Fal Sepeti Deneyimleri

Fulya Nas dan da gecen ay iade almistim.hiic alakasi olmayan bir yorumdu bana yaptigi.

Arkadaşlar, melisa donukuka katina attım. Ama yorumlamadı ve üzülerek söylüyorum falını olumsuz hissettim deyip iptal ettirebileceğimi söyledi. Sizin başınıza geldi mi bu durum? Ne yapacağımı bilemedim.

Aaa çok şaşırdım Ben 100 ün üzerinde fal baktırmışımdır şimdiye dek ama hiç böyle bir şeyle karşılaşmamıştım. Hangi kartlar çıktı ki ? Özelden bana atabilir misiniz? O kadar neyi olumsuz görmüş olabilir ki? ilginç

Evet bana da öyle demişti, ben yine de yorumlamanızı istiyorum yazmıştım ve olumsuz konuştu.. istersen iptal edebilirsin moralim bozulur falan diye düşünürsen

Peki çıktı mı olumsuz söyledikleri şeyler?
Çıktı aslında ben hoşlandığım çocuğun benim hakkımdaki düşüncelerini falan sormuştum gayet tatlı bi dille seni istemiyor falan dedi... hala kendisinden bir işaret bir adım falan göremiyorum. Ama olumsuz konuşup olumlu çıkanlar da olmuş belli olmuyor ya

Uzun zamandır kurtulduğum fal hastalığım tekrar nüksetti .zeliş can ve beril yavuza göndereceğim ,bu ikisi hangi fallarda iyidir bilen var mı? Tarot mu kahve mi

Bana çok pembe konuştu 2 falda ve henüz bir şey çıkmadı çıkacağını açıkcası zannetmiyorum. Burda olumsuz konuşup olumlu çıkan falları gördüm. Ve kartlara pek güvenmiyorum. Ben kendisine su falı attım.

Melisa Donukuk kartlara bakip onun anlamlarindan fal bakmiyor ki. Baska varliklarla bakiyor, ki benim simdiye kadar attigim kartlar genelde abuk subuk gelmistir cok sik attigim icin ama kartlara ters yorum yapip vadesiyle cikmisti bende
Ama cikmadi diyen cok fazla insan var, hakkinda hayirlisi olsun uzulme enerjin tutmaz cikmaz belki
Olumsuz hissediyorum istersen iade et demesi de cok dusunceli bi hareketmis yalniz cidden o sitede adam akilli atilabilecek 2 kisiden biri bence

Başkası kim ?

Talia hakkında da başka varlıklarla bakıyor diyorlardı doğru mu bilmem

Öncelikle herkese merhaba benim fal serüvenim 2013'lere dayanıyor. O zaman dengesiz bir insanı sevmekteydim. Yaşadığım şehirde gittiğim bir kafedeki falcı bu erkekle olmaz deyince kendi hislerimi onaylatmak için yaşadığım şehirdeki tüm fal kafeleri gezdim artık baktırmadığım insan kalmayınca bu online fal sitelerine de merak sardım daha doğrusu bu bataklığın içine kendimi attım.Öncelikle tellwe sitesine üye olmuştum orada deli gibi para döktükten sonra falsepetine üye oldum. Fal sepetine uzun zamandır baktırdığım için birçok yorumcusu hakkında fikrim var. Fal sepetinde baktırdığım konular ilişki ve kariyer üzerine. İlk baktırdığım zamanlar dengesiz kişiye "x" diyelim (bu kişiyi uzun yıllar bir git gel ilişkisi oldu sürekli bekledim geldi mi kabul ettim) x kişisi için baktırdım. Baktım bu insanla bir şey olmuyor yeni bir insanla konuşmaya başladım bu kişiye de "y" diyelim.Y ile ayrılınca da kendimi aşk sevgi konuları üzerine kapattım.Bu sefer kariyere odaklandım kariyer için baktırdım. Uzun zamandır burada yazılanları okuyorum artık benimde çorbada bir tuzum olması gerektiğine inanıyorum.

