Fal Sepeti Deneyimleri

Kizlar selamlar umarim herkes iyidir. Falsepetinde emre dinc nasil ? Enerji calismasi yaptiran oldu mu? Yorumlarini okudum baya iyi de fal gondersem mi emin olamadim

İçini karartmak istemem ama bana söylediği hiçbir şeyi gerçekleşmedi O iyi yorumlarını da hiç anlamış değilim

Tamam canım ikisini de araştıracağım öyle diyorsan

Alex e bakıp, çıkan varmı. Bana mantıklı şeyler söylemiş. Beğendim. Eski falarımı da okudum, orada da, %80 bilmiş
Bende 2 kez baktırmıştım.Ama öyle ahım şahım bir durum yok açıkçası bildiği.Ama gerçekten mantıklı.Yani fal mı bakıyor ya da tanımlama mı yapıyor mantık olarak bilemiyorum.Mart ayı aşk demişti maalesef dedikleri diğer şeylerde çıkmamış.Burada da birçok kişi mantıken yaklaştığını belirtmiş zaten.Ama kahve daha iyi ben 1 kahve ve 1 Katina baktırmıştım.Kahveyi daha uzun ve detaylı yorumlamıştı bana göre tabi ya da mantık olarak kahvede daha iyi diyebilirim belkide:)

Herkesin umudunu çökertmek istemem ama ben platonik bir durum için fal baktırıyordum. Bana aylarca aslında o da seni düşünüyor o da seni beğeniyor ama çekinceleri var, şu an aşk düşünmüyor hayatında başka biri de yok, kimi dedi sen onu sıkmışsın kendini geri çek o sana geri gelecek kimi dedi daha ilgini fark etmemiş ona biraz daha yakın davranmaya çalış. Hepsine göre karşılıksız sevdiğim için bu çocuğun hisleri benim kadar yoğun değil ama zamanla olacaktı güya bu çocuk beni beğeniyo beni düşünüyodu soğuk davranmasının temelinde istememesi değil bahaneler vardı

Sonucu şöyle söyleyeyim; çocuk eski sevgilisini unutamamış üstelik yeniden barıştılar 2 hafta önce falan. He bana olan tutumu da başından beri kendisine arkadaş olarak yanaşmaya çalışmama rağmen “daha fazla arkadaşa ihtiyacım yok” diye terslemek oldu. Hani falcıların dediğine göre sözde istememezlikten değil o bu şu bahanesi olduğu için adım atmayan erkek bu çıktı yani.

Bu arada üstüste çok sık fal baktırmadım burada en iyi görülen falcılara attım sadece falımı. Onları da yazayım Alex (2), Zülal Şen. Zeliş Can, Geysu, Duygu Aura, Su Mutlu, Kaan Balkan

Ekstra parantez açmak istediğim biraz daha olumsuz konuşan en azından tamamen hayal satmayan falcılar oldu haklarına girmemek adına onları da söyleyeyim; Uyumsuzz, Nas Kendinehas, Elifsucan

AMA Bu isimleri de tek tek analiz etmem gerekirse, Uyumsuzz onun başka bi sevdiği var sana ilgi duymuyor dedi ileride onunla ne olur bilmem ama sen yaza doğru başkasıyla tanışacaksın onu unutucaksın zaten de dedi Şu ortamda evde bir cinle tanışmayacaksam tamamen imkansız

Nas Kendinehas adamı yerdikçe yerdi, haksız da sayılmazdı Şimdiye dek sen çok dua ve ritüeller yapmışsın onların sonucu olarak küçük küçük iletişimleriniz var ama bu bi yere varmayacak dedi Yine ben yeniliklere açmalıymışım kendimi üzmemek için o kişiye değmezmiş çünkü ama malum kişi sözde sekizinci ayda gelecekmiş bana İMKANSIZ

Elifsucan (en yakın zamanda son baktırdığım falcı) ben daha hiç durumu bilmezken şu an yazıştığı bi kız var onun dedi Bu şahıs zaten beni mutlu etmezmiş ben başkasıyla karşılalıp o başkasını tercih edecekmişim ama bana yaza doğru kendi gelcekmiş güya yine İMKANSIZ

Gördüğünüz gibi insanlara ne geleceğe ne de ana dair bi bilgilendirme yapamıyorlar. Tabi hayatında her şey yolunda giden adam fal baktırmaz ki tabi ki umuda ihtiyacı olanlara bakıyorlar duru görüymüş, hismiş vs hepsi yalan o yüzden söyleyeyim sattıkları tek şey var, o da hayal.
Burada 20 kişi fal baktırıyorsak ve içimizde tek tük 1-2 kişi çıkıp şu falım çıktı diyebiliyorsa mantığı basit, o kadar sallamaya bi zahmet 1-2 tanesini tuttursunlar. Biliyorum burada hala fallardan medet uman arkadaşlarımız var kimseyi üzmek istemem ama bir işin olacağı varsa kısa sürede oluyor zaten, siz de benim yaptığım gibi falcılara güvenerek aylarca bi umudun peşinden sürüklenmek yerine kafanızda bitirmeye çalışın bence en azından yıpranma sürenizi uzatmamış olursunuz.

