Fal dünyası

Teyzenin içi çok karamış. İki olay arasında kalmış. Şunumu yapsam bunu diye. Ama hala karar verememiş. Bu sorunun cevabını da zaman gösterecek ve her şey kendiliğinden yoluna girecek. Teyzen o olay için uğraşmayacak bile. Aile içinde biraz kavga gözüküyor. Ailenizden birisi bir sağlık problemi atlatmış şu an iyiye gidiyor
Benden bu kadar 😊
T

Teyzenin içi çok karamış. İki olay arasında kalmış. Şunumu yapsam bunu diye. Ama hala karar verememiş. Bu sorunun cevabını da zaman gösterecek ve her şey kendiliğinden yoluna girecek. Teyzen o olay için uğraşmayacak bile. Aile içinde biraz kavga gözüküyor. Ailenizden birisi bir sağlık problemi atlatmış şu an iyiye gidiyor
Benden bu kadar 😊
T

teşekkürler :))

$yr3.jpg $yr2.jpg $yr1.jpg
Fallaşmak için açtım bu konuyu herkes her türlü fal bakabilir fallar hakkında konuşabiliriz. Kısacası fal dünyası işte herkese iyi eğlenceler 😘😘😘
falıma bakabilir misiniz lütfen

yükledim canım fotoğrafları:KK17:

Merhabalar çok büyük bir başarı ardından çok güzel bir kutlama görüyorum. Bir olay olmuş ama hiç merak etmeyin çok çok yakında ferahlıyacaksınız. Bir yol görüyorum o yol çok güzel ferah bir yol. Hamile bir bYan gözüküyor. Biraz para sıkıntısı gözüküyor ama sonra birden eline yüklü bir miktar para geçecek. Uzun boylu kumral bir adam gördüm sizi
biraz üzmüş ama özür dileyecek :)
benden bu kadar :).
t.ler şimdiden canım:KK16:[/QUOTE]

X