Fal Sepeti Deneyimleri

Arkadaşlar Tellwe’de UYUMSUZZ adlı yorumcuya sık sık fal baktırdıkça baktığı fallar çok kısaldı ve sorularımın hepsine cevap vermemeye başladı. Israrla olacak dediği şeyin zamanını 2 kez erteledi. Yıldızname ve kahve falında bu sene olacak dediği şeye 5 gün sonra baktırdığım farklı bir falda bu sene olmayacak dedi.

Arkadaşlar Tellwe’de UYUMSUZZ adlı yorumcuya sık sık fal baktırdıkça baktığı fallar çok kısaldı ve sorularımın hepsine cevap vermemeye başladı. Israrla olacak dediği şeyin zamanını 2 kez erteledi. Yıldızname ve kahve falında bu sene olacak dediği şeye 5 gün sonra baktırdığım farklı bir falda bu sene olmayacak dedi.
Sen karar değiştirmiş olabilirsin anlarsın sence enerjin mi değişti falcı mı sallamıyor

Merhaba. Fal sepetinde Sevgi Derman , Zeus ,Zülal olumsuz konuştuğu oldu mu ? Çok pembe geldi. İnşallah çıkar çok sevinirdim :KK16:Söyledikleri çıktı mı sizde?Vadeleri tuttu mu ?

Bubastis katina ertesi gun patladi
uyumsuz vade vermemisti tam olarak ama dedigi gibi oldu, 1-2 aya netlesir o da🙏🏻
Bubastis bana ilgisi olan bir çocuğu ona sorduğumda beni direkt evlendirmişti. :)) Neden ? Katina da alyans kartı vardı çünkü :))) Evlenmeyi bırak açılmadı bile çocuk :))))

Dun Senem Sah'a fal attim. Eski sevgilim icin hayatinda biri var mi diye sordum. Olumsuz bir fal olmasina aciktim ama baska biri dusuncesine katlanamiyorum. Kadin fali bakmadan cevap yazmis. Falin cok olumsuz ve baska biri var, ona gore yorumlayayim istiyorsan demis. Cok tatli bir davranisti cunku yorumlamasini istemedim. Yani madem bu dusunceye katlanamiyorsun, niye soruyorsun o zaman? Ama tutamiyorum kendimi de meraktan iste. Oyle yani kadininn yaptigi hareket cok hosuma gitti, sizinle de paylasmak istedim.

Dun Senem Sah'a fal attim. Eski sevgilim icin hayatinda biri var mi diye sordum. Olumsuz bir fal olmasina aciktim ama baska biri dusuncesine katlanamiyorum. Kadin fali bakmadan cevap yazmis. Falin cok olumsuz ve baska biri var, ona gore yorumlayayim istiyorsan demis. Cok tatli bir davranisti cunku yorumlamasini istemedim. Yani madem bu dusunceye katlanamiyorsun, niye soruyorsun o zaman? Ama tutamiyorum kendimi de meraktan iste. Oyle yani kadininn yaptigi hareket cok hosuma gitti, sizinle de paylasmak istedim.
Demek ki falcılar şartlı fal bakarken haklılar. Ve bazıları bu nedenle pembe masaldan başka bir şey anlatmıyor

Demek ki falcılar şartlı fal bakarken haklılar. Ve bazıları bu nedenle pembe masaldan başka bir şey anlatmıyor
Sartli fal ne bilmiyorum ama olumsuz yorum yapti diye kotu yorum yapacak degilim falcilara. Yaptigi hareket hosuma gitti ama kadinin, su surecte herkes saglam psikolojide olmayabilir diye dusunuyorum.

Burcu Karen baktıran var mı arkadaşlar
Ben baktirmistim ama biraz garip bakmisti. Karakter analizi cok dogruydu ama once iyi olacak dedi sonra yok iyi olmayabilir bunun sonu dedi en son da sen karar ver dedi tek fal icinde. Karisikti yani.

X