Fal Sepeti Deneyimleri

Zülal hanım hakikaten başarılı bulduğum, enerjisini sevdiğim bir yorumcu. Gelecek hakkında da bildiği birkaç şey oldu bende. Ama Didar Evren'i sevemedim. 5 dakika baktı, ve yorumun kısa oluşundan ziyade içinin boş oluşu beni üzmüştü. Ve kredisi sitedeki birçok falcıdan yüksek olduğu için, çevrimiçi olduğu anda hemen dolduğu için beklentim çok yüksekti. Belki o yüzden hayal kırıklığı yaşadım, belki de enerjimiz tutmadı. Ya da modunda değildi, bilemiyorum.

Ben Yazın da baktırmış Didar Hanım ve o dönem dediklerini ilişkimde yaşamıştım. Siteye ilk geldiğinde daha uzun yorumlar yapıyordu ama tutuldukça yorum süresi azaldı. Yine de objektif baktığını düşünüyorum. Zülal Hanım gerçekten özenli bakıyor ve anlık tespitleri de doğru bence. Ara ara baktırırım hiçbir şeyi toz pembe aksettiğini görmedim. Kötü bile olsa içinden olumlu bir durum çıkartıyor. Ön yargılı bir insanda değil. Yazın sevgilim ile ayrı şehirlerdeydik. Ağustosta aynı şehirde yaşamaya başlayacağımızı söylemişti ve biz aniden taşındık. Öyle bir gündemimiz dahi yoktu. 3 hafta önce ayrılık gündemimiz yoktu ama aramız kötüydü, ben fal atmış ve yakınmıştım. 'Aslında onun gözünde ilişkinizde hiç bir problem yok ama yakın zamanda ani bir ayrılık ve sonra küllerinizden yeniden doğup, daha sıkı ve sağlam bir ilişkiye adım atacağınızı görüyorum.' demişti. Gerçekten 5 gün önce 'Benim gözümde sıkıntısı olan bir ilişki değildi ama madem sen üzgünsün' diyerek bir konuşma başlatıp sert bir şekilde ayrıldı. İnşallah dediği gibi daha sıkı bir şekilde döneriz. İş başvurularımdan biri de olumlu dönse hayatım tamamen rayına girecek. :) Zamanında bir çok kişiye baktırdım eğer sormak isteyen olursa deneyimlerimi paylaşabilirim.

Ya
Yani guzel bi sey dediyse insallah olur demek istedim

Selam kızlar beril Yavuz'a fal atan var mı aranizda Burdan ve sitedeki yorumlardan begeneni çok Tarot ya da katına atan var mı şu an sırada beş kişi var akşam saatlerinde giriyor mu ve kaç saatte dönüş yapıyor fal yorumuna

Ben akşam saatlerinde kahve falı baktırmıştım. İyi bakmıştı ve dediği bir şeyi de birkaç gün fark ile yaşadım.

Ben ikinci fali atarken online oldugunda o kadar cabuk davranmama ragmen ödeme yerine gelene kadar cevrimdisi oldu .Falim bekleyen fallar kismina düştü ama ödeme yap butonu ile birlikte.Bi gece öyle durdu ,ertesi gün online oldugunda sadece ödeme kismini hallettigim icin gönderebildim.Hop 5 kisi oldu yine ve kapadi.Falimi da yaklaşık 1,5 saat icinde gönderdi,sorularima ise aninda cevap yazmisti.

T Tatsizcilek sağol canım peki kaç dakka bakmıştı tarih kişi olay anlatımı iyidi yani kahve mi yoksa Tarot katına mı atsam
12 dakika yorum yapmıştı. Karakter analizinde ve anda başarılıydı. Tarih konusunda birkaç gün sapma oldu ama dediği olay yaşandı En beğendiğim yorumcular olan Zülal Şen ve Alex'in yorumları ile örtüşen yorumlar yapmıştı. Kredisi düşük iken denenebilir. Tarot ve katina baktırmadım kendisine ama burada tarot gönderen arkadaşlar vardı sanırım. Onlar daha iyi yardımcı olur diye düşünüyorum

Ben baktirmistim 15 tl iyi hoş ama ben çok fal baktirdigim için mi hiç bir fal beni tatmin etmiyor fal olumlu,uzun bakılmış emek vardı ama vadeyi beklemek gerekir falda işte bu diyeceğim bir şey yoktu

Bana da Beril ve Şevdar,olay bağlamında da vade bağlamında da benzer şeyler söylediler. Beklemedeyim...

Ben tarot ilişki açılımı gönderdim kendisine. Öğlen saatlerinde bakmıştı,2 saat civarı beklemiştim. 10,5 dakika bakmıştı. Anı iyi bildi,nokta atışı çoktu. Ama olumsuz konuştu bana.

Berilin size ilk falında söylediği şey olumlu muydu ?

Ben kahve attım . Falı kısaydı 7 dakikalık . kendinden çok emindi. Soruma çok uzun cevap yazdı. Ve falı çok olumluydu , sana pembe gelebilir dedi ama inanın olumsuz hissedersem tatlı bir dilde söylerim çünkü yanlış kişiye yönlendirmek istemiyorum. Sende olumlu hissettim Hislerimden genelde yanılmam bana bu konuda güvenebilirsiniz dedi.

Son düzenleme:
Teşekkürler kızlar yorumlarınız için su an beş kişi var sırada çevrimici olursa bu akşam ya da gece bakar mı acaba kahve mi yoksa tarotta mı daha iyi acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…