Fal Sepeti Deneyimleri

Buket Turkmene yakında baktıran arkadaşlar var mı ? Şimdi falını tekrar dinledim Şevdar Avaz söylediği şeyi bire bir tekrarladı zaten falı da Şevdarınkine çok benziyordu. Ama vadede verdi tam gününü de söyledi tutarsa buraya yazarım ( mayısın bir günü)

Son düzenleme:
Buket Turkmene yakında baktıran arkadaşlar var mı ? Şimdi falını tekrar dinledim Şevdar Avaz söylediği şeyi bire bir tekrarladı zaten falı da Şevdarınkine çok benziyordu. Ama vadede verdi tam gününü de söyledi tutarsa buraya yazarım ( mayısın bir günü)
Ben baktirmistim vadesi geçti zaten falı dinlerken daha çıkmayacağını anlamıştım iade almadım keşke alsaymisim

Hanımlar, Senem Şah’a baktıran ve çıkan var mı? Nasıldı? Yorumlarına göz attım geneli olumlu gibi. Baktıranlar varsa denememi tavsiye eder mi ?
Ben baktırdım iki gün önce ve belirttim lütfen olumsuz şeyleri söyleyin diye eski sevgilimle ilgili. Demez olaydım ya eski sevgilin seni aldatmış biriyle bir başlangıç yapmış vs. Hadi bunlar neyse cenazeniz var baban ölecek sana miras kalacak dedi. Gerçekten psikolojiniz sağlamsa baktırın. Çok etkisinde kaldım. Ben de onu sormak için yeni üye oldum buraya. Olumsuz yorum istediğim için abarttı sanırım

Ben baktırdım iki gün önce ve belirttim lütfen olumsuz şeyleri söyleyin diye eski sevgilimle ilgili. Demez olaydım ya eski sevgilin seni aldatmış biriyle bir başlangıç yapmış vs. Hadi bunlar neyse cenazeniz var baban ölecek sana miras kalacak dedi. Gerçekten psikolojiniz sağlamsa baktırın. Çok etkisinde kaldım. Ben de onu sormak için yeni üye oldum buraya. Olumsuz yorum istediğim için abarttı sanırım
Bence olumsuza açığım yazmamak lazım. Çingeneye o şekilde yazmıştım ve olumsuz gönderdi başkada olmuştu. Artık olumsuz şeyleri söyleyin yazmıyorum.

Çok net tarihlerle dolu bir fal bakmıştı. Ama söylediği hiçbir şey çıkmadı.

Ne falı baktırmıştın ? Ve genel bir fal mı istemiştin yoksa aşkla ilgili mi fal istemiştin ?

Aşkla ilgili hatta ben işle alakalı da soru sormuştum tek bir konuya odaklanirim diye cevap yazdı. Normalde kahve baktırdım ama kendisi Tarot hediye ediyor.
Ölüm kartı çıkmışsa eğer, direkt ölüme yormuştur. Bir insana fal da olsa, direkt olarak baban ölecek cenazeniz var denmez. O kadar da değil yani. Bana sallamasyon geldi şu an. Uzun bakıyor olmaları, biliyor oldukları anlamına gelmez. Bazıları falı doldurmak için ordan burdan bir şeyler söylüyorlar saçma sapan. Ben aşk istemişim, mirası ölümü falan ne diye karıştırıyor ki 😕😕 Ayy hiç inanmadım şu an falına. Bence sen de inanıp moral falan bozma. Saçma bir falmış anladığım kadarıyla.

Ölüm kartı çıkmışsa eğer, direkt ölüme yormuştur. Bir insana fal da olsa, direkt olarak baban ölecek cenazeniz var denmez. O kadar da değil yani. Bana sallamasyon geldi şu an. Uzun bakıyor olmaları, biliyor oldukları anlamına gelmez. Bazıları falı doldurmak için ordan burdan bir şeyler söylüyorlar saçma sapan. Ben aşk istemişim, mirası ölümü falan ne diye karıştırıyor ki 😕😕 Ayy hiç inanmadım şu an falına. Bence sen de inanıp moral falan bozma. Saçma bir falmış anladığım kadarıyla.
Yani gerçekten bu kadar olmamalı. Senem şah a başka baktiran var mı merak ettim ben de olumsuz yorum isteyince biraz abartıyor sanırım birisi daha yazmıştı yorumlarda

aynı konu icin geysuya ayısıgına cingeneye baktırdım yine.
Geysunun ilk kez bir konu hakkında dediği sey hepsinden farklı gibi, falı ayısıgının dediklerine benziyor. Cingenenin dediği ise cok farklı. sonuc olarak hepsi aynı seyi demiş ama sebep olarak cok farklı seyler söylemisler.
O yüzden karakter analizinde geysu hakkında ne düsünüyorsunuz diye sormustum ama kaçtı sanırım soru..
Baska kisilerde de karakter anlamında söylediklerinin hepsi doğruydu ama ilk kez bi tereddüt ettim.

aynı konu icin geysuya ayısıgına cingeneye baktırdım yine.
Geysunun ilk kez bir konu hakkında dediği sey hepsinden farklı gibi, falı ayısıgının dediklerine benziyor. Cingenenin dediği ise cok farklı. sonuc olarak hepsi aynı seyi demiş ama sebep olarak cok farklı seyler söylemisler.
O yüzden karakter analizinde geysu hakkında ne düsünüyorsunuz diye sormustum ama kaçtı sanırım soru..
Baska kisilerde de karakter anlamında söylediklerinin hepsi doğruydu ama ilk kez bi tereddüt ettim.
Merhaba, ben geysuya bir kez baktırdım ama karakter analizi konusunda başarılı olduğunu düşünüyorum. Karşı tarafın karakteriyle ilgili söylediği çoğu şey doğruydu.

Merhaba, ben geysuya bir kez baktırdım ama karakter analizi konusunda başarılı olduğunu düşünüyorum. Karşı tarafın karakteriyle ilgili söylediği çoğu şey doğruydu.
hahaha eski sevgilimin yeni sevgilisi icin zengin koca pesinde cahil ve bos biri demiş icimin yağları eridi konus kız geysu.....
cünkü kalite asla tesadüf değildir demek istiyorum buradan eski sevgilime

Şaka mı yuh

Ölüm kartı olumsuz sürecin bitişi ve baharın gelişi de demektir yandaki kartlarına göre saçmalamış bence

Kızlar Yagmur ablaya nolduğunu bilen var mı Falsepeti Yagmur en son ben fal attıgımda girmiş tarihler 8 nisan sorularıma bakmamış zaten ve falda da sesi kötüydü korona mı oldu ya :KK43:

Arkadaşlar bir konuda görüşünüzü merak ediyorum. Falcılar olumlu konuşup bir vade veriyorlar şu tarih diye o an seviniyoruz. Şimdi bu tarihe kadar nasıl davranmamız gerekiyor o zaman? Beklenti içine girmeyecek miyiz o falı unutmamız mi gerekiyor? O şeyin o tarihte olacağına inanmamız gerekiyorsa neden beklenti içine girmeyeceğiz? Yoksa o tarihi öğrendikten sonra iş işten geçmiş mi oluyor? O zaman olumlu falları çıkanlar nasıl davrandıkları için çıkıyor? Hiç ihtimal vermedim diyenlere mi çıkıyor?

X