Fal Sepeti Deneyimleri

Tuhafız aynen ama geçecek Mesela ben şöyle düşünüyorum bundan 5 yıl evvel bu sayfalarda yazanların büyük kısmı bence artık yoktur, az çıktığını ya da enerjisini kirlettiğini anladıkça uzaklaşmıştır. X kuşağı gibi düşün. Biz bu sayfanın Y kuşağıyız Sonra yerimizi Z kuşağına bırakacağız ve gideceğiz, bu bir dönem..

DEDİ VE 5 YIL SONRA HALA BURADAYDI

C Cansuweydigar Aslında bu durumu söyleyen falcılar olmuştu ama sonradan anlayacaksın demişlerdi... Sonrası olumlu, yine beklemem gerekiyor. Kesinlikle bir kısmı çıktı...
hayırlısı olsun canım.olacak olan oluyor bsy yapamıyoruz ne yazık ki...
olumsuz yorumlar cıktı anlaşılan.
benim hiçbir falım çıkmadı malesef önceden açıp dinlerdim şimdi onu bile yapmıyorum. uzun zamandır da baktırmıyorum.vadeler de geçti zaten

Çıkan fallarım oldu ama kimse buraya yazılanları umursamadığı için söylemek istemiyorum. Kendi derdimden dolayı çok üzgünüm...
Bem önemsiyorum sana ayıp olmasın diye ara ara girip yorum bırakıyorum hiçbir falım çıkmadı keşke çıkan olsa da uzun uzun yazsam

Bu hafta basindan beri exim evlense nolurdu gibi icime doguyordu. Evlendigini dusununce uzuluyordum ama durduk yere girdi bu dusunce beynime. Bildiginiz gibi 2-3 kere yazmisti ama cevaplamadim. Dun gece yine mesaj atmis.. Bu sefer cevapladim, yaziyor su an hayatinda yeni neler var falan diye. Eger evlenmisse cidden hayatimin sokunu yasarim, bi yandan cok korkuyorum bi yandan neden korktugumu anlamiyorum..
Icimi dokmek istedim sadece size, ne kadar unutmus olsam da su an cok gerginim iyi enerjilerinizi bekliyorum kizlar

Kızz evleniyor olsa niye yazsın ki? o da seni merak ediyor işte. ne zaman önce ayrıldınız? barışırsınız bence.

şu merkür retrosu bi bitmedi ya:))

Kızz evleniyor olsa niye yazsın ki? o da seni merak ediyor işte. ne zaman önce ayrıldınız? barışırsınız bence.

şu merkür retrosu bi bitmedi ya:))
Retro beni baya etkiledi, Allah’tan cok az kaldi kurtuluyoruz Biz gecen sene taaaa ekim ayinda ayrildik. Baya oldu ayrilali, aralik ayindan beri de yokluyor beni ara ara. Donmek istemiyorum ama evlendigi dusuncesi korkutucu geliyor

Duyguların tekrar derinleşmeden net sor, evlilik yoktur da yani amacı neymiş, niye soruyor, yazıyor, ne bekliyor.. böyle bunlar sinsi sinsi insanın hayatına girer ne olduğunu şaşırırsın

Eğer seni mutlu edecekse tekrar barışsanız işte ne güzel, ama şüpheli davranıyorsa hissedersin zaten. Tekrar kendine aşık edip sonra üzecekse aynı acıları yaşamandan korkarım o yüzden duygular derinleşmeden kartlarını açık oyna derim. Belki çok güzel olur her şey barışırsınız

Cok haklisin. Unuttum, o yazdikca egom oksaniyor diyorum ama her yazdiginda kisa sureligine bir heyecan da yasiyorum. Duygum bitti diye kendimi kandiriyorum galiba, en iyisi uzak durmak dedigin gibi. Umarim, buradaki isteyen herkes eger hayirliysa tekrar birlikte olur ve hep mutlu olur ama hayirsizsa eger benimki gibi en iyisi tamamen ustunu cizip bu defteri kapatmak galiba..

hala seviyorsun çocuğu işte:)) hera ne güzel demiş. bencede oturup konuşun iyice. bence o da seninle konuşmak istiyor ama senden bir pas alamıyor gibi. baktınız konuştuğunuzda da bi yere varamıyorsunuz temelli ayırırsınız yollarınızı.
öyle mi acaba böyle mi acaba diye diye nereye kadar insan kafayı yer:)

Canım daha yaşınız küçük. Evlenmiyordur korkma :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…