Fal Sepeti Deneyimleri

Alex de bana geri gelecek, onların ilişkisi devam etmeyecek fazla geleceği yok dediler. Bir önceki falı çok önceden baktırmıştım ve tutarlıydı tespitleri

Benim baktırdiğım herkes Alex,Zeus,Melisa
Sezen Yıldız, Fulya Mas, Valentine Woolf, sevgi derman, Melih gün, Ayışığı, Melissa, Kaan Balkan, Medyum Gizem, Mısırlı Talia, falcı nezo. Bunlar geliyor aklıma
Aynı şekilde Sezen yıldız, naz derin, Fulya nas, falcı nezo, demir ,melisa ,Alex, Zeus, Kaan Balkan, özgür, zümrüt safir,burcu karen hepsi patladı. Senem şah olumsuz konuştu ama o zaten her şeye olumsuz konuşmuştu hatirlamak istemiyorum. Beril gerl gelecek sen istemeyeceksin dedi o da patladı sayılır. Sadece duygu aura tutmuş durumda bende olumsuz konuşmuştu bu adam egolu, iyi biri değil kimse de umrunda değil demişti. Gerçi o da yeni biri olacak demiş bir ay içinde bir ay geçti bile.

Beril in de patladı, ama belki sen de istemeye bilirsin?

Açıkçası tamamen sonuçlanınca yazacaktım ama benim gidişat serkan Zülal Tümay dediği şekilde ilerliyor asıl işte budur fal yüzde yüz çıkmış demem için temmuzu beklemem lazım

Tumay cennetin geleceği bildiği kişiler var mı? 100 TL açıkçası biraz fazla. Ama değecekse gönderilebilir.
Ben 60 tl iken baktırıdm şimdi baktırmam çok detaylı ilgili bakıyor ama ben o tarz bakımı sevmiyorum fakat hakkını yemem her dediği doğruydu gelecek ile ilgili tuttu diyebilirim ama benim favorim kesinlikle serkan batu az az bıraktım falı sadeec ona danışmaya karar verdim

Tumay ve serkan batu bende taban tabana zıt şeyler söylediler.Şimdiye kadarki gelişmeler Serkanın öngörüsüne yakın ilerliyor.Ama surpriz durumlar olursa bir anda bilemem..

Tumay ve serkan batu bende taban tabana zıt şeyler söylediler.Şimdiye kadarki gelişmeler Serkanın öngörüsüne yakın ilerliyor.Ama surpriz durumlar olursa bir anda bilemem..
Doğrudur ama serkanın kısa zmaanda söyledikleri karşı tarafın hisleri doğru çıktı hep ana olay nolur bilmiiyorum ama ona buna sürekli gitmeme gerek yok diye düşündüm biriyle o enerjiyi yakalayınca yeter diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…