Fal Sepeti Deneyimleri

Ben böyle heves kırıcı gibi her falcıya patladı diyorum farkındayım ama dayanamıyorum alex ve oylum bende patladı
Hemen tekrar dinliyorum fali Alex anlık durumu bilmiş. Maximum haziran demiş alex.
Oylum daaa, iki kere sormama rağmen vade vermemiş. Açıkçası hazirana kalsa ben vazgeçmiş olurum gibi hissediyorum ama bakalım güncellerim zaten

Ben vadelere hiç takılmıyorum ya eğer o falı baktırma sebebim olan olay tamamen sonuçlandıysa o zaman diyorum patladı diye

Venus'e attim cok farkli seyler soyledi digerlerine gore ben vadeye pek bakmiyorum olay olarak daha once bilenler olmustu ama bu sefer bakalim ne olacak

Günaydin herkese,martin bitmesine sayili günler kaldi.Yagmur un fali patladi diye rahatlikla soyleyebilirim.Ocakta baktirmistim,martta olucak cok rahatliycaksiniz vs dedi.Bugra da subat gibi cok güzel bir hareketlenme olucak dedi sordugum sey hakkinda.Didar evren,zulal sen de aynen boyle dedi.ve onlar da patladi.Durumlar zaten ortada.Bu virüs isini hic bir falci hissedemedi mi ? Hadi virüsü net bilemiyorlar bagri sıkıntılı dönem de bi sey de .Şu günlerde fal atan arkadaslara ricam ; ek olarak ülkemizin gidisatini sorabilirler mi? Bu ironi belki ama tüm ülkenin huzuru olmadan kisisel huzur nasil olur bi anlatsinlar.Patlayan fallarimi yazdim daha da fal atmam kimseye.Bu kadar zorlamayla kendimi kandirmam.Burdaki herkese ve tüm ülkeye ferahlik dolu günler dilerim

Bana binnazdaki zisan bes nisana kadar pig yapicak sonra azalicak dedi. Hep birlikte takip edelim

En son buğraya baktırmıştım tekrar dinledim sorduğum kişi ve aşk için 2 hafta 2 ay demiş. İki ay dolmak üzere bence patladı. İş için mart başı kesinleşecek istediğin iş olacak demiş, olmasını bırakın şuanki işimden bile çıktım yani dediği 1 cümle bile çıkmış olsaydı yarabbi şükür diyecektim ben mi çok bahtsızım anlamıyorum ki. Fallarla yaşamıyorum ve unutuyorum genelde takıntılı değilim sürekli analiz etmem ama neden böyle oluyor bilmiyorum
Alex'i beğenirdim ama son fallarında olacak dediği şeyler olmadı, dediğiniz gibi sadece mantıklı konuşup iyi analiz ediyor.
Mısırlı talia zaten geleceği tutturamayan bir falcı benim için.
Diğerlerinden hiç bahsetmek bile istemiyorum Çok vasatlar..

Bugra bana da is icin olacak demisti subat mart aylarini vermisti... Demekki her seye olacak diyor

A
Ben böyle heves kırıcı gibi her falcıya patladı diyorum farkındayım ama dayanamıyorum alex ve oylum bende patladı
Alex in bende hiç bir falı tutmadı ya. Anlatırken mantıklıymış gibi geliyo söyledikleri. Ama sonuç olarak olumlu olumsuz tutan çıkan bir şey olmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…