Fal Sepeti Deneyimleri

Bende orda baktırdım bir kere ama nedense pek birşey çıkmadı yine adanada bir cafe de geyiğine baktırdık arkadaşlarla hepimiz şoklar içinde birbirimize bakıyorduk gerçekten geçmiş ve geleceğe dair neredeyse herşeyi Bildi ve net bilgiler verip tavsiyeler de bulunuyordu kadın . Yine gitmeyi düşünüyorum
Hangi Cafe ve hangi falcı? Süleyman Demirel TRT karşısında da biri varmış ama o mu acaba

en son ayısıgına ve geysuya baktırdım falları neredeyse birebir aynıydı, verdikleri sonuc ve analizlerde aynı olunca şaşırdım. ama 1-2 gündür icim cok sıkılıyor acaba berile birdaha mı atsam? ya da fal sepetinde kime atsam

Beril Yavuz un ,en gec haziran ikinci haftaya vade verdigi iş haberi gelişmesi çıkti.Diger verdigi iki vadeden biri ağustos,digeri kasım.Tarot atmistim.
Bana çok pembe geldi . Vadesi yaklaşıyor. Ama bunun falı baya insanlara çıkıyor . Umudumu kaybetmiştim ama böyle yorumları okuyunca acaba diyorum 😞

Bana çok pembe geldi . Vadesi yaklaşıyor. Ama bunun falı baya insanlara çıkıyor . Umudumu kaybetmiştim ama böyle yorumları okuyunca acaba diyorum 😞
Kariyer, iş , eğitim bunları biz başarabiliriz. Ama aşkta karşı taraf çok etkiliyor ya. Öyle bir inatları var ki. Aşk dışında şeylerin çıkması daha olası gibi geliyor bana. Umarım mutlu oluruz ❤

Kızlar merhaba iyice vadelerin geçmesini bekledim yazmak için. Falcı nezo,Fulya nas,naz derin,Zeus,Melisa, Zülal Şen patladı bende. Ve daha birçoğu. Beril bana olumsuz konuşmuştu ama şöyle demişti pişman olup geri gelecek sen istemeyeceksin demişti. Beş hafta vermişti vadesi geçti kimse pişman olmadı. Yeni biri olacak Eylül ayında demiş bı de onu bekliycem tam anlamıyla patladı diyemem. Alex in dediği bir şeyi yaşadım ben açıkçası. Ama geri gelecek, inadını kıracak vs demişti. İki üç ayı var demişti 1.5 ay geçti şimdilik bir şey yok. Yani bu ikisi için kesin konuşamıyorum. Liya için ise şunu diyebilirim kendisi bana olumlu konuştu ama bir soru sordum kendisine cevabı bariz olan çok alakasız bir şey söyledi. Duygu aura da olumsuz konusmustu bu kişiyle olmaz demişti iki ay içinde yeni biri demişti ama,yeni biri yok. Tayinle alakalı da bilememiş çünkü kendisine baktirdiktan sonra olmayacağı kesinleşti tayinin. Duygu olacak demişti. Demir zaten fiyasko bana göre aşırı pembeci paranıza yazık etmeyin bence. Didar evren çok kısa bakıyor açıkçası onun falindan bir şey anlamadım. Burcu karen, zümrüt safir, özgür can hediye fallarima bakmislardi gerçekten çok kötüydü. Hediye olduğu için mi özensizlerdi bilmiyorum. Aklıma gelenler bunlar şimdilik. Derin hisler ve beril yeni biri için Eylül demiş çok kesin konuşmuşlar. Bı de Alex in vadesi bekliyor hala. Onun dışında tamamı patladı diyebilirim. Ha bı de Sezen yıldız tam bir polyanna. Tabi ki hiçbiri çıkmadı vadesi de doldu.