Aynen canm fallar bir süre iyi gelebiliyo kendimizi rahatlatmak için,o süreci iyi geçirmek için lâkin fallara bağlı kalarak ,falcilara umut bağlayarak bazen de falcıların gazına gelerek hareket etmemek gerekir.Olacaksa oluyor belli oluyor zaten kisa zamanda,olmayacaksa da kendimizi parcalamanin,fallara para dökmenin bir anlamı gereği yok bence,hele ki bu belirsiz süreçte önümüzü göremiyoruz,para harcarken iki kere düşünmemiz gereken bir dönem...

Kızlar selam. En son ben falaepetinde venuse atmış fal. Beni çok tatmin etmemişti genel geçer bir yorumdu fakat buluşma için 3 haftayı bulmaz demiş 15 gün içinde görüşmüşüz. Şimdi baktım da. Bir şans daha verip deneyeceğim:)) zaten kim yüzeysel gelse ya da falı beğenmesem bildiği şeyler oluyor:)

Burayi okuyunca bu venüs ates bir bende cikmamis.Gercekten o kadar masalsi bir falmis ki ne anda ,ne gelecekte tutmamis zaten patlamis. Soru ve puan vermemisim.

forumda demekki baktırdıklarımın enerjisi bir tek benle cok uyusuyor ki söylediği bu kisiyle söyle olacak böyle olacak diye anlattıkları sey vadeleriyle beraber cıktı.
ayısıgı ve yesilcingenenin falı cıktı yakın gelecekte.

Adam sürekli iade veriyor bana, enerjimiz uyuşmadı diyor. Delirtiyor insani
Ben bu durumu şöyle düşünüyorum, günlük şartlı fal hakkı bittiyse bu yalana sığınıyor olabilir. tellwe üzerinde daha önce fal baktırıp düşük puan verdiğiniz falcı oldu mu? Bende 2-3 defa fal atmıştım enerji uyuşmadı deyip geri çevirdi hatta olumsuz baktığınızı biliyorum falan yazmıştım ama sonrasında farklı bir hesapla açtım orada bakmıştı. Ben bu enerji uyup uymama durumuna hiç inanamıyorum var altında bir şeyler ama anlamadım.

Arkadaşımın tavsiyesi üzerine yeni bir hesap açıp falımı yolladım. Enerjimizin uymadığını söyleyip iade etti. Başka bir fak türünü bakabilir misiniz diye yineledim. Yok dedi. Üzerinden zaman geçti arkadaşım aynı hesabından baktırmak istedi. Çingene enerjimiz uymadı dedi iade etti. Halbuki bakmıştı. Bu uygulamayı çok mu geliştirdiler bilmiyorum medyum çetine atmıştım elimde kalan krediyi. Adam 1 sene önce baktığı falı diğer hesabımdan bulmuş. Hoşgeldiniz sizi hatırlıyorum diyor. Ip adresinden mi bilemedim. Uzun süredir fala ara vermiştim. Elifsucan patlamış ben de

medyumcetin ile ilgili şüphelerim var benim, onun farklı hesapları olabilir. sezgiselgucler mesela ama emin değilim. Ama bu ikisinde içine sinmeyen bir şeyler var.

medyumcetin ile ilgili şüphelerim var benim, onun farklı hesapları olabilir. sezgiselgucler mesela ama emin değilim. Ama bu ikisinde içine sinmeyen bir şeyler var.
Sezgisel güçleri denemedim. Ama medyum çetin yapar. Beklerim o adamdan. Düştük bir fal bataklığına çıkamıyoruz

sevgi dermana iki kez baktırdım ikisi de çıkmıştı. su sıra baktırmıyorum. binnazda tümayı çok beğendim. uygun fiyatlı tarih bilen tavsiyeniz var mı acaba? duygu aura veya Venus ateş nasıl?
Duygu fena değil İlk falı %65 seviyelerindeydi duygusal tahlilleri benim için yanlıştı ama venüsü bilmiyorum duygu ilk tercihlerimden olmaz ama 3.sırada şans veririm

Rezzan abla ile fal sepeti sevgi dermanın aynı kişi olduğu furyası dönmüştü? Sence ?
Rezzandan sanırım 2016 senelerinde yorum aldım sevgi derman falsepetine yeni girdipinde 20 lira civarlarındayken hediye falıma baktı kendinden emin bir enerjisi var hoş sevginin çok tecribesi oldduğu da belli ama rezzan abla olabilir mi derseniz benim içinden nedense evet geçiyor sadece hissel olarak

Ikisine de yakin zamanda fal baktirdim. Sesleri dikkatli dinedim kesinlikle farkli canim bence ve fallar da cok farkliydi .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…