Fal Sepeti Deneyimleri

Senem şah in yaptığı kötü yorumdan sonra buraya üye olmuştum birçok insana da aynı konuşmuş içim rahatladı psikolojimi o kadar bozmuştu ki..ayrıca ona kötü yorum yapmistim yayinlamamislar. Didar evren gerçekten neden yüksek kredili 5 dk fal bakmış hiçbir şey yok bomboş.

Evet siliyorlar kötü yorumları. Ben şikayet ettim hatta sordum sizin işin yorumcu mu önemli bizler müşteriler mi, biz olmasak sizin geliriniz olmaz dedim. Neden yorumları siliyorsunuz dediğimde atlamış olabiliriz fal ID gönderdiğimde takip edeceklermiş. Yalan küllen yalan, yorum vardı hatta yorumcu da okumuş yorumumu ondan sonra tekrar baktırdım ona bana dedi okudum yorumunu felan filan, sonradan siliyorlar yalancılar

ben ayısıgına baktırdım en son gerçekten memnun kaldım, yine yesilcingene ile hemen hemen aynı seyleri söylemiş. tutarlı ve mantıklıydı söyledikleri. geleceğe dair öngörülerinde de söyledikleri seyler tutacakmı bilmiyorum vadesi dolmadı ama böyle böyle yapacak dediği spesifik seyler tam benim adamın yapabileceği tarzda davranıslar o yüzden saskınım.

ALexe tarot gönderdim,ama enerjim kesinlikle tutmadı,6.30dk lık tavsiye yorumu göndermiş,sorularımın cevabı yok bol bol tavsiye var sağolsunah talia ah sen gelmeyince kredimin boşuna harcadım işte

ALexe tarot gönderdim,ama enerjim kesinlikle tutmadı,6.30dk lık tavsiye yorumu göndermiş,sorularımın cevabı yok bol bol tavsiye var sağolsunah talia ah sen gelmeyince kredimin boşuna harcadım işte
Alex icin hep diyoruz zaten burda genel olarak "akıl hocası" ,"kisisel gelisim uzmani" diye.Dertlesilecek biridir ,çok düzgün cümleler kurar.Zengin kelime hazinesi ve benzetmeleri vardir.Kibardir.Gelecek,vade pek söylemez.Ruha dokunur bi sekilde ,o yuzden sevildigini düsünüyorum ben kendisinin.

Kızlar merhaba merak ediyorum hakkında çok yorum var birazını da okudum.. Zeus hep mi olumlu konuşuyor yani hislerimi,geçmişimi,karşımdaki kişinin karakterini çok iyi yorumlamış ama gelecek konusunda nasıl tutturdugu oluyor mu?

Bana pembe geldi. Orda ilk baktırdığım Sevgi Derman, Zülal Şen ve Zeus. Hepsi aynı pembeydi . Beyefendi kaderimmiş adım atacakmış şu an sorunu varmış falan filan pembe hikayeler Henüz bir şey çıkmadı. Fal Sepetinde bir daha baktırırsam tek isim Melisa Donukuk ve Mısırlıyı merak ediyorum 1 ay oldu yakalayamıyorum. Kredilerim onu bekliyor. Yakalarsam yorum yaparım

Melisa olumsuz muydu size?

9 gün hiç fal baktırmadım ama bugün Beril Yavuz’u merak edip fal attım kredisi düşük ve burda övüldüğü için. Detay vermedim. X kişi Y kişi hakkında ne düşünüyor sordum. Şu an yaşadığım süreci hepsini bilmiş . 8 dakika kayıt gönderdi söylediği her şey doğru benimle ilgili. Ne düşünüyorum şu an ne gibi sürec yaşıyorus hepsini doğru analiz etti. Ama çok olumlu konuştu Bu arada hiç umudum yok. Emin ol ben yanılmam olumlu olacak dedi

Ben de aynı şekilde kredisi düşük diye merak edip attım birkaç gün önce,detay vermeden sadece şu kişinin bana olan hisleri hakkında ne görüyorsunuz dedim,süreci ve hislerimi,karşı tarafın hareketlerini vs iyi bildi. Ama platonik olduğumu,bu kişiden vazgeçmem gerektiğini ve bu kişinin başkasını sevdiğini söyledi. Beklemedeyim...

Olumsuz konuşmuş umarım yanılmıştır sizin için

Umarım,süreci iyi bildiği için gelecek adına da endişelendim açıkçası,insan bi acaba diyor ☹
Başka birini sevdiğini söylemek çok sert oluyor bana da burda çok övülen sevilen Yeşilçingene ve Alex o şekilde olumsuz konuştu. Siz olumlu fallara odaklayın kesin olumlu konuşan olmuştur burda iyi falcı denilenlerden

Son hafta ondan fazla falcıya fal baktırdım..Onu da fal sepetinde aynı şeyi söyledi..Eğer çıkarsa gelip burda haber vereceğim..
baktırdıklarım; dennis,Beril yavuz,Berke gürsoy,falcı nazo,melek kara,Zümrüt Safir,Selin ay,Semra aydın, Leyla seçkin,Asu çiftçi,Burcu karen,simya doğa.. Hepsi tamamıyla aynısını söyledi..Bu kadar olamaz diyorum..Ya dedikleri tamamen çıkacak,ya da yalan olucak..Eylül,Ekim tarihi için beklemedeyim..Neden bu kadar çok baktırdım diye sorarsanız temmuzdan beri baktırmamıştım .. Ama daha önce baktırdıklarımdan ve aklımda kalan Dennis ve Alex’in çıkan falları var..Baya yeni falcı gelmiş.. En son gelenlerden beğendiğim berke gürsoy ve Zümrüt safir. Kısa sürede baktıkları için daha öndeler..Beril Yavuz da aynı şeyleri söyledi bu yüzden baktığı fala göre fiyatı iyiydi.. Arada ikisi hediye faldı bu arada..Şimdi fal detoxuna girdim..bekliceğim..Yine aynı şeyleri duyacaksam baktırmaya gerek yok sanırım bir süre ..

Zümrüt Safir nasıl baktı? O benim de dikkatimi çekmişti bir ara ama puanı düşüktü biraz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…