Fal Sepeti Deneyimleri

Esas oğlan dün akşam nişanlanmış hanımlar. Hayatında kimse yok denmişti. Hem fallar yalan deyip hem de baktıran bana kapak olsun bu durum. Biliyorum siz yine de uzun bir süre baktırmaya devam edeceksiniz. Normaldir aynı hatayı zamanında ben de yaptım. Ama şu an nedense hafiflemiş hissediyorum kendimi. Sevgiyle kalın.
Benimki de birini seviyor sanırım bana bunu yazan tek falcı uyumsuzz olmuştu onunda yok başka birisi çıkacak karşına vs lafları yalan oldu. Ben sorduğum kişiyle aynı okuldayım tüm falcılar yok 2-3 hafta içinde yok 2 ay içinde güzel gelişmeler olacak şu bu dediler dünya geneli bir sorundan ötürü okulumuz kapandı şu an sorduğum kişi de yalan oldu yani 😂 Okulların kapanıp, uzaktan eğitime geçtiğimiz gün anladım ben de tüm falların yalandan ibaret olduğunu.

Duygu aura benim son dönemim için vadeyi tutturamadı,biraz gecikme yaşandı ama karşı tarafın nasıl bir teklifle geleceğini bildi🥰ben ona 2 kez gönderdim ve ikisi de tuttu
İstediğinizin gerçek olması ne güzel sizin adınıza sevindim 🥰 Ama merak ediyorum mesela bu bildiği teklif çok spesifik bir teklif miydi? Çünkü Duygu Aura bana 7 hafta içinde güzel gelişmeler olucak dedi sonuç 7 hafta içinde üstüste gelen kötğ gelişmeler 😢

Hiçbir soruma cevap vermemiş. Beni anlatmış sürekli. '' Erkeğine harika bir kadın olacaksin'' falan gibi saçma sapan cümlelerle dolu. Üstüne ekstra soru hakkımı da ilk mesajimdaki soruları tekrar sorarak harcadım 😓 tutarlı olsaydı yine vermezdim ama benimle ilgisi yoktu yani falın
Ayy hiç baktırmamıştım iyi aklımda bulunsun baktırmayayım ona :KK43:

İstediğinizin gerçek olması ne güzel sizin adınıza sevindim 🥰 Ama merak ediyorum mesela bu bildiği teklif çok spesifik bir teklif miydi? Çünkü Duygu Aura bana 7 hafta içinde güzel gelişmeler olucak dedi sonuç 7 hafta içinde üstüste gelen kötğ gelişmeler 😢
Bana da 7 hafta vade vermişti. 😞

Burcu Karen iyi bir falci mi? Ya da dediklerini yasayan var mi? Gecen haftalarda atmisim simdi tekrar dinledim de, kafami karistirdi konusma tarzi.

Selam kızlar, yarın ülkeme dönüyorumm bu nedenle moralimin düzediği için analizimi yapabilirim🤪
Medyum Namaste, falının 5 dksında taş ve enerjilerden bahsetmiş. Alıp odama koyarsam etkilerini falan söylemiş yani içim acıdı verdiğim paraya ama vadesi tuttu.
Venüs Ateş, burda lafı geçince atmıştım gaza gelip. Falı ertesi gün patladı
Kaan Balkan, hediye falımı almıştı ve falda öngörüye dair 1 kelime bile yoktu. Genel falcı hayatın zorda kafan takıyosun falan diye anlatmış kendine beğenmedim
Utku İnanç, yazın 2-3 falı çooook iyiydi burda söylemiştim zaten baya bilmişti ama son falında hiç önem vermemişti ve beni karıştırdı galiba yanlış yorum yaptı o yüzden ondan da vazgeçtim

Bana da 7 hafta vade vermişti. 😞
Dediğim gibi zaman 1-2 hafta sarktı ama teklif gerçekten spesifikti ki G geceninkralicesi detayı biliyor🥰 inşallah sizin de istedikleriniz gerçekleşir
Şu da var moral bozmak istemem ama tesadüfen bilmiş yada benim enerjim duyguyla uyuşmuş olabilir,bilemiyorum...

Selam kızlar, yarın ülkeme dönüyorumm bu nedenle moralimin düzediği için analizimi yapabilirim🤪
Medyum Namaste, falının 5 dksında taş ve enerjilerden bahsetmiş. Alıp odama koyarsam etkilerini falan söylemiş yani içim acıdı verdiğim paraya ama vadesi tuttu.
Venüs Ateş, burda lafı geçince atmıştım gaza gelip. Falı ertesi gün patladı
Kaan Balkan, hediye falımı almıştı ve falda öngörüye dair 1 kelime bile yoktu. Genel falcı hayatın zorda kafan takıyosun falan diye anlatmış kendine beğenmedim
Utku İnanç, yazın 2-3 falı çooook iyiydi burda söylemiştim zaten baya bilmişti ama son falında hiç önem vermemişti ve beni karıştırdı galiba yanlış yorum yaptı o yüzden ondan da vazgeçtim
Çok şaşırdım ya venüs ateş bana efsane bi fal baktı hani falsepetindeki falcılar venüs ateş vs diğerleri resmen benim için şuan :KK43: enerji meselesi demekki gerçekten

Çok şaşırdım ya venüs ateş bana efsane bi fal baktı hani falsepetindeki falcılar venüs ateş vs diğerleri resmen benim için şuan :KK43: enerji meselesi demekki gerçekten
Onun fallarını ben de çok beğenmiştim hatırlarsın. Kişiyi resmen tanıyor gibi konuşmuştu bana da. Ama ah işte o yüzüğü Venüs de göremedi:KK43:

Onun fallarını ben de çok beğenmiştim hatırlarsın. Kişiyi resmen tanıyor gibi konuşmuştu bana da. Ama ah işte o yüzüğü Venüs de göremedi:KK43:
Ya hani sen de yazmışsın ya hafiflemiş hissediyorum diye. Bana da öyle olmuştu biliyor musun. Platoniğin sevgilisi olduğunu üstelik de baş düşmanım olduğunu öğrenince sinir krizlerine girmiştim. Psikiyatriste bile gitmiştim. Ama bi iki gün geçti ve bana bi durgunluk geldi. Kabullendim. Çünkü bu benim hayatım ve diğer insanlar sadece figüran. Eski aşk açılarımı düşündüm, şimdi gelseler kahkahalarla gülerim herhalde. Bu da geçecekti elbet. İlişkisi olması sadece süreci hızlandırdı. Hala biraz buruğum ama daha kabullenici ve kendime odaklıyım. Onun hayatımdaki görevi de bu kadarmış demekki. Bana yaşatması gerekenleri yaşatıp çıktı hayatımdan.

Ayrıca bütün eski sevgilileri şuan evli - mutlu - çocuklu biri olarak ne zaman istersen yazabilirsin bana baya tecrübeliyim bu yüzük konusunda :KK70:

X