öyle bi cakallığını sezmemiştim hiç.
uslubu cok rahatsız etti.

Zaten hepsi gelişine sallıyor orası kesin de bari güzel şeyler uydursalar, insanları depresyona sürükleyecek yalanlar söylemeseler...
Sonra pembe tablo çizmem, dobrayım, açıksözlüyüm falan filan. Daha önce bir şey bilmiş olsalar inanacağız.
hayır bi de adamı düsünüyorum şimdi hem demişki adam kurtulmaya calısıyor istemiyor kafasında bitirmiş sonra da demişki ama kız pesini bırakmadığı icin cinsellik icin ara sıra görüsebilirler e bu ne perhiz bu ne lahana? adamın koynuna zorla mı girecek adam istemedikten sonra, neyse sakinleştim simdi biraz daha.

bu zamana kadar burada cok fal baktırdım coğu kisiye de yardımcı oldum görüslerim açısından..
genelde hep geysu yesilcingene ve ayısığına baktırıyorum biliyosunuz simdi bir de berili ekledim.
beril geysu ve yesilcingene aynı seyi söylemiş ilk kez ayısıgı cok farklı bir fal bakmış.
Eski fallarını düsündüğümde yarı yarıya cıktığı olmus. Son fallarında verdiği vadeler söyledikleri hep tutarlıydı.
Şimdi tekrar fal attım, bana hikaye yazmış, eski sevgilimle ilgili kaç faldır aynı seyleri söylüyodu vadeyi uzatmış, konustugum kisiyle ilgili cok olumsuz konusmus.
İlk kez bi entryi ağlayarak yazıyorum sanırım.

Beril benim görüştüğüm kişiyle alakalı olumsuz konuşup hayatıma başka birinin gireceğini söylemişti. Baya olumsuzdu yani ve falı çıkmadı. Tam tersi görüştüğüm kişiyle ilişkiye başladık.
Çingeneye de birkaç kez baktırdım. Çıkan falı da oldu çıkmayan falı da. Bence bu kadar kafaya takma söylenenleri. Fal sonuçta, bir tahminden öte bir şey değil aldığımız yorumlar. Zaten öyle olmasa bu kadar çok çıkmayan falımız olmazdı bence.

Ayışığın hakkında daha önce yorum yapmıştım sanırım.gerçekçi olabilmek adına güya pembe tablo çizmiyorlar ama böyle içini karartacaksa ne anlamı var.ve evet yeşil de böyle kafana vura vura kabullendirmeye çalışıyorlar sanki.oylum gençin falına çok üzülmüştüm bende.bitti artık BİT-Tİ diye diye bitirmişti ses kaydını😡adam sonra geri döndü ama şimdi yine bitti o ayrı mevzu

Beril benim görüştüğüm kişiyle alakalı olumsuz konuşup hayatıma başka birinin gireceğini söylemişti. Baya olumsuzdu yani ve falı çıkmadı. Tam tersi görüştüğüm kişiyle ilişkiye başladık.
Çingeneye de birkaç kez baktırdım. Çıkan falı da oldu çıkmayan falı da. Bence bu kadar kafaya takma söylenenleri. Fal sonuçta, bir tahminden öte bir şey değil aldığımız yorumlar. Zaten öyle olmasa bu kadar çok çıkmayan falımız olmazdı bence.
canım falın cıkıp cıkmaması değil kadının uslubu beni cok gerdi, yani görüstüğün kisi senin yanına arkadaslarına x diye bi kız var işte görüsüyoruz ya diye arkadaslarına hava atarak geliyor bir seyler yasarsanız cevresine de anlatır egosu siser sadece sana sadece biraz yakınlasır sonra kopar gider cıkartırım hayatımdan diye bakıyor dedi. adamı o kadar tanımıyorum güvenilir de bulmuyorum evet ama yani uslup denilen bir sey var, kendimi cok degersiz hissettirdi. zaten soru cevap kısmında bu önceki fallarıyla celiskileri yazdığımda bi cevap verememiş kem küm etmiş. falı cıksa bile bidaha da baktırmam.
enerjimiz uyunca cıkıyor fallar sadece bu zamana kadar bana her falı cıkan tek kisi yesilcingenedir.

Kızlar duygu aura mu özlem yılmaz mı? Arattım baya sanki özlem daha mı iyi biliyor ama yakın gelecek durumlarında çıkan oldu mu?

Kızlar duygu aura mu özlem yılmaz mı? Arattım baya sanki özlem daha mı iyi biliyor ama yakın gelecek durumlarında çıkan oldu mu?
İkisine de baktırdım ... Benim düşüncelerimi Özlem Yılmaz 100 % doğru anlattı , geçmişle ilgili ne zaman konuşma oldu ne konuşuldu birebir Duygu bildi ağzım açık kalmıştı , Özlem çok olumsuz konuştu , Duygu olumlu konuştu, Özlemin ilk falında ki vade patladı . 2ci kez baktırdığımda çok olumsuz konuştu ve yeni vade verdi ... Vadeler daha dolmadı ...

İkisine de baktırdım ... Benim düşüncelerimi Özlem Yılmaz 100 % doğru anlattı , geçmişle ilgili ne zaman konuşma oldu ne konuşuldu birebir Duygu bildi ağzım açık kalmıştı , Özlem çok olumsuz konuştu , Duygu olumlu konuştu, Özlemin ilk falında ki vade patladı . 2ci kez baktırdığımda çok olumsuz konuştu ve yeni vade verdi ... Vadeler daha dolmadı ...
duygunun yakın gelecek vadelerinde tutan oldu mu?

Özleme dört yıldız verdim diye iade etmişti. Geçmişi de geleceği de tutturamamıştı.. Anı da 😂 onun ailesinde bir hasta var onunla uğraşıyo demişti, yok öyle bir şey... Su falı baktırmıştım ben, belki daha iyi olduğu alan başkasıdır. Duyguya baktirmadim

Özlem yilmaz a 1 kez baktirdim.Dedigi sey olmadi.Karakter analizinde cok iyi degildi ama ,gecmisi ve anı bildi .Duygu aura ya bi kac yil once baktirmistim,vadelerinin hepsi patlamisti,dedikleri olmamisti.Anlik ve analizde de pek beğenmemiştim.Bu arada Melisa Donukuk da patladi.Dedigi bir sey olmadi.Tam tersi oldu hatta,haziran da baktirmistim.

Özlem yilmaz a 1 kez baktirdim.Dedigi sey olmadi.Karakter analizinde cok iyi degildi ama ,gecmisi ve anı bildi .Duygu aura ya bi kac yil once baktirmistim,vadelerinin hepsi patlamisti,dedikleri olmamisti.Anlik ve analizde de pek beğenmemiştim.Bu arada Melisa Donukuk da patladi.Dedigi bir sey olmadi.Tam tersi oldu hatta,haziran da baktirmistim.
Falsepetinde bilen çıkmıyor zaten galiba, bende o kadar baktırdım da. Teşekkür ederim 😇

Kızlar en son falsepetinde merak edip fiyatı da uygunken Yağız okur'u denedim. Anlık ve geçmiş yorumlaması başarılıydı, gelecek çıkar mı bilemiyorum. Pembeci olduğunu da düşünmüyorum zira gelecek için olumsuz olabilecek bir durumdan bahsetmiş. Fiyatı uygunken denenebilir gibi geldi bana

Kızlar en son falsepetinde merak edip fiyatı da uygunken Yağız okur'u denedim. Anlık ve geçmiş yorumlaması başarılıydı, gelecek çıkar mı bilemiyorum. Pembeci olduğunu da düşünmüyorum zira gelecek için olumsuz olabilecek bir durumdan bahsetmiş. Fiyatı uygunken denenebilir gibi geldi bana
Evet ben de beğendim,gelecek olur mu bilmem ama analizler iyiydi.fiyat da uygun

Yakın zamanda resmen nöbet tutarak beril yavuz’a fal atmıştım bayağı umutlandım 2 tarih verdi ikiside geçti olan hiçbişey yok,sanırım fal sepetinde en büyük hayal kırıklığım beril yavuz oldu,çünkü yorumlarına bakıyorum millet 3. Gelişim hepsi çıktı umarım bu da çıkar diyo .. Bi bize mi çıkmaz arkadaş iyice depresyona girdim

Yakın zamanda resmen nöbet tutarak beril yavuz’a fal atmıştım bayağı umutlandım 2 tarih verdi ikiside geçti olan hiçbişey yok,sanırım fal sepetinde en büyük hayal kırıklığım beril yavuz oldu,çünkü yorumlarına bakıyorum millet 3. Gelişim hepsi çıktı umarım bu da çıkar diyo .. Bi bize mi çıkmaz arkadaş iyice depresyona girdim
Bana da 5 hafta demisti coktan gecti, hicbisey olmadi asil konuda, hos baska bisey de bilemedi, sadece iyi bir konusmaci bosver, Beril Yavuz tam bir marketing harikasi balon...

Ya acaba falsepetindeki bu yorumları kendileri mi yazıyorlar ? Başka bir açıklaması olamaz artık kadın 2 ay olmadan 1000 geçkin fal bakmış ya . Ve sürekli sıra,ben fal atmak için haftalarca telefon basında beklediğimi biliyorum. Kötü yorumları yayınlamıyorlar mı hiç? Falsepeti iyice telweye benzemeye başladı

X