Kızlar merhaba iyice vadelerin geçmesini bekledim yazmak için. Falcı nezo,Fulya nas,naz derin,Zeus,Melisa, Zülal Şen patladı bende. Ve daha birçoğu. Beril bana olumsuz konuşmuştu ama şöyle demişti pişman olup geri gelecek sen istemeyeceksin demişti. Beş hafta vermişti vadesi geçti kimse pişman olmadı. Yeni biri olacak Eylül ayında demiş bı de onu bekliycem tam anlamıyla patladı diyemem. Alex in dediği bir şeyi yaşadım ben açıkçası. Ama geri gelecek, inadını kıracak vs demişti. İki üç ayı var demişti 1.5 ay geçti şimdilik bir şey yok. Yani bu ikisi için kesin konuşamıyorum. Liya için ise şunu diyebilirim kendisi bana olumlu konuştu ama bir soru sordum kendisine cevabı bariz olan çok alakasız bir şey söyledi. Duygu aura da olumsuz konusmustu bu kişiyle olmaz demişti iki ay içinde yeni biri demişti ama,yeni biri yok. Tayinle alakalı da bilememiş çünkü kendisine baktirdiktan sonra olmayacağı kesinleşti tayinin. Duygu olacak demişti. Demir zaten fiyasko bana göre aşırı pembeci paranıza yazık etmeyin bence. Didar evren çok kısa bakıyor açıkçası onun falindan bir şey anlamadım. Burcu karen, zümrüt safir, özgür can hediye fallarima bakmislardi gerçekten çok kötüydü. Hediye olduğu için mi özensizlerdi bilmiyorum. Aklıma gelenler bunlar şimdilik. Derin hisler ve beril yeni biri için Eylül demiş çok kesin konuşmuşlar. Bı de Alex in vadesi bekliyor hala. Onun dışında tamamı patladı diyebilirim. Ha bı de Sezen yıldız tam bir polyanna. Tabi ki hiçbiri çıkmadı vadesi de doldu.
Tayin işini hiçbiri mi bilemedi ya :KK43:

Tayin işini hiçbiri mi bilemedi ya :KK43:
Hayır ya baktirdigim dönem belli değildi hepsi olacak dedi yakın zamanda en az 1 sene daha burada kalacağım belli oldu. Ve hepsine sordum. Bir tek deniz sonay bilmişti onu da kendim foruma yazmışım diye malum konu yani😃😃 aşk konusunda sallamak daha kolay belli ki ama bu tür şeyleri bilemiyorlar. Bu arada Bilge saygın ve Samantha grey de patlamış. Samantha nin falı rezaletti benimle alakası bile yoktu. Berke Gürsoy ve Kaan Balkan da hediye fala bakmıştı benim onlar da patlamış şimdi okudum☺️

Hayır ya baktirdigim dönem belli değildi hepsi olacak dedi yakın zamanda en az 1 sene daha burada kalacağım belli oldu. Ve hepsine sordum. Bir tek deniz sonay bilmişti onu da kendim foruma yazmışım diye malum konu yani😃😃 aşk konusunda sallamak daha kolay belli ki ama bu tür şeyleri bilemiyorlar. Bu arada Bilge saygın ve Samantha grey de patlamış. Samantha nin falı rezaletti benimle alakası bile yoktu. Berke Gürsoy ve Kaan Balkan da hediye fala bakmıştı benim onlar da patlamış şimdi okudum☺
Artık baktırmama kararı almakla çok iyi yapmissiniz. Size bu yolda eşlik etmek istiyorum. Başka türlü olmayacak.. paraya yazik ya. Içim acıdı. :KK43: umarım bundan sonra istediğiniz şeyler, tez zamanda olur hayatınızda. :)

Artık baktırmama kararı almakla çok iyi yapmissiniz. Size bu yolda eşlik etmek istiyorum. Başka türlü olmayacak.. paraya yazik ya. Içim acıdı. :KK43: umarım bundan sonra istediğiniz şeyler, tez zamanda olur hayatınızda. :)
İki ayda 700 lira para gitmiş diğer sitelerdeki falcılara da bir iki tane attım. Diyorum keşke hayır falan yapsaydım. Psikolojimi bozdum üzerine de ve artık kesinlikle baktirmayi düşünmüyorum. Naçizane önerim şu en azından ayda bir falan atın o da çok yüksek kredililerden uzak durarak. Maddi manevi yipraniyoruz kizlar. Bu adamlar da ister gelsin ister gelmesin aman ya canımızdan kıymetli mi. Benimki şimdi değilsin tüm hevesim kırıldı zaten beklerken. Hatasını anlama durumu zaten yok, anlayacak erdemi olsa zaten yapmazdı.

Bu Berilin falını dinledim tekrar. Anlığı çok iyi. Şu an yaşadığım durum düşüncelerim bire bir doğru . Bu arada hiç detay vermedim. Sallamış ve tutturmuş olabilir mi 🤔 Vadesi 15 haziran - 1 temmuz. Takip edin patlayınca yazarım. Kendinden çok emindi.
Evet kendinden çok emin konuşuyor ben ona hem Tarot hem kahve attım. Hislerin karşılıklı ve gelecek bu adam demiş bana vadesi tutmadı malesef. Dediğim gibi yeni biri Eylül de demiş ancak o zaman anlarım patlayıp patlamadigini.

Evet kendinden çok emin konuşuyor ben ona hem Tarot hem kahve attım. Hislerin karşılıklı ve gelecek bu adam demiş bana vadesi tutmadı malesef. Dediğim gibi yeni biri Eylül de demiş ancak o zaman anlarım patlayıp patlamadigini.
Bende bide Beril ile Şevdar ve Zişan patlayacak. Şevdarın vadesi 21 Haziran - Temmuz sonu 😏

X