Öncelikle X kişi için baktırdıklarımdan aklımda kalan
Nesibe Tekbaşer: Kendisine bir defa baktırmıştım. Bu kişiyle Haziran ayında ellerimizin kavuşacağını söylemişti haziran ayında bir kavuşma olmadı gel git olmaya devam etti. Sonuç olarak adam başka biriyle evlendi zaten.
Emre Dinç : Bu kişiye çok fal baktırdım sürekli bu adamla birbirimizi tamamladığımızı söylemişti (onaylanma ihtiyacım olduğundan adam her gidip geri döndüğümde kabul ettim) Fal bakımı enerji üzerinden bakıyor. İlk 1 2 dk yönteminden bahsediyor. Sonra olacakları söylüyor en son güzel gelişmelerin yaşanacağı günlerin tarihlerini veriyor. Örneğin 23 martta güzel gelişmelerin yaşanacağı bir gün diyor. Sonuç olarak bu kişinin de fallarının patladığını söyleyebilirim.Çünkü adam evlendi. Ben baktırdığımda kahve falı 30 35 liraydı şimdi 70 lira olmuş ben şahsen o parayı verip baktırmam.
Medyum Gizem: Bu kişi de başta x kişisiyle olumlu konuşmuştu bu kişiyle ciddi olacak demişti. 2- 3 fal sonra bu kişiyi artık bırakıp önüne mi baksan demişti. Tutarlı bir yorumcu değil maalesef. O zamandır beri baktırmadım.
Derin Hisler: Bu kişiye yazılı baktırdım. X kişisi hakkında olumlu konuşmuştu. Kavuşma görmüştü ve her şeyin düzeleceğini belirtmişti. Adam geri geldiyse bile daha fazla ağlatıp öyle gitti.Sonuç patladı.
İzmirli Katina: Bu kadının baktırdığım zaman falını beğenmemiştim bir daha para verip baktırmadım. Zaten dediği gibi de olmadı.
Yağmur Sothis: Bu kadın fal bakmıyor şahsımca enerji üzerinden olumlamalar şeklinde bir yorumu var.Arkada sakinleştirici bir müzik var. Fal açısından beni tahmin etmemişti.
Melih Gün: Bu adamın gönderdiği ama ses kaydı o kadar bozuktu ki söylediklerinin yarısını anlamıştım yarısını anlamamıştım.Anladığım kadarıyla olumlu konuşmuştu sonuç patladı ama keşke o zaman iade alsaymışım( salak ben )
Şimdi sitede o zaman var olan diğer yorumculara da atarak tüm falcıları tavaf etmişimdir ama üzerinden yıllar geçtiği için bende iz bırakan hatırladığım yorumcuları yazdım.

Gelelim Y kişisine aslında x kişisinde yaptığım hatayı bunda yapmayacaktım.Bu hata neydi X kişine çok baktırdığım için farklı enerjiler ilişkinin içine girdi.Kısa sürede atlatacağım şey yılları buldu her olmayışta çok incindim. Şimdi y kişisiyle başlarda güzel bir ilişki vardı ama ben yine dayanamadım bu kişiyle ciddi olacak mi şeklinde fallar attım.

Buğra (Katina+Tarot) Bu kişiye birden fazla fal baktırdım.Y kişisiyle olumlu gördü.İleriye dönük dedi.Bir falında yakında tartışma olabilir aranızda ama kendisi özür dileyecek ve ilişki için elini daha fazla taşın altına koyacak dedi. Gerçekten o tartışma gerçekleşti ama özür dilemedi. ( haklı olduğum bir konuydu) Sonuç adamla yollarımızı ayırdık bir daha da kendisiyle hiç konuşmadım. Sonuç bir daha Buğra'ya baktırmayı düşünmüyorum
Oylum Genç: Bu kişi o zamanlar yeni yorumcuydu kendisi bu kişiyle olmayacak ilerleyen yıllar için de özür bekleme dedi dediği gibi oldu.Kahve falı atmıştım o zaman.
Ayışığın: Kişiden bir süre sonra adım geleceğini ve geldiğinde sende eğer istersen tekrar olabileceğini söylemişti.Ne gelen oldu ne giden. Benim falım patladı lakin uzun ses kaydı atması ve fal boyunca dolandırmadan konuşması hoşuma gitmişti o zaman.

Şimdi gelelim kariyer konusuna ben yurt dışına gitmek isteyen ve orada yaşamak isteyen biriyim. Yurtdışına gittim gidince de kalıcı olabilecek miyim diye baktırdım.Virüs nedeniyle döndüm.

Oylum Genç (Yıldızname) Bu kadın hediye falıma bakmıştı olumlu konuşmuştu bu iş için.Sonra, önceki ilişki fal yorumu ve bu falıma hareketle yıldız falına baktırdım. Ses kaydının başında yurtdışı için olumlu konuşmuş en sonda beni motive edici yapabilirsin başarabilirsin cümleleri kurmuştu.Virüs nedeniyle geri dönüş görmemiş ancak haziran ayında evrak işleri için geri dönebilirsin demişti patladı....Bu arada kalem kağıdı elinize alın 5 yıl içinde olacakları söylüyorum diyor ama yıldız falında gelecekle ilgili başka bir konuda hiç bişey demedi.Sonuç ise yurtdışından döndüm.Bir daha baktırmam işin açıkçası.
Medyum Namaste (Tarot) Bu kişiyede birden fazla baktırdım. Yorumlayış şeklini beğeniyorum lakin orada iş bulacağımı kalıcı olacağımı söyledi lakin virüs nedeniyle döndüm.Bir de yurt dışında en geç haziran temmuz ayında duygusal biriyle tanışmamı öngörmüştü bununda olmayacağını düşünüyorum.Önümün her konuda açık olacağını söylemişti şuan önümü göremiyorum ahaha
Naz Derin (Tarot): O sıradaki düşündüğüm düşünceleri dile getirmiş lakin yurt dışında kesinlikle kalıcı olduğumu söylemiş dönüş görmemiş. Birisinden destek alacağımı mart ayının tam ortasında istediğim iş hayatının ortasında olacağımı söylemiş. Nisan ayında hayatıma biri girecek demiş.Hiç biri olmadı.
Özlem Yıldız (Su falı): Su falını 11 dk yorumlamış.Andaki yaşadığım düşünceleri bilmiş.Kişiliğim konusunda da doğru tespitler var. Yurtdışında nisan sonu mayıs başı iş bulacağımı söylemiş. Doğru çıkmadı.Özlem de çok yakında hayatına dahil olmak isteyen insan var dedi baktıralı 2 ay oldu kimse çıkmadı.
Yorumcu Zeus (Tarot): 7.5 dakikalık yorum atmış. Yurtdışından virüs nedeniyle döneceğimi tek bu kişi söylemişti.Kısa zamanda tekrar yurt dışına gideceğimi görmüş (tam bir tarih vermemiş)Eğer tekrar gidersem editlerim.
Fulya Nas (Tarot): 7 dk ses yorumu atmış. Türkiye'ye kesinlikle geri dönüş görmemiş ( patladı) ve yurt dışındayken kalıcı olma adımlarımı Temmuz ile Ocak 2021 arasında olacağını söylemiş. Yurtdışında temmuz ayına kadar kalamadığıma göre fal patlamış oldu.
Didar Evren (Tarot): 4.5 dakikalık ses yorumu atmış. Kart yorumu yapmış. Geri döneceğimi görmemiş.Şimdi tekrar dinleyince nokta atışı da duymadım. Tavsiye etmiyorum
Senem Şah(Tarot): Bu kadına yurt dışına gitmeden önce yurt dışına gidebilecek miyim diye sormuştum gidemeyeceksin demişti.Ben yol mol görmedim demişti. O zaman baya moralim bozulmuştu ama neyse ki falı patladı.
Kahin Kraliçe (Tarot) Bu kişide gideceğim ülke olmayacak başka ülkeye gideceksin demişti. Dedikleri gerçekleşmedi.
Aymira Soysal (Kahve): 10 kasımda atmışım.Hediye faldı soru sormamışım çıkan şekilleri yorumlayın demişim.Öngörülerini yaşadığım bir nokta olmamış tekrar okuyunca.Tavsiye etmiyorum.
Aleyna Ateş (Kahve yazılı): İşte sen koç kadınısın istediğini elde edersin, hepimiz enerjiden ibaretiz enerjini yüksek tut tavsiye etmiyorum.
Sare Ay (tarot yazılı):Kalıcı olacağımı büyük bir şirkette çalışacağımı ve oradayken biriyle tanışacağımı söylemiş.Hiç biri tutmadı.
Şule Yıldız (tarot yazılı): Beğenmedim tavsiye etmiyorum
Ahmet Ateş (tarot yazılı): O anki durumda bildiği bazı noktalar olmuş ama genel anlamda patlamış.
Akın Soylu(tarot yazılı): Beğenmedim tavsiye etmiyorum.
Yeşim Rüzgar (kahve yazılı): Yurt dışındayken çok güzel ilişkim olacakmış orda çok mutlu olacakmışım vs vs tavsiye etmiyorum.
Oya Boran (tarot yazılı): Haziran ayına vade vermiş geri dönüş için söylerim
Gizem Venüs(tarot yazılı) Temmuz ayı yurt dışına geri dönüş görmüş söylerim
Leyla Seçkin (tarot yazılı): Geri dönüş düşündüğümden daha uzun sürecek demiş. Miras görmüş bana gelecekte gerçekleşirse editlerim.
Dora Akın (kahve yazılı): Geri dönüş görmemiş uzun bir zaman. Dönüşümü hayırlı bulmuş.Kariyerimi Türkiye'de görmüş net vade vermemiş.Dedikleri olursa söylerim.
Özgür Can (kahve): Hediye faldı 6 dakikalık yorum atmış. Söylediklerini tekrar edip durmuş.Memnun kalmadım maalesef.
Sevkan Can (kahve yazılı): Beğenmedim tavsiye etmiyorum.
Selin Ay (kahve): 6 dakikalık yorum atmış. Fal ile alakası yok enerji üzerinden yürümüş.Meditasyon yoga tavsiyesi vermiş. Daha sonra yıldıznameye davet etmiş.Tavsiye etmiyorum.
Asya Naz (kahve): 7 dakikalık yorum atmış. Naif bir ses tonu var. Bazı konularla ilgili nokta atışı vardı. 6 ay veya 1 yıl sonra geri dönüş görmüş.Miras görmüş...Bu yorumcunun enerjisini sevdim.Yorum fiyatı da ütopik değil baktırmanızı tavsiye edebilirim. Söylediği şeyler gerçekleşirse söylerim.
Burcu Karen (kahve): Şekillerin yorumlanmasını istemişim soru sormamışım.Hediye faldı 6 dakikalık falda elle tutulur bir yorum yok.Kariyer yoluma boş uzun ve düz demiş, istersen bu yola ağaçlar dikebilirsin istersen çiçekler. Benim içinde yollarına papatya ekebilir misin ben papatya çok severim demiş hehe şeklinde de gülmüş.. Tavsiye etmiyorum.
Beril Yavuz (tarot):7 dakikalık ses yorumu atmış. Bende bildiği nokta atışları var. Verdiği vadeye daha var. Gerçekleşirse söylerim. Ayrıca falın sonunda kariyer ilgili sorularınız varsa tarot, eğer ilişki konusunda sorunuz varsa katina açılımı yapabilirim demesi hoşuma gitti ve samimi geldi.Tekrar baktırmayı düşünebilirim fal krizim gelirse (inşallah gelmez)Baktırmanızı tavsiye edebilirim.

Daha baktırdığım ama artık sitede olmayan yorumcular, ses kayıtlarına ulaşamadığım yorumlar ve sildiğim fallar var.Genel hatlarıyla fal sepeti serüvenim böyle.Umarım bir nebze de olsa yardımcı olabilmişimdir. Destan yazdığımın farkındayım özür dilerim..
Buradan çıkardığım sonuç ise fallara göre hayatı yaşamamam gerektiğine,.ilişkime kariyerime başka kişilerin enerjisini dahil etmemem gerektiğine ve para karşılığında umut satın aldığıma geç de olsa farkına vardım.Çok şükür 2-3 haftadır baktırmıyorum ve baktırmamaya da niyetliyim.Sormak istediğiniz sorular olursa elimden geldiğince yardımcı olurum.

Faldan bağımsız 'o zaman dengesiz birini sevmekteydim' lafına çok üzüldüm. Çoğumuz aynı durumdayız umarım bundan sonra kafamız çok rahat şekilde musmutlu oluruz

Merhabalar, Neredeyse 1 yıldır devamlı fal baktırıyorum. Sitedeki yüksek puanlı birçok kişiyi denedim. Merak eden olursa diye ben de deneyimlerimi paylaşmak istedim.
Zülal Şen: Olay akışını iyi bildi, benim ve karşı tarafın karakter analizi konusunda başarılıydı. Dediği birkaç şeyi yaşadım ama verdiği vadeden sonra yaşadım. Vade konusunda pek iyi olmadığını düşünüyorum. Ama olay ve analizde iyidir. Tavsiye edebilirim.
Didar Evren: Kredisi neden yüksek, anlayabilmiş değilim. Düşük kredi olsa bir şans verilebilir ancak bu kredi ile denemenizi tavsiye etmiyorum. 5 dakikalık kısa bir fal gönderdi ve içi tamamen boştu. Pembe tablocu olduğunu düşünüyorum.
Alex: Sitede en memnun kaldığım kişi diyebilirim. Olay akışı, karakter analizi çok iyiydi, bolca nokta atışı oldu. Ama benim için önemli olan bir olay ile ilgili uzun vade verdi, beklemedeyim. Olursa onu da yazarım. Ama gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.
Asu Çiftçi: Kredisi çok yüksek değil, denenebilir. Birkaç şeyi bildi ama vadeleri patladı.
Falcı Nezo: Bana ucu açık, her yöne çekilebilecek bir fal yorumu yaptı ama çok da kötü değildi bence.
Liya Costanta: Enerjisi iyiydi, bazı şeyleri bildi fakat gelecek adına söyledikleri çok olumlu geldi, yine de çıkarsa yazarım.
Melisa Donukuk: Karşı tarafın karakter yapısını, ilişkimizin gidişatında neler yaşandığını vs. bildi. Gelecek adına olumlu konuştu ama dedikleri olabilir tabii. Vadesine daha var.
Beril Yavuz: Kredisi düşük ve sitede yeni olduğu için biraz ön yargılı yaklaştım ama nokta atışları oldu, durum tespit-analizi iyiydi, olumlu konuştu, yakın vade verdi. 12 dakikayı geçkin yorumlamıştı falımı,bana gelen en uzun fal oldu. Enerjisi hoştu. Dedikleri Çıkarsa yazarım.
Senem Şah: Hiçbir şey bilemedi, ne içinde bulunduğum durum ne de karakter analizi. Herkese olduğu gibi bana da ölümden mirastan bahsetti. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.
Umarım işinize yarar, herkese iyi günler.

Senem Şah deme ya o kadın psikolojimi bozdu benim. Bu arada didar evrenin çok pembeci olduğunu düşünmüyorum bende vadeleri patladı ama olumsuzları da olumluları da söylüyor

Senem Şah deme ya o kadın psikolojimi bozdu benim. Bu arada didar evrenin çok pembeci olduğunu düşünmüyorum bende vadeleri patladı ama olumsuzları da olumluları da söylüyor
Hepimizinkini bozmuş demek ki. Profilinde olumlu yorum da çoktu ben onlara kandım denemek istedim. Didar Evren çok iyi bildiğim bir konu hakkında olumlu konuştu, belki de olumsuz duymaya hazır olmadığımı düşünmüştür. Bu da ihtimal dahilinde elbette

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…