Fal Sepeti Deneyimleri

Bi tane bedava fal hakkım var yine oylum genç teyzeme düşecek de ağaç kurbağa yorumlayacak diye baktırmıyorum ahdhahaha
Benim de öyle olmustu bi keresinde ; istemedigim yorumcu online idi ve o alir diye yönetime e posta yazdim almasini istemedigimi söyledim.Tamam haber verdik ,almayacak gönderebilirsiniz demislerdi :) siz de öyle yapabilirsiniz.Benimki özgür can di ama .

Dediklerinize katılıyorum ve bu çizgide HsrtGlr ‘in hesabını da incelemenizi rica ediyorum

Bi tane bedava fal hakkım var yine oylum genç teyzeme düşecek de ağaç kurbağa yorumlayacak diye baktırmıyorum ahdhahaha
Ayyy öyle deme bana masal gibi geliyor o kadar güzel anlatıyor ki en son beni kuyruklu bir elbisenin içinde peri gibi süzülürken görmüştü yerim onu ben

Tabi ki kendileri yazıyor:) Olumsuz yazılanlar da hooop siliniyor

Byv asiyeye gönderdim,çok olumsuzdu.tuz ruhu falan getirin bana
Bazı falcılar olumsuzluktan keyif alıyor. Tamam pembe olmasın ama kullanılan dil, olumsuz konusmak icin konusmak hoş değil. Bir keresinde falcinin biri bana erkek arkadasim icin evli çocuğu var dedi yuh yani ayni yerde çalıyorduk mümkün değil.

çok doğru!! önceden falcılara fal atarken olumlu olumsuz ne görüyorsanız diyordum gelen fal içimi karartıyordu. şimdi öyle birşey demiyorum fallar birden güzelleşmeye başladı. heleki profiline pembeci değilim diye yazan çoğu falcıya dikkat edin(hepsi değil) ne kadar olumsuz konuşursam o kadar gerçekçi olur diye düşünüyorlar herhalde...
banada biri sormadığım halde borçların var ödeyemiceksin evini satmak zorunda kalıcaksın demişti. allaha şükür borcum morcum kalmadı.

Aynen banada oyle oldu pembe olmayin cart vurt yazdigimda cogu fal olumsuz, hicbisey demedigimde cok iyi geliyordu fallar..

Berbat diyemem, anlık söyledikleri mantıklı gibiydi. Ama yakın vadede bile tutan herhangi bir öngörüsü olmadı.
Peki geysu hakkında bir fikriniz var mı? Sanırım facebooktan bakıyormuş. Bana gelecek mühim değil anlıkta karşımdaki kişinin şu anki duygu ve düşüncelerini bilebilcek biri lazım da Zeus ve geysu arasında kaldım sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…