Fal Sepeti Deneyimleri

Selizaymı nedir tellwede,kadına fal atmıştım iyiydi beğendim,övgüdede bulunup yüksek puan vermiştim.Şimdi çevrimiçiydi,fal attım,kadın beni karalisteye almış..Insanlar iyice ruh hastası olmuş ya..Bakmazsan iade edersin çok çok..bu nedir cidden..

Ayyy güldürdü bu beni Sanki fal bak diye yakasına yapışacaksın
Hangi kafayla kara listeye aldı acaba

Ayyy güldürdü bu beni Sanki fal bak diye yakasına yapışacaksın
Hangi kafayla kara listeye aldı acaba
Aynen yani,sanki işim gücüm yok kendinin sapığı oldum..Ölüp bittiğim adamın peşinde koşmamışım onlamı uğraşacağım,sanki Nostradamus..

Katılıyorum. Bana attığı fal da kopyala yapıştır gibi bir şeydi. Bilmediğim bir şey söylememişti zaten. Tek bir tanesi bile çıkmadı yani, boşa giden bir paraydı benim için

JaneRizzoli Neva Demir'in sana gelecekle ilgili öngörülerinden cikan oldu mu hic? Sen memnun kalmistin hatirladigim kadariyla. Denesem mi diye düsünüyorum da

JaneRizzoli Neva Demir'in sana gelecekle ilgili öngörülerinden cikan oldu mu hic? Sen memnun kalmistin hatirladigim kadariyla. Denesem mi diye düsünüyorum da
Gelecek öngörülerini çok hatırlamıyorum.
Zaten daha vakit var benim işin çözümlenmesine
Anlıkta baya nokta atışları vardı bende
Ama öneririm diyemem
Mesuliyet kabul etmiyorum:)

Kizlar özlem yılmaz çok övüldü burada denedim kendisini beklentim büyüktü. Sonuç fiyasko açıkçası. Aramıza giren kişi çok bariz biri bunu bilemedi. O kişiyle alakalı bazı tahminleri oldu iş hayatıyla alakalı hiçbiri olmamış öğrendim bir şekilde. Bana çok gerginsin,ofkelisin tarzında konuştu ama bu sürecin en sakin dönemini yaşıyorum. Yani tamamen salladı diyemem, karakter analizi konusunda fena değildi. Unutmadan yazmak isterdim.

Herkese slm. Promosyon bir falım yaklaşık 4 aydır duruyordu. Bırakmıştım fal dalgasını.. lakin kahve içince atmak istedim. Selin ay? Bu yorumcu aldı falımı. Baktıran var mıdır. Gereksiz olumlu konuştu da... hayatımın erkeğimiş vs vs.

Ben de memnun kalmıştım bu yorumcudan göndersem kara listeye alır beni de demekkibir baktığına bir daha bakmıyordur belki,prensipleri vardır falan

Özlem yılmaz benim fallarımı iade ediyor sürekli,enerji alamıyormuşsevsinler böyle yorumcuyu